Kde jsem:  Katalog  >  Dům, byt a zahrada  >  Dům a zahrada  >  Skleníky  >  Lanit Plast URANUS 6700 3 mm

Lanit Plast URANUS 6700 3 mm

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 28 497 Kč
Porovnat 3 obchody
Výrobce - VITAVIA GARDEN LTD - Velká Británie Skleníky řady URANUS jsou zařazeny do kategorie PREMIUM - skleník je vyrobený značkovým výrobcem z Velké Británie. Skleník je vyrobený z eloxovaných hliníkových profilů, prosklení je z čirého tvrzeného bezpečnostního skla síly 3 mm. Prosklení je do hliníkových profilů kotveno pomocí ocelových sponek. Pozor - detaily skleníku jsou na fotografiíc...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Lanit Plast URANUS 6700 3 mm

Popis Lanit Plast URANUS 6700 3 mm

Výrobce - VITAVIA GARDEN LTD - Velká Británie
Skleníky řady URANUS jsou zařazeny do kategorie PREMIUM - skleník je vyrobený značkovým výrobcem z Velké Británie. Skleník je vyrobený z eloxovaných hliníkových profilů, prosklení je z čirého tvrzeného bezpečnostního skla síly 3 mm. Prosklení je do hliníkových profilů kotveno pomocí ocelových sponek.
Pozor - detaily skleníku jsou na fotografiích převzaty z polykarbonátové verze, protože jsou úplně shodné. 
Velkou předností tohoto modelu skleníku je průhlednost prosklení. Z okna domu krásně vidíte do skleníku a můžete se kochat barvami pěstovnaných rostlin.Tento skleník disponuje pohodlnými dvoukřídlými dveřmi širokými 1,22 cm.
Skleník dodáváme ve dvou barvách konstrukce - kovově stříbrná (eloxovaný hliník) nebo zeleně lakovaná.
Skleník dodáváme ve čtyřech velikostech:
Šířka: š = 257 cm 
Výška: v = 246 cm
Délky: d = 258 cm - 321 cm - 383 cm - 445 cm
Výška boční stěny je 151 cm.
 
Obsahem balení jsou dvoukřídlé posuvné dveře (š x v otvoru = 122 x 191 cm), AL profily, prosklení, 2x střešní ventilační okénko s manuálním otevíráním, veškerý spojovací materiál. Skleník lze postavit buď na zděnou (betonovou, jinou) podezdívku (pak není nutné dokupovat základnu z pozinkovaného plechu) nebo na základnu z pozinkovaného plechu (nutno dokoupit). Při stavbě bez podezdívky dokoupení základny doporučujeme. Ke skleníku je možné dokoupit řadu nadstandardního příslušenství - poličky, regály, další větrací střešní i boční okénka, automatické otvírače k těmto okénkům, okapové sady, teploměry, vlhkoměry, zavlažovací zařízení, elektrické odporové vytápění půdy.
Skleník dodáváme jako stavebnici s podrobným montážním návodem. Baleno v papírovém kartonu. Prosklení je zabalené v nevratné dřevěné bedně.
Upozornění:
Pokud máte v úmyslu stavbu zděné nebo betonové podezdívky, tak ji stavte až po zakoupení skleníku a po montáži ocelové zákla...

Parametry Lanit Plast URANUS 6700 3 mm

Výrobce Lanit Plast
Délka 258cm
Šířka 257cm
Výška 246cm
Typ Skleník

Podobné produkty

Podobné fráze: