Kde jsem: Katalog > Šicí a vyšívací stroj Bernina 580 + DÁREK

Šicí a vyšívací stroj Bernina 580 + DÁREK

Obrázek není k dispozici
Koupit za 84 990 Kč
Dostupnost: Skladem
84 990 Kč
AKCE: Výšivky ZDARMA! Bernina 580 je elektronický šicí a vyšívací stroj pro domácí uživatele, rychlost šití je 1000 stehů / min a vyšívání je 680 stehů / min, navlékač niti, 7 palcový displej, pracovní plocha dobře osvícená ze tří stran LED diodami-rovnoměrně a bez stínů,100 vyšívacích motivů v paměti stroje, možnost ukládat vlastní stehy do integrované paměti. Šířka stehu může být až 9 mm (díky...

Doporučujeme

Popis Šicí a vyšívací stroj Bernina 580 + DÁREK

AKCE: Výšivky ZDARMA! Bernina 580 je elektronický šicí a vyšívací stroj pro domácí uživatele, rychlost šití je 1000 stehů / min a vyšívání je 680 stehů / min, navlékač niti, 7 palcový displej, pracovní plocha dobře osvícená ze tří stran LED diodami-rovnoměrně a bez stínů,100 vyšívacích motivů v paměti stroje, možnost ukládat vlastní stehy do integrované paměti. Šířka stehu může být až 9 mm (díky tomu vypadají ozdobné a dekoratní stehy velmi dobře) Šicí stroj pracuje s USB klíčem - jeho propojení s počítačem je možné přes USB kabel. Kvalitní patentovaný RH chapač celokovový (rotační horizontální).
Bernina má jedinečný pedál, který má dvě funkce pata (pro zvedání jehly do horní nebo dolní polohy) špička (pro klasické šití)
LCD display -velký,dobře osvětlený,přehledně sděluje všechny informace např. zobrazení vybraného stehu (délky a šířky), polohování jehly (nahoru-dolů).
Velmi tichý chod motoru i při šití silnějších materiálů.
PRO VYŠÍVÁNÍ JE NUTNO KE STROJI DOKOUPIT vyšívací agregát ! S tímto agregátem budete mít VYŠÍVACÍ PLOCHU 20 x 26 cm! Navíc získáte od nás přístup na náš server o vyšívání, kde je pro naše zákazníky k dispozici nespočet krásných výšivek a projektů ZDARMA!
Navíc se strojem zdarma obdržíte program pro jednoduchou úpravu výšivek a také spoustu originálních vyšívacích vzorů!

Vlastnosti:

838 programů na šití (dekorativní, strečové, overlokové, čísla a 7 druhů abecedy)
vyšívací stehy
možnost ukládání do paměti až 90 stehových kombinací
plynulá regulace rychlostí šití - regulátoru na stroji
rotační horizontální chapač
nastavení délky a šířky stehu (šířka stehu až 9 mm)
automatické napětí vrchní nitě
automatický odstřih nitě
dobře osvícená šicí plocha
start/stop tlačítko
připojení kolenní páky - zvedání patky
automatický navlékač vrchní nitě do jehly
pozicování jehly 11 poloh (5 vpravo, 5 vlevo a 1 st...

Podobné fráze: