Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Síťové prvky  >  Aktivní prvky  >  Síťové karty  >  Planet NIC ENW-9503A-Wake Up (PCI, 10/100Mbps)

Planet NIC ENW-9503A-Wake Up (PCI, 10/100Mbps)

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Fast Ethernet karta, PCI, NE 2000 kompatibilní, 10 Base-T/100Base-TX, 20/200 Mbps (full duplex) , PnP, Wake On Lan, BootROM slot. 32-bitové PCI karty pro sítě standardu Fast Ethernet. Adaptéry podporují oba přenosové standardy Ethernetu - 10Mbps (10Base-T IEEE 802.3) a 100Mbps (100Base-TX IEEE 802.3u). Plná podpora Plug and Play. Čipové sady pracují v plně duplexním provozu 20/200Mbps a nezatěžuj...

Všechny nabídky pro Planet NIC ENW-9503A-Wake Up (PCI, 10/100Mbps)

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis Planet NIC ENW-9503A-Wake Up (PCI, 10/100Mbps)

Fast Ethernet karta, PCI, NE 2000 kompatibilní, 10 Base-T/100Base-TX, 20/200 Mbps (full duplex) , PnP, Wake On Lan, BootROM slot. 32-bitové PCI karty pro sítě standardu Fast Ethernet. Adaptéry podporují oba přenosové standardy Ethernetu - 10Mbps (10Base-T IEEE 802.3) a 100Mbps (100Base-TX IEEE 802.3u). Plná podpora Plug and Play. Čipové sady pracují v plně duplexním provozu 20/200Mbps a nezatěžují CPU díky implementovanému DMA - Bus Master přenosu. Samozřejmostí je široká podpora oblíbených síťových operačních systémů. ENW-9503, ENW-9503A, ENW-9504 Velmi oblíbené síťové karty na čipu Realtek 8129. K dispozici jsou 3 modifikace karty. ENW-9503 je základní verze s možností BootROM, ENW-9504 je zjednodušená a levnější verze bez Boot ROM patice. ENW-9503A je s čipem Realtek8129A a dovede Wake-ON-LAN. - sběrnice PCI 2.2 - 100Base-TX, Full Duplex (100/200 Mbps), Auto-Negotiation (10/100 Mbps), STP port - čip Realtek RTL8129 (pružně programovaná délka bloku PCI přenosu) - podpora Boot ROM RPL u modelů ENW-9503 a ENW-9503A - podporovaná prostředí : Windows 95, 98, 2000, Windows NT 3.50, 3.51, 4.0, XP, Windows 3.1, 3.11, Novell Netware 3.x, 4.0x, 4.1x, 5.x, DOS ODI, DOS NDIS 2.01, OS2/2 NDIS 2.01, SCO UNIX 4.x, 5.x, Netware 32-bit Client for Windows 95/98, DOS a OS/2 LanMan (NDIS), Linux Linux 2.0.35 a vyšší - model 9503A s funkcí Wake-ON-LAN - ACPI 2.0, WFM 2.0 (Wired for Management)

Parametry Planet NIC ENW-9503A-Wake Up (PCI, 10/100Mbps)

Výrobce Planet

Podobné produkty

Podobné fráze: