Kde jsem:  Katalog  >  Dům, byt a zahrada  >  Dům a zahrada  >  Skleníky  >  Lanit Plast SIRIUS 3 mm

Lanit Plast SIRIUS 3 mm

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 55 990 Kč
Porovnat 2 obchody
Skleníky řady SIRIUS jsou zařazeny do kategorie PREMIUM - skleník je vyrobený značkovým výrobcem z Velké Británie. Skleník je vyrobený z eloxovaných hliníkových profilů. Prosklení je z čirého tvrzeného bezpečnostního skla síly 3 mm. Prosklení je do hliníkových profilů kotveno pomocí ocelových sponek. Uchycení skla - systém Clips Velkou předností tohoto modelu skleníku je průhlednost proskle...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Lanit Plast SIRIUS 3 mm

Popis Lanit Plast SIRIUS 3 mm

Skleníky řady SIRIUS jsou zařazeny do kategorie PREMIUM - skleník je vyrobený značkovým výrobcem z Velké Británie. Skleník je vyrobený z eloxovaných hliníkových profilů. Prosklení je z čirého tvrzeného bezpečnostního skla síly 3 mm. Prosklení je do hliníkových profilů kotveno pomocí ocelových sponek.
Uchycení skla - systém Clips
Velkou předností tohoto modelu skleníku je průhlednost prosklení. Z okna domu krásně vidíte do skleníku a můžete se kochat barvami pěstovnaných rostlin.
Smluvní záruka 15 let na AL konstrukci
Skleník dodáváme ve třech barvách konstrukce - kovově stříbrná (eloxovaný hliník), černá nebo zeleně lakovaná.
Skleník dodáváme v jednom rozměru - plocha skleníku 13 m2:
Skleník SIRIUS - půdorys
Obsahem balení jsou dvoukřídlé posuvné dveře (š x v otvoru = 122 x 191 cm), plechová základna, AL profily, prosklení, 4x střešní ventilační okénko s manuálním otevíráním, 3 okapové svody, veškerý spojovací materiál. Skleník lze postavit buď na zděnou (betonovou, jinou) podezdívku nebo na základnu z pozinkovaného plechu (je obsahem dodávky). Ke skleníku je možné dokoupit řadu nadstandardního příslušenství - poličky, regály, další větrací střešní i boční okénka, automatické otvírače k těmto okénkům, okapové sady, teploměry, vlhkoměry, zavlažovací zařízení, elektrické odporové vytápění půdy.

Parametry Lanit Plast SIRIUS 3 mm

Výrobce Lanit Plast
Délka 383cm
Šířka 257cm
Typ Skleník

Podobné produkty

Podobné fráze: