Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Síťové prvky  >  Aktivní prvky  >  Síťové karty  >  D-Link DEM-311GT

D-Link DEM-311GT

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 1 012 Kč
Porovnat 7 obchodů
Mini GBIC transceiver, podpora 1000BaseSX do délky 550m, možnost použití jednovidových i vícevidových vláken, rychlost přenosu až 1000Mbs, podpora výměny za chodu. Ostatní parametry Přenosové rychlosti [Mb/s]: 1000 Rozhraní: SX port Firma D-Link patří mezi oblíbené výrobce především síťových počítačových prvků. Nejinak tomu je i v našich končinách a to je i důvod, proč se výrobky i této firmy dos...

Doporučujeme

Doprava: zdarma
= 1 090 Kč
Skladem
Do obchodu

Všechny nabídky pro D-Link DEM-311GT

Popis D-Link DEM-311GT

Digiboss.cz píše:

D-Link DEM-311GT (DEM-311GT) najdte na Digiboss.cz. D-Link DEM-311GT (DEM-311GT) nabízíme i na splátky. Popis produktuFirma D-Link patří mezi oblíbené výrobce především síťových počítačových prvků. Nejinak tomu je i v našich končinách a to je i důvod, proč se výrobky i této firmy dostávají do nabídky naší firmy. V případě DEM-311GT se jedná produkt pro profesionální použití v kombinaci s dalšími produkty nejen značky D-Link.DEM-311GT je mini GBIC transceiver vhodný pro optické rozvody. Rozhraní pro připojení je standardní LC a podporována jsou jednovidová i vícevidová optická vlákna. Přenosová rychlost může dosahovat až 1000Mbs a přenosová vzdálenost může dosáhnout až 550m. Napájecí napětí...

MADER computer píše:

Mini GBIC transceiver, 1000BaseSX (LC-Duplex) max. 550 m 1x 1000 Mbit vícevidový optický SX (LC-Duplex) port, vícevidové vlákno 50/125µm až 550 m, vícevidové vlákno 62,5/125µm až 220 m, plný duplex, 802.3x Flow-Control, výměna za chodu.
* 1x 1000 Mbit optický SX (LC-Duplex) port
* Plně duplexní provoz 2000Mbit
* 802.3x podpora Flow-Control
* Výměna za provozu
* IEEE 802.3z
* IEEE 802.3x Flow-Control
* Vícevidové vlákno 62,5/125µm až 220 m
* Vícevidové vlákno 50,0/125µm až 550 m
Vhodné k:
- DES-3250TG
- DES-3224TGR
- DES-3526
- DES-3550
- DES-3312SR
- DGS-1216T
- DGS-1216T
- DGS-3224SR
- DGS-3224Sri
- DES-6500

Alza.cz píše:

Převodník 1-Port MiniGBIC/SFP 1000BaseSX (MM, LC) transceiver modul, max.550m, NBD
Mini GBIC transceiver je vybaven 100Mb/s optickým SX (LC-Duplex) portem. Opírá se o průmyslové standardy a je kompatibilní s normami IEEE 802.3u a SFP MSA. Tím je zajištěna kompatibilita s jinými zařízeními. Přístroj nabízí vysoký výkon a flexibilitu. Podporuje rychlost přenosu až 2000 Mb/s v režimu full-duplex. Maximální vzdálenost jsou 2 km. Navíc tento mini GBIC transceiver podporuje hot-swap, takže jej lze nainstalovat nebo odpojit za běžného provozu přepínače. Přepínač mají přitom všichni ostatní uživatelé stále k dispozici.Parametry a specifikace:Vlastnosti: 1x 100Mbit/s optický FX (LC-Duplex) port Kompatibilní s IEEE 802.3u Splňuje SFP Multi-Source Agreement (MSA) Vlnová délka: 1310 nm Určen pro 9/125µm jednovidový (singlemode) optický kabelVýměna za provozu (hot-swap)Až 200 Mb/s v režimu full-duplex Max. vzdálenost až 2 kmNapájení:3,3 V Vhodné k: DES-3250TG...

Parametry D-Link DEM-311GT

Výrobce D-link

Podobné produkty

Podobné fráze:

D-Link DEM-311GT •  demon e book   •  dema 94156d   •  sedm demonu   •  dema 53990   •  svaty demon   •  dema cm 160   •  dema hg 320   •  rudy demon   •  dema 17 gril   •  speed demon   •  demizon 25 l   •  dema 26014   •  dema rohovy   •  demonata 1   •  more by demi   •  dema 47004   •  demon song   •  dema 65 cm   •  demizon 5 l   •  demizon 3 l   •  dema action   •  demon shell   •  dema 1325 kg   •  dema 3x2 5m   •  altan dema   •  demi lovato   •  pegas dema   •  dema 3x3 m   •  dema xl 130 l   •  demitra 38   •