Kde jsem:     >  Katalog   >  Sport a hobby   >  Zimní sporty   >  Lyžování a snowboarding  >  Skialpy  >  Skialpové hole

Skialpové hole

Nalezeno:    4 produkty

Elan TOUR

Teleskopické hole Elan Tour můžete nastavit v délce 95-140 cm. Jsou vyrobeny z kvalitního hliníku. Zakupte produkt Elan Tour Délka nastavitelných hůlek: 095-140 cm 2019/2020 z kategorie Sport | Zimní sporty | Sjezdové lyžování | Sjezdové hůlky od výrobce Elan za cenu 1928 Kč.

Více informací
od 1 928 Kč
Koupit nejlevněji

Leki Carbon HX 3D 2020_2021

Lyžžařská hole ze 100% karbonu vypadá opravdu futuristicky! Carbon HX 3D se vyrábí speciálním postupem – vyfukováním do formy. Speciální vícevrstvá struktura Cross Webbing se vnitřním tlakem tvaruje do ššestiúhelníku. Stabilita, tuhost a pružžnost jsou v perfektním vzájemném souladu. O maximální bezpečnost se stará nově vyvinutý systém Trigger 3D. Umožňuje lepšší kontrolu díky přímému spojení mezi rukavicí a holí, pohodlnějšší obsluhu rychlým nacvaknutím a vycvaknutím, ale také vyšší bezpečnost...

Více informací
od 3 472 Kč
Koupit nejlevněji

Leki Detect S 2020_2021

Perfektní společník při náročných sjezdech v terénu. Hole Detect S s novou inovativní rukojetí Pro G vyhoví vššem nárokům. Velmi úzká závodní rukojeť poskytuje perfektní silový záběr. Sesmeknutí je díky povrchu Extra Soft vyloučeno. Bezpečnostní systém Trigger S zajišťuje maximální bezpečnost při pádu a může minimalizovat riziko zranění. Nové poutko Frame Strap je pohodlnějšší a lze ho bez problémů zacvaknout do rukojeti nebo z rukojeti uvolnit.

Více informací
od 1 752 Kč
Koupit nejlevněji

Leki Stella S 2020_2021

S holemi Stella S mají dámy všše pod kontrolou. Rukojeti a poutka holí jsou tvarovány pro anatomii drobných dámských rukou. Termomateriál pomáhá udržžovat prsty v teple i při nižších teplotách. Se systémem Trigger S bleskurychle uvolníte poutko od hole. To přispívá k bezpečnosti a je to pohodlné. Díky vysoce pevnému hliníku je Artena S jednou z nejlehčích alpinistických holí. Je to hole, na kterou se můžžete spolehnout.

Více informací
od 1 752 Kč
Koupit nejlevněji

Podobné fráze: