Kde jsem: Katalog > Šicí stroj Brother NV 15 + DÁREK

Šicí stroj Brother NV 15 + DÁREK

Obrázek není k dispozici
Koupit za 7 390 Kč
Dostupnost: Skladem
7 390 Kč
AKCE: AKCE sleva! Kvalitní, značkový elektronický jednojehlový šicí stroj pro začátečníky i pokročilé, s maximálně jednoduchou obsluhou, přehledný displej, moderní design, tichý chod bez vibrací, vysoký zdvih patky 16mm, volitelné automatické zapošívání na začátku a konci šití, LCD display, unikátní automatické navlékání nitě. Japonská značka BROTHER je zárukou výborné kvality - přečtěte pozorně ...

Doporučujeme

Popis Šicí stroj Brother NV 15 + DÁREK

AKCE: AKCE sleva! Kvalitní, značkový elektronický jednojehlový šicí stroj pro začátečníky i pokročilé, s maximálně jednoduchou obsluhou, přehledný displej, moderní design, tichý chod bez vibrací, vysoký zdvih patky 16mm, volitelné automatické zapošívání na začátku a konci šití, LCD display, unikátní automatické navlékání nitě. Japonská značka BROTHER je zárukou výborné kvality - přečtěte pozorně popis.
Verze šicího stroje Innov-is NV 15. Inovovaná verze povedeného a ověřeného modelu NV 10.
Tento stroj získal druhé místo v D testu hned za vyšším modelem stejné série Brother NV 55
Pokud vyzkoušíte nebudete chtít jinak:

elektronický šicí stroj - způsoby šití vůči mechanickým šicím strojům se vyznačují v mnohem vyšší preciznosti stehu. Obzvláště u šití knoflíkových dírek není jako u mechanických šicích strojů provedena obyčejným cik-cakem, ale je podšívaná a velmi pevná. U mechanických šicích strojů libovolných značek není a nemůže být preciznost dotažena.
ergonomie a provedení - tento nejlevnější elektronický šicí stroj má sice jen 16 programů, přebírá ovšem desítky vylepšení velmi drahých a poloprofesionálních šicích strojů! Počínaje jednoduchostí zasunutí a navinutí cívky spodní nitě (nemusíte náročně provlékat nit dírkou v cívce nebo přidržovat šňůrku a následný "cancourek" zastřihávat - stroj vše jedním vašim pohybem vyřeší!). Samotné detaily a užívání tohoto šicího stroje vás přesvědčí nad zkušenostmi výrobce a odladěním tisíce detailů usnadnující práci všem, pro které začíná být šití zážitkem!
jednoduchost a praktičnost - i babičky s lehkostí ovládají tento stroj a pochvalují si jeho jednoduchost

Vlastnosti stroje

Kompaktní jednojehlový elektronický stroj nové generace
16 programů z toho 3 druhy knoflíkové dírky
Volba programů pouze otáčením voličem s okamžitým nastavením programu
Program se ukáže na LCD displeji
stroj zobrazuje patku doporučenou pro vybr...

Podobné fráze: