Kde jsem:  Katalog  >  Dětské zboží, hračky  >  Školní potřeby  >  Školní batohy  >  CHI 870 D

CHI 870 D

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 1 849 Kč
Porovnat 3 obchody
Dvoukomorový objemný batoh pro školáka v 2.–5. třídě. pevná záda jsou anatomicky tvarovaná s lehkou výztuhou utahovatelné ergonomicky tvarované ramenní popruhy hrudní pásek, plastové nožičky Jeden z objemnějších modelů batohů je určen pro školáky od 2. třídy. Pro kluka motorkáře je díky svému designu jako stvořený. Zadní komora je užší, doporučujeme do ní umístit desky na sešity a vše t...

Všechny nabídky pro CHI 870 D

Popis CHI 870 D

Dvoukomorový objemný batoh pro školáka v 2.–5. třídě.
pevná záda jsou anatomicky tvarovaná s lehkou výztuhou
utahovatelné ergonomicky tvarované ramenní popruhy
hrudní pásek, plastové nožičky
Jeden z objemnějších modelů batohů je určen pro školáky od 2. třídy. Pro kluka motorkáře je díky svému designu jako stvořený. Zadní komora je užší, doporučujeme do ní umístit desky na sešity a vše těžké. Přední komora je velice objemná a unese úplně vše, co školák na prvním stupni potřebuje. Navíc jsme do ní umístili praktickou síťovou kapsu na zip a cedulku se jmenovkou. Do předních kapsiček pak můžete umístit penál a krabičku na svačinu. V horní kapse je navíc i karabinka na klíče. Nezapomněli jsme ani na lahvičku s pitím. Ta má své místo v síťové kapsičce na boku batohu. Díky kompresnímu pásku v ní můžete přenášet i opravdu velkou lahev. Modrozelená pestrá kombinace spolu s velkým množstvím reflexních prvků zajistí dobrou viditelnost vašeho školáka i za zhoršených povětrnostních podmínek.
Další praktické vychytávky:
poutko na přenášení batohu v ruce a poutko na zavěšení na lavici
pevné dno z materiálu Topdura opatřené plastovými nožkami
Batoh můžete koupit buď samostatně, nebo ve zvýhodněných setech s penálem, s penálem a pytlíkem na přezůvky, penálem, pytlíkem na přezůvky a pláštěnkou na batoh. Samostatně se penál prodává pod označením CHI 897 D.
Kromě klasického jednopatrového penálu je k dispozici i oválná etue CHI 898 D.

Parametry CHI 870 D

Výrobce Topgal

Podobné produkty

Podobné fráze: