Kde jsem:  Katalog  >  Kosmetika a lifestyle  >  Kosmetika, doplňky  >  Sexy hračky  >  MEGASOL GMBH Doer Lubrikační gel

MEGASOL GMBH Doer Lubrikační gel

Načítám galerii...
Předchozí
Další
* hedvábně jemný lubrikačni gel a tělový kondicionér nové generace na bázi silikonu * efektivně řeší první příznaky vaginální suchosti - pálení až mírná bolest, svědění, pocit tlaku, opakující se vaginální infekce, bolesti při sezení a nošení kalhotek, drobná krvácení při pohlavním styku nebo dispareunie (druh sexuální poruchy projevující se bolestivou souložil. * aplikace na tampón i při menstru...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro MEGASOL GMBH Doer Lubrikační gel

Popis MEGASOL GMBH Doer Lubrikační gel

Ageo.cz píše:

Popis


Doer Medical Silk je silikonový, hedvábně jemný lubrikant, speciálně určený pro jemnou a citlivou pokožku ženy. Jeho účinek trvá velmi dlouho a nikdy nezasychá. Speciální složení vylučuje lepivost či jakékoliv drhnutí.

MJ-KrasaZdravi.cz píše:

Doer Medical Silk je silikonový, hedvábně jemný lubrikant, speciálně určený pro jemnou a citlivou pokožku ženy. Jeho účinek trvá velmi dlouho a nikdy nezasychá. Speciální složení vylučuje lepivost či jakékoliv drhnutí.

Je řada důvodů v životě ženy, které způsobují nedostatečnou vaginální vlhkost. Patří mezi ně zejména: stres, před a po porodní stavy, operační zákrok, chemoterapie, užívání antikoncepce, používání kondomů, menopauza aj. Potřeba dodatečného zvlhčení je zcela normální a běžná skoro pro každou ženu. Použití lubrikačního prostředku může tuto potřebu jednoduše vyřešit.
Doer Medical Silk efektivně řeší první příznaky vaginální suchosti - pálení až mírné bolesti, svědění, pocit tlaku, opakující se vaginální infekce, bolesti při sezení a nošení kalhotek, drobná krvácení při pohlavním styku nebo dispareunie (druh sexuální poruchy projevující se bolestivou souloží).
Kdy Doer Medical Silk pomáhá:
je prevencí vzniku odřenin vagíny v průběhu pohlavního styku a při aplikaci menstruačních tamponů,
zabraňuje vzniku opruzenin a vnějších hemoroidů,
usnadňuje vyjmutí menstruačních tamponů po koupání na veřejném koupališti,
významně zvyšuje intimní prožitek zejména při použití kondomů,
je možné jej použít i jako tělový kondicionér na pokožku,
je vhodný i pro masáže.

Složení:
Dimethicone, Dimethiconol, Cyclomethicone
Jak používat:
Aplikujte potřebné množství (stačí pár kapek) na jakoukoliv část těla, kde je potřebná lubrikace či zvlhčení.
Balení:
30 ml
Upozornění:
Uchovávejte při pokojové teplotě. Nevystavujte přímému slunečnímu záření. Není antikoncepčním prostředkem. Neobsahuje vodu. Vhodný k použití s kondomy. Nežmolkovatí. Výrobek je bez vůně či zápachu, bez konzervačních přísad. Neobsahuje oleje, tuky ani žádné jiné látky biologického původu. Nezanáší póry v pokožce. Uchovávejte při pokojové teplotě. Nevystavujte přímému slunečnímu světlu.
D...

Pilulka.cz píše:

Revoluční, hedvábně jemný lubrikační gel a tělový kondicionér na bázi silikonu speciálně určený pro ženy. Základem nového revolučního složení je přípravek DOER Medical Silk obohacený o ALOE VERA s antibiotickými účinky proti zánětům pokožky a proti plísním, a o vitamín E s antioxidační aktivitou a protizánětlivými vlastnostmi. Vitamín E podporuje regeneraci kůže, omlazuje organismus a přispívá ke zlepšení potence.

sLéky.cz píše:

Prostředek k ochraně vagíny při aplikaci tamponu. Bezbolestné vyjmutí tamponu po koupání na veřejném koupališti, efektivně zabraňuje pronikání bakterií a jiných škodlivých látek do pohlavních orgánů ženy, možno aplikovat i při menstruaci.

Parametry MEGASOL GMBH Doer Lubrikační gel

Výrobce MegaSat
Druh Lubrikační gely

Podobné produkty

Podobné fráze: