Kde jsem: Katalog > Šicí stroj Brother Innov-is NV 35 + DÁREK

Šicí stroj Brother Innov-is NV 35 + DÁREK

Obrázek není k dispozici
Koupit za 10 340 Kč
Dostupnost: Skladem
10 340 Kč
AKCE: Taška na šicí stroj ZDARMA! Nová verze inovovaného stroje Brother NV 30. Špičkový elektronický jednojehlový šicí stroj s maximálně jednoduchou obsluhou, přehledný displej,moderní design,tichý chod, vysoký zdvih patky 16 mm, otáčením voliče stehů se program zobrazí na LCD displeji s informacemi o šířce a délce stehů a typu doporučené patky, volba automat. zapošívání na začátku a konci šití....

Doporučujeme

Popis Šicí stroj Brother Innov-is NV 35 + DÁREK

AKCE: Taška na šicí stroj ZDARMA! Nová verze inovovaného stroje Brother NV 30.
Špičkový elektronický jednojehlový šicí stroj s maximálně jednoduchou obsluhou, přehledný displej,moderní design,tichý chod, vysoký zdvih patky 16 mm, otáčením voliče stehů se program zobrazí na LCD displeji s informacemi o šířce a délce stehů a typu doporučené patky, volba automat. zapošívání na začátku a konci šití. Unikátní automatické navlékání nitě - vynikající poměr užitné hodnoty a ceny.
Pokud vyzkoušíte nebudete chtít jinak:

elektronický šicí stroj - způsoby šití vůči mechanickým šicím strojům se vyznačují v mnohem vyšší preciznosti stehu. Obzvláště u šití knoflíkových dírek není jako u mechanických šicích strojů provedena obyčejným cik-cakem, ale je podšívaná a velmi pevná. U mechanických šicích strojů libovolných značek není a nemůže být preciznost dotažena.
ergonomie a provedení - Špičkový elektronický jednojehlový šicí stroj s maximálně jednoduchou obsluhou. Přebírá desítky vylepšení velmi drahých a poloprofesionálních šicích strojů! Počínaje jednoduchostí zasunutí a navinutí cívky spodní nitě (nemusíte náročně provlíkat nit dírkou v cívce nebo přidržovat šňůrku a následný "cancourek" zastřihávat - stroj vše jedním vašim pohybem vyřeší!). Samotné detaily a užívání tohoto šicího stroje vás přesvědčí nad zkušenostmi výrobce a odladěním tisíce detailů usnadnující práci všem, pro které začíná být šití zážitem!

Vlastnosti stroje

Kompaktní jednojehlový elektronický stroj nové generace
70 programů z toho 7 druhů knoflíkové dírky
Přehledná tabulka se všemi 70 typy stehů
Volba programů pouze otáčením elektronického voliče s okamžitým nastavením programu
Program se ukáže na LCD displeji a ukáže i kterou patku máte použít pro vybraný steh
Jednoduchá změna délky stehů a šířky cik - caku pomocí tlačítek displeje
Možnost šití s volným ramenem
Volba polohy jehly při zastavení ...

Podobné fráze: