Kde jsem:  Katalog  >  Chovatelské potřeby  >  Kočky  >  Sítě pro kočky  >  Trixie síť pro kočky 4x3m

Trixie síť pro kočky 4x3m

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Ochranná síť na balkóny nebo vnitřní použití

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Trixie síť pro kočky 4x3m

Popis Trixie síť pro kočky 4x3m

HappyZoo.cz píše:

Popis: Ochranná transparentní síť TRIXIE pro kočky 4x3mOchranná transparentní síť TRIXIE pro kočky 4x3m je doplňkové zboží pro kočky.Podrobnosti: Ochranná transparentní síť TRIXIE pro kočky 2x1,5mOchranná transparentní síť TRIXIE pro kočky 2x1,5m je chránící síť před vypadnutím pro kočky. Vhodná pro balkóny, terasy, okna, dveře či jiné prostory kde hrozí nebezpečí pádu. Síť je z kvalitního materiálu, který odolá počasí i UV záření.Velikost: Ochranná transparentní síť TRIXIE pro kočky 2x1,5mRozměry: 2x1,5m

Hafani.cz s.r.o. píše:

Voděodolná bezpečnostní síť z pevného nylonu lze použít uvnitř i venku
velikost oka: 3 x 3 cm
průměr vlákna na černé síti: 1 mm
průměr vlákna na transparentní síti: 0,2 mm
Vyrábí se v barvách: černá, transparentní (průhledná).
Pro určení správného rozměru změřte výšku od kraje balkonu ke stropu, pokud má balkon balustrádu, doporučujeme změřit od podlahy balkonu.
Přestože díky malým očkům lze využít i pro koťata a kočky s malými hlavičkami, doporučujeme před instalací sítě ověřit, že kočce hlava okem neprojde. Vyvarujeme se tak případným zraněním.
Instalace sítě je jednoduchá. Má několik variant - pomocí upínacích hliníkových tyčí, na balkon - pokud je další balkon nad Vaším - pomocí skobiček do stěny, na zábradlí - pomocí svorek k tomu určených.
Balení obsahuje: skoby, hmoždinky a upevňovací lano.
Instrukce k instalaci:Dříve než začnete vyvrtávat díky do stěn balkonu, ujistěte se, že je to povoleno!
Ověřte, zda velikost sítě odpovídá velikosti prostoru, kam má být umístěna. Síť nejdříve napněte na výšku, a poté na šířku a připevněte bočními provázky. Při správném upevnění musí mít každé očko tvar kosočtverce. Na druhé straně by ale měla síť zůstat lehce prověšená, aby po ní kočka nemohla šplhat!
Pro upevnění skobiček nejdříve vyvrtejte potřebné množství děr do stěn balkonu a balustrády. Otvory by měly být dostatečně blízko sebe, aby nevznikly mezi sítí a stěnou mezery, jimiž by kočka mohla prolézt.
Doporučujeme okraje sítě zpevnit propletením provázku - lanka.
Nakonec síť pověste, napněte a uvažte všechny provázky.

Poznámka: Vemte prosím na vědomí, že transparentní síť je méně odolná teplotním a pověstrnostním podmínkám než v černé barvě (v letním období se proto může prověsit, v zimním období se opět sama zatáhne, proto ji nepřitahujte). Současně je špatně viditelná ptákům, proto doporučujeme zavěsit na síť např. pásky alobalu, předejdete tak jejich zranění....

PETS.CZ píše:

Nylonová ochranná síť vyztužená drátem pro vnitřní i venkovní použití.
Velikost: 4 x 3 m, velikost ok 3 x 3 cm.Trvanlivá a odolná proti UV záření, s háčky, kotvami a upevňovacím lanem.

Parametry Trixie síť pro kočky 4x3m

Výrobce Trixie

Podobné produkty

Podobné fráze: