Kde jsem: Katalog > MS Trade Lubrikační gel Doer Medical Aloe vera & vitamín E 100 ml

MS Trade Lubrikační gel Doer Medical Aloe vera & vitamín E 100 ml

Obrázek není k dispozici
Koupit za 319 Kč
Dostupnost: Skladem
319 Kč
Revoluční, hedvábně jemný lubrikační gel a tělový kondicionér na bázi silikonu. Základem nového revolučního složení je přípravek Doer Medical Silk obohacený o Aloe vera s antibiotickými účinky proti zánětům pokožky a proti plísním a o vitamín E s antioxidační aktivitou a protizánětlivými vlastnostmi. Významně podporuje prokrvení intimních partií muže i ženy, zásadně zlepšuje kvalitu intimního...

Doporučujeme

Popis MS Trade Lubrikační gel Doer Medical Aloe vera & vitamín E 100 ml

Revoluční, hedvábně jemný lubrikační gel a tělový kondicionér na bázi silikonu. Základem nového revolučního složení je přípravek Doer Medical Silk obohacený o Aloe vera s antibiotickými účinky proti zánětům pokožky a proti plísním a o vitamín E s antioxidační aktivitou a protizánětlivými vlastnostmi. Významně podporuje prokrvení intimních partií muže i ženy, zásadně zlepšuje kvalitu intimního prožitku obou partnerů i bez použití kondomu.

Složení Doer Medical Aloe vera vylučuje lepivost či jakékoliv drhnutí, nikdy nezasychá, nežmolkovatí, účinek trvá velmi dlouho. Je vhodný i jako tělový kondicionér na pokožku, desinfikuje a urychluje hojení drobných poranění. Vitamín E podporuje regeneraci kůže, omlazuje organismus a přispívá ke zlepšení potence. Vitamín E může pomoci zvrátit poševní atrofii v přechodu a snížit náchylnost k poševním infekcím, jakož i předmenstruační tenzi.
Kdy Doer Medical Aloe vera & vitamín E pomáhá:
je prevencí vzniku odřenin vagíny v průběhu pohlavního styku,
zabraňuje vzniku opruzenin a vnějších hemoroidů,
významně zvyšuje intimní prožitek zejména při použití kondomů,
je možné jej použít i jako tělový kondicionér na pokožku,
je vhodný i pro masáže.

Složení:
Cyclomethicone, Dimethicone, Dimethiconol, Glycine Soja, Aloe Barbadensis, Tocopherol
Jak používat:
Aplikujte množství dle potřeby, stačí pár kapek, kde je potřebná lubrikace nebo zvlhčení.
Balení:
100 ml
Upozornění:
Lubrikační gel by neměli používat osoby se známou alergií na Aloe barbadensis nebo sóju. Skladujte při pokojové teplotě. Nevystavujte přímému slunečnímu světlu. Není antikoncepčním prostředkem.
Další informace o produktu Doer Medical Aloe vera & vitamín E naleznete v článku Proč používat na intimní partie gely na bázi silikonu?
Produkt doručujeme v diskrétním balení....