Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Síťové prvky  >  Aktivní prvky  >  Síťové karty  >  OvisLink GE-2000MF 1000Base-SX 64/32bit PCI Marvel chi

OvisLink GE-2000MF 1000Base-SX 64/32bit PCI Marvel chip

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Technické parametry: Sběrnice: PCI Podporované specifikace LAN: IEEE 802.3z 1000Base-SX Podporované rychlosti: 10/100/1000 Mbit/s Konektory: 2x SC Podporované OS: Windows 2000, Windows 98, Windows Me, Windows NT, Windows XP Full Duplex: IEEE 802.3x Full Duplex Flow Control The OvisLink GE-2000MF is designed for Gigabit Ethernet connection through fiber optic cables. It enables transmission distan...

Všechny nabídky pro OvisLink GE-2000MF 1000Base-SX 64/32bit PCI Marvel chip

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis OvisLink GE-2000MF 1000Base-SX 64/32bit PCI Marvel chip

Technické parametry: Sběrnice: PCI Podporované specifikace LAN: IEEE 802.3z 1000Base-SX Podporované rychlosti: 10/100/1000 Mbit/s Konektory: 2x SC Podporované OS: Windows 2000, Windows 98, Windows Me, Windows NT, Windows XP Full Duplex: IEEE 802.3x Full Duplex Flow Control The OvisLink GE-2000MF is designed for Gigabit Ethernet connection through fiber optic cables. It enables transmission distance of up to 550 meters with 50um multi-mode fiber. Fiber optic connection also protects transmission quality from any form of magnetic interferences. - Compliant with IEEE 802.3z 1000Base-SX standard - Transmission speed at Gigabit - SC Connectors - Up to 550 meters of link distance using 50um multimode fiber - Supports PCI bus v. 2.2 in either 64 or 32 Bit, 66 or 33Mhz - Provide Gigabit speed connectivity over Fiber Optic Cables - 1000 Mbps Ethernet speed - Reduces CPU interrupts - IEEE 802.3x Full Duplex capable Advanced Software support: - Microsoft: Windows 2000 / 9x / ME / NT/ XP - Linux Kernel 2.2 &a 2.4 - Novell Netware Server 4.x, 5.x, 6.x - DOS ODI, Netware Client - Solaris - SCO OpenServer - SCO UnixWare - FreeBSD

Parametry OvisLink GE-2000MF 1000Base-SX 64/32bit PCI Marvel chip

Výrobce OvisLink

Podobné produkty