Kde jsem:  Katalog  >  Dům, byt a zahrada  >  Dům a zahrada  >  Skleníky  >  Lanit Plast VENUS 6200 3mm

Lanit Plast VENUS 6200 3mm

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 22 355 Kč
Porovnat 3 obchody
Parametry: * Střešní okna: 2x * Plocha: 6,2 m2 * Délka: 3,21 m * Šířka: 1,93 m * Výška: 1,97 m * Typ: skleník * Výrobce / dovozce: Vitavia Garden (Velká Británie) / LANIT PLAST * Materiál prosklení: polykarbonát 4 mm (Velká Británie) * Materiál konstrukce: eloxovaný hliník * Základna přibalena: ano Skleník je vyrobený z eloxovaných hliníkových pro...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Lanit Plast VENUS 6200 3mm

Popis Lanit Plast VENUS 6200 3mm

Parametry:
* Střešní okna: 2x
* Plocha: 6,2 m2
* Délka: 3,21 m
* Šířka: 1,93 m
* Výška: 1,97 m
* Typ: skleník
* Výrobce / dovozce: Vitavia Garden (Velká Británie) / LANIT PLAST
* Materiál prosklení: polykarbonát 4 mm (Velká Británie)
* Materiál konstrukce: eloxovaný hliník
* Základna přibalena: ano
Skleník je vyrobený z eloxovaných hliníkových profilů, prosklení je z tepelně-izolačních dvoustěnných komůrkových polykarbonátových desek síly 4 mm.
Polykarbonát - velmi kvalitní dvoustěnný polykarbonát s UV filtrem (nekřehne, nežloutne). Z důvodu zajištění maximální kvality vyrábíme prosklení k většině skleníků (včetně modelu VENUS) v naší firmě a používáme komůrkový polykarbonát Marlon (výrobce Brett Martin - Velká Británie) nebo polykarbonát Sunlite (výrobce Palram Europe - Německo). Oba polykarbonáty naše firma oficiálně dováží do ČR jako regionální partner jejich výrobců (viz www.Lanit Plast.cz) a máme na ně vlastní české zkušební protokoly (vystavené na Lanit Plast).
Jedná se tak o jedny z mála skleníků na českém trhu, které jsou osazené kvalitním polykarbonátem s doložitelnou českou certifikací (viz odkaz na české certifikáty na konci stránky). Na nerozbitnost polykarbonátu krupobitím poskytujeme prodlouženou záruku v délce 10 let (viz podrobné znění záručních podmínek na konci této stránky).
Při nákupu skleníků od naší firmy se tak nemůže stát, že prosklení po krátkém čase zkřehne (zežloutne) a popraská, jako se děje u mnohých konkurenčních (většinou východoasijských) skleníků, kde výrobce z důvodu co nejnižší ceny používá podřadné a nekvalitní plasty.
Skleník dodáváme ve dvou barvách konstrukce - kovově stříbrná (eloxovaný hliník) nebo v zeleném laku. Kovově stříbrná verze bývá vždy skladem (viz informace nahoře vedle obrázků) a zelená verze je na objednávku s dodáním do 3 - 4 týdnů. < br...

Parametry Lanit Plast VENUS 6200 3mm

Výrobce Vitavia
Délka 321cm
Šířka 193cm
Výška 197cm
Typ Skleník

Podobné produkty

Podobné fráze: