Kde jsem:  Katalog  >  Dům, byt a zahrada  >  Dům a zahrada  >  Skleníky  >  Lanit Plast DODO 8x5 8 mm

Lanit Plast DODO 8x5 8 mm

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 6 520 Kč
Porovnat 6 obchodů
Ocelový skleník, š 235 x d 150 cm, zelená barva, polykarbonát 8 mm. Zkompletováno v ČR - Lanit Plast Konstrukce - klasický robustní skleník vyrobený z masivních elektrolyticky pozinkovaných ohraněných ocelových profilů vyrobených z plechu síly 0,6 mm (ohraněný profil = okraje profilu jsou ohnuté zpět o 180o - profil není nebezpečně ostrý a navíc ho ohnutý okraj velmi výrazně zpevňuje). Nosná kon...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Lanit Plast DODO 8x5 8 mm

Popis Lanit Plast DODO 8x5 8 mm

Zahrada Ježek píše:

Parametry:
rozměry (š x d x v): 235 x 179 x 150 cm
hmotnost: 44 kg
barva: zelená
zastavěná plocha: 3,53 m2
dveře: jednokřídlé na pantech
rozměry dveří (š x d): 73 x 172 cm
Model 8x5 nemá žádné ventilační okno
Další střešní okna nelze přiobjednat.
ukotvení prosklení: pozinkované ocelové přítlačné sponky
materiál konstrukce: pozinkované ocelové profily - síla 0,6 mm
materiál prosklení: komůrkový polykarbonát 4 mm
záruka na prosklení: smluvní - 10 let na nerozbitnost krupobitím
výrobce: LANIT PLAST, s.r.o. (zkompletováno v ČR)
Rozměry a hmotnosti balení:

LANITPLAST DODO 8x5 PC 4 mm

Profily
balík 32 x 173 x 17 cm
30 kg

Polykarbonát 4 mm
balík 117 x 176 x 6 cm

14 kg


Konstrukce
Klasický robustní skleník vyrobený z masivních elektrolyticky pozinkovaných ohraněných ocelových profilů vyrobených z plechu síly 0,6 mm (ohraněný profil = okraje profilu jsou ohnuté zpět o 180o - profil není nebezpečně ostrý a navíc ho ohnutý okraj velmi výrazně zpevňuje). Nosná konstrukce skleníku je z vnější strany nalakována vypalovanou zelenou barvou odstínu RAL 6005, z vnitřní strany je šedá barva. Jednotlivé díly konstrukce jsou vzájemně sešroubovány.Polykarbonát
Čtyřstěnný polykarbonát v síle 4 mm. Z důvodu zajištění maximální kvality tohoto skleníku je prosklení vyrobeno firmou LANIT PLAST, s.r.o. z komůrkového polykarbonátu Marlon (výrobce Brett Martin - Velká Británie) nebo z polykarbonátu Sunlite (výrobce Palram Europe - Velká Británie / Německo). Polykarbonát má silný UV filtr, takže nekřehne ani nežloutne. Společnost LANIT PLAST, s.r.o. je od roku 1999 jedním z největších oficiálních dovozců polykarbonátu do ČR (jako regionální partner jejich výrobců) a disponuje proto vlastními technickými zkušebními protokoly z českých státem akreditovaných zkušeben. Jedná se tak o jedny z ...

KASA.cz píše:

Zkompletováno v ČR - LANIT PLAST, s.r.o.
Konstrukce:
Klasický robustní skleník vyrobený z masivních elektrolyticky pozinkovaných ohraněných ocelových profilů vyrobených z plechu síly 0,6 mm (ohraněný profil = okraje profilu jsou ohnuté zpět o 180° - profil není nebezpečně ostrý a navíc ho ohnutý okraj velmi výrazně zpevňuje).
Nosná konstrukce skleníku je z vnější strany nalakována vypalovanou zelenou barvou odstínu RAL 6005, z vnitřní strany je šedá barva. Jednotlivé díly konstrukce jsou vzájemně sešroubovány.
Polykarbonát:
Základem je dvoustěnná deska síly 4 mm.
Z důvodu zajištění maximální kvality tohoto skleníku je prosklení vyrobeno firmou LANIT PLAST, s.r.o. z komůrkového polykarbonátu Marlon (výrobce Brett Martin - Velká Británie) nebo z polykarbonátu Sunlite (výrobce Palram Europe - Velká Británie / Německo).
Polykarbonát má silný UV filtr, takže nekřehne ani nežloutne.
Společnost LANIT PLAST, s.r.o. je od roku 1999 jedním z největších oficiálních dovozců polykarbonátu do ČR (jako regionální partner jejich výrobců) a disponuje proto vlastními technickými zkušebními protokoly z českých státem akreditovaných zkušeben.
Jedná se tak o jedny z mála skleníků na českém trhu, které jsou osazené kvalitním polykarbonátem s doložitelnou českou certifikací.
Polykarbonát byl otestován Státním zdravotním ústavem jako zdravotně nezávadný.
Obsahem dodávky:
nosná konstrukce
prosklení ze zvoleného polykarbonátu
veškerý spojovací materiál
jednokřídlé dveře na 3 masívních pantech, opatřené bytelnou západkou (světlost dveří je š 73 cm x 155 / 172 cm - vršek dveří je trojúhelníkový)
Skleník dodáváme jako stavebnici s podrobným montážním návodem. Baleno v nevratných kartonech.
Ke skleníku je možné dokoupit řadu nadstandardního příslušenství - regály, teploměry, vlhkoměry, zavlažovací zařízení, elektrické odporové vytápění půdy.
Doporučení:
Skleník doporu...

ONLINESHOP.cz píše:

Kupte si! Skleník LANITPLAST DODO 8x5 PC 4 mm zelený od specialisty na elektro. Jistota bezpečného nákupu, akční ceny, rychlost a spolehlivost. LNP-LG1107 - Zkompletováno v ČR - LANIT PLAST, s.r.o. Konstrukce - klasický robustní skleník vyrobený z masivních elektrolyticky pozinkovaných ohraněných ocelových profilů vyrobených z plechu síly 0,6 mm (ohraněný profil = okraje profilu jsou ohnuté zpět o 180o - profil není nebezpečně ostrý a navíc ho ohnutý okraj velmi výrazně zpevňuje). Nosná...

Zahradní domky.cz píše:

Zahradní skleník Dodo o rozměru 235×150 cm vyrobený z masivních elektrolyticky pozinkovaných ohraněných ocelových profilů vyrobených z plechu síly 0,6 mm. Výška skleníku je 179 cm. Nosná konstrukce skleníku je z vnější strany nalakována vypalovanou zelenou barvou odstínu RAL 6005, z vnitřní strany je šedá barva. Jednotlivé díly konstrukce jsou vzájemně sešroubovány. Materiál prosklení je komůrkový polykarbonát 6 mm.

Parametry Lanit Plast DODO 8x5 8 mm

Výrobce Lanit Plast
Typ Skleník
Šířka 235cm
Výška 179cm

Podobné produkty

Podobné fráze: