Kde jsem: Katalog > Vyšívací stroj Bernina Bernette 340 deco + DÁREK

Vyšívací stroj Bernina Bernette 340 deco + DÁREK

Obrázek není k dispozici
Koupit za 29 190 Kč
Dostupnost: Skladem
29 190 Kč
AKCE: Výšivky ZDARMA! Se šicím strojem Bernina Bernette 340 deco může být vyšívání opravdu snadné! Se svou extra velkou plochou na vyšívání a řadou zařízení pro editaci a kombinování vzorů je Bernette 340 deco Váš kreativní projektant pro opravdové potěšení z vyšívání. Navíc se strojem zdarma obdržíte program pro jednoduchou úpravu výšivek! U tohoto stroje platí Garance nejnižší ceny!. Vlastno...

Doporučujeme

Popis Vyšívací stroj Bernina Bernette 340 deco + DÁREK

AKCE: Výšivky ZDARMA! Se šicím strojem Bernina Bernette 340 deco může být vyšívání opravdu snadné! Se svou extra velkou plochou na vyšívání a řadou zařízení pro editaci a kombinování vzorů je Bernette 340 deco Váš kreativní projektant pro opravdové potěšení z vyšívání. Navíc se strojem zdarma obdržíte program pro jednoduchou úpravu výšivek!
U tohoto stroje platí Garance nejnižší ceny!.
Vlastnosti šicího stroje Bernina Bernette 340 deco:

Ovládání Drag and drop ("tahá a pustí"): polohu svých návrhů můžete měnit úplně jednoduše tím, že na ně kliknete a taháte je přes obrazovku.
Kontrola přetržení nitě: Proces vyšívání sa automaticky zastaví, když se horní nit roztrhne nebo mine. Takto je spodní ni kontrolována před každým vyšíváním. Výsledkem je garance spolehlivého vyšívání.
Rukávník: Šicí stroj Bernette 340 se pyšní rukávníkem, díky kterému můžete vyšívat na materiály ve tvaru tuby, např nohavice nebo rukávy. Spolu s rukávníkem nedoporučujeme používat volitelný vyšívací rámeček.
Pouzdro na nůžky: Držák na nůžky zabudovaný v šicím stroji je vždy po ruce. Je v něm dost místa na umístění dvou nůžek.
Vstupní brána na PCMCIA paměťovou kartu: Velký výběr BERNINA vyšívacích vzorů na paměťových kartách. Takto si můžete dokoupit osobní vzorovou kartu, která vám umožní přenášet vaše vlastní návrhy přímo z počítače. Vaše kombinace se ukládají do šicího stroje nebo na osobní vzorové karty.
Rámečky : Použitím dvou rámečků, které dostanete ke stroji, můžete vcelku vyšít návrhy v rozměrech až do 200 x 140 mm. Pro speciální úkony jsou potřebné přídavné volitelné rámečky.
Odstřih nitě: Automatický odstřihávač nitě odstřihne horní i spodní niť po dokončení barvy. Můžete ho použít i někdy v průběhu šití jednoduchým zatlačením na tlačítko.
Vstupní brána na USB Stick paměťové médium: Velký výběr BERNINA vyšívacích vzorů na USB sticku. Takto si můžete dokoupit USB sticky, které vám umožní přenášet vaše vlastní...

Podobné fráze: