Kde jsem:  Katalog  >  Dětské zboží, hračky  >  Školní potřeby  >  Školní batohy  >  Bagmaster GOTSCHY

Bagmaster GOTSCHY

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Tříkomorový, velmi prostorný a lehký školní batoh s motivem rozkvetlé louky a motýlů. . Zadní hlavní komora je zpracovaná tak, aby se do ní pohodlně vešly školní desky (velikost A4) nebo těžší učebnice. Ve vnitřní části této hlavní komory je v prošité látkové kapse fixován k zádům batohu lehounký, ale vysoce účinný hliníkový rám, který je ergonomicky tvarován. Vnitřní hliníkový rám fyziolo...

Všechny nabídky pro Bagmaster GOTSCHY

Popis Bagmaster GOTSCHY

Tříkomorový, velmi prostorný a lehký školní batoh s motivem rozkvetlé louky a motýlů. .
Zadní hlavní komora je zpracovaná tak, aby se do ní pohodlně vešly školní desky (velikost A4) nebo těžší učebnice. Ve vnitřní části této hlavní komory je v prošité látkové kapse fixován k zádům batohu lehounký, ale vysoce účinný hliníkový rám, který je ergonomicky tvarován. Vnitřní hliníkový rám fyziologicky tvaruje zádový systém batohu, tak aby podporoval páteř a správný vývoj zad vašeho dítěte.
Uvnitř druhé (prostřední) komory je černá síťovaná kapsa na zip, o rozměrech 25 x 14,5 cm. Tato prostřední komora je velmi prostorná a dostatečně hluboká. Lze rovněž použít pro školní desky nebo sešity o velikosti A4.
Přední komora - je prostorná, vhodná například na sešity o velkosti A4. Svými rozměry však není vhodná pro školní desky. Uvnitř této komory je přehledný organizér s kapsičkou, pořadačem na 3 tužky nebo propisky a kapsička na mobil (rozměry kapsičky: 11 x 6 cm).
Přední dvě kapsy na zip. Horní vhodná na drobnosti nebo případně na penál. Rozměry kapsy - vzhledem ke zkosení měřeno v horní části kapsy 17 x 10 cm.
Spodní kapsa na zip vhodná na penál, případně na svačinu nebo jiné drobnosti.
Jedna síťovaná kapsička na gumičku, po straně batohu – vhodná na láhev. Kapsička je krytá látkou a zipem a v případě nepoužívání na láhev ji můžete zavřít.
Ramenní popruhy jsou anatomicky tvarované a měkce polstrované. Popruhy je možné individuálně nastavit dle velikosti školáka a to pomocí fialových horních a dolních plastových spon umístěných na ramenních popruzích.
Součástí batohu je flexibilní hrudní páska k fixaci popruhů na ramenou. Tuto hrudní pásku můžete kdykoliv sundat a použít např. na jiný batoh splňující podmínky k připevnění.
Materiály použité pro výrobu tohoto školního batohu splňují normy EU z hlediska nezávadnosti. Reflexní materiály rovněž splňují normy EU.
Dno batohu je zpevněné (...

Parametry Bagmaster GOTSCHY

Výrobce Bagmaster
Druh Batohy

Podobné produkty

Podobné fráze: