Kde jsem:     >  Katalog   >  Kosmetika a lifestyle  >  Kosmetika, doplňky  >  Sexy hračky

Sexy hračky

Nalezeno:    478 produktů

GREEN SWAN GS Mamatest 10 těhotenský test 2ks

<p><strong><em>Pozitivní výsledek (2 proužky)</em></strong><br />Navštivte co nejdříve ženského lékaře, který by Vás měl vyšetřit a potvrdit, že jste těhotná. Za jistých okolností se může stát, že dostanete falešně pozitivní výsledek. Lékař Vám také poskytne další informace a rady týkající se Vašeho těhotenství. Viz též „Omezení”.</p> <p><em><strong>Negativní výsledek (jeden proužek)</strong></em><br />Domníváte-li se, že jste těhotná, ačkoliv je výsledek negativní (například kvůli vynechání pr...

Více informací
od 39 Kč
Koupit nejlevněji

Kondomy Ultra Thin

Pokud hledáte &lt;b&gt;erotické pomůcky&lt;/b&gt; za dobrou cenu, objevte &lt;b&gt;Kondomy Fetherlite Ultra Thin Durex (3 uds)&lt;/b&gt; ! Celá škála možností pro vaši představivost a zábavu!&lt;br&gt;&lt;ul&gt;&lt;li&gt;Pohlaví: Pánský&lt;/li&gt;&lt;li&gt;Kapacita: 3 uds&lt;/li&gt;&lt;li&gt;Transparentní&lt;/li&gt;&lt;li&gt;Šířka: 5,2 cm&lt;/li&gt;&lt;li&gt;Dermatologicky testovaný&lt;/li&gt;&lt;li&gt;Typ: Ultra tenké&lt;/li&gt;&lt;li&gt;V rámci odeslání garantujeme absolutní diskrétnost a dův...

Více informací
od 79 Kč
Koupit nejlevněji

Natural Medicaments Maca 100 tob.

MACA m&amp;aacute; v&amp;yacute;znamn&amp;yacute; vliv na reproduk&amp;#269;n&amp;iacute; zdrav&amp;iacute; a p&amp;#345;isp&amp;iacute;v&amp;aacute; k norm&amp;aacute;ln&amp;iacute; funkci mozkov&amp;eacute; &amp;#269;innosti.

Více informací
od 389 Kč
Koupit nejlevněji

Sagami Original 002 Sagami Original 0.02 Prezervativ

Prezervativ Sagami Original 0.02 Nejtenčí kondom na světě s tloušťkou stěny 20 mikronů. Kondom je 3x tenčí než klasický, zároveň je však 3x pevnější. Díky použitému materiálu (polyuretan) je také velmi vhodný pro alergiky a ostatní osoby, které nemohou používat latexové pomůcky.

Více informací
od 119 Kč
Koupit nejlevněji

Syfilis test

Samodiagnostick&amp;yacute; test na detekci protil&amp;aacute;tek proti treponema pallidum ze vzorku krve.

Více informací
od 375 Kč
Koupit nejlevněji

ArginMax Forte pro ženy tob.90

ArginMax Forte pro ženy je doplněk stravy, který obsahuje L-arginin, L-citrulin, extrakt z kotvičníku zemního, jinanu dvoulaločného, schizandry čínské, šafránu setého a vitaminy. Tribulus terrestris (Kotvičník zemní) podporuje normální funkci pohlavních orgánů, hormonální aktivitu a svalový tonus. Crocus sativus (Šafrán setý) přispívá k normální plodnosti. Ginkgo biloba (Jinan dvoulaločný) podporuje krevní oběh a mikrocirkulaci krevního systému. Zinek přispívá k normální plodnosti a reprodukci,...

Více informací
od 1 315 Kč
Koupit nejlevněji

B-mat Ovulační test Woman Secret Right Time proužkový 5v1

Jednoduch&amp;yacute; jednor&amp;aacute;zov&amp;yacute; ovula&amp;#269;n&amp;iacute; test na samotestov&amp;aacute;n&amp;iacute; plodn&amp;yacute;ch dn&amp;#367; &amp;#382;eny ze vzorku mo&amp;#269;&amp;iacute;. Se zv&amp;yacute;&amp;scaron;en&amp;yacute;m obsahem mastn&amp;yacute;ch kyselin ve slo&amp;#382;en&amp;iacute; EPA a DHA,5 ks v balen&amp;iacute;.

Více informací
od 116 Kč
Koupit nejlevněji

B-mat Těhotenský test Woman secret BABY proužkový 2v1

Jednokrokov&amp;yacute; prou&amp;#382;kov&amp;yacute; t&amp;#283;hotensk&amp;yacute; test na v&amp;#269;asn&amp;eacute; ur&amp;#269;en&amp;iacute; gravidity. Mo&amp;#382;nost pou&amp;#382;it&amp;iacute; u&amp;#382; 7 a&amp;#382; 10 dn&amp;iacute; po oplodn&amp;#283;n&amp;iacute;. Balen&amp;iacute; obsahuje 2 prou&amp;#382;ky.

Více informací
od 42 Kč
Koupit nejlevněji

Bio Karité balzám Erotika

Bio Karité balzám - Erotika - smyslný koktejl afrodiziakálních účinků bergamotového a ylang-ylang oleje se santalovým dřevem. Jedná se o čistý přírodní produkt v biokvalitě.

Více informací
od 128 Kč
Koupit nejlevněji

Doer Medical Silk 30 ml Lubrikační gel

Doer medical silk 30ml - lubrikační gel Jedinečný hedvábně jemný lubrikační gel a tělový kondicionér nové generace na bázi silikonu speciálně určený pro ženy. Speciální složení vylučuje lepivost či jakékoliv drhnutí, nikdy nezasychá, nežmolkovatí, nízká spotřeba, účinek trvá velmi dlouho, při vaginální aplikaci nezpůsobuje kvasinky.

Více informací
od 138 Kč
Koupit nejlevněji

DR.MüLLER Lubrikační gel Ty & Já

Zdravotnick&amp;yacute; prostředek pro zachov&amp;aacute;n&amp;iacute; přirozen&amp;eacute; vlhkosti vagin&amp;aacute;ln&amp;iacute; sliznice a pro zpř&amp;iacute;jemněn&amp;iacute; a obohacen&amp;iacute; intimn&amp;iacute;ch prožitků.

Více informací
od 82 Kč
Koupit nejlevněji

GREEN SWAN GS Mamatest Comfort 10 těhotenský test

<p>Pro včasnou detekci těhotenství.</p> <p><strong>Rychlé, snadné a spolehlivé zjištění těhotenství.</strong></p> <ul> <li>Vysoká citlivost &lt; 10mlU/ml – test můžete použít ode dne očekávané menstruace</li> <li>Rychlost – pozitivní výsledek během první minuty</li> <li>Použitelnost – okamžitě, kdykoli během dne</li> <li>Komfortní aplikace přímo do proudu moči</li> </ul> <p>GS Mamatest COMFORT 10 je rychlý těhotenský test, který můžete provádět Vy sama. Zjišťuje přítomnost hCG, který se objevuj...

Více informací
od 79 Kč
Koupit nejlevněji

HUMA-LAB Těhotenský test Baby

Top Test baby je vysoce spolehlivý a snadno použitelný, jednokrokový proužkový těhotenský test. Díky mimořádné citlivosti 10mlU/ml a přesnosti dokáže identifikovat případnou graviditu již pátý den po početí, v závislosti na výšce těhotenského hormonu hCG v moči. Balení obsahuje 2 testovací proužky.

Více informací
od 29 Kč
Koupit nejlevněji

Kondomy Extra Safe

Kondomy pro bezstarostný sex.

Více informací
od 67 Kč
Koupit nejlevněji

Kondomy Love

Pro maximální bezpečný sex a dokonalé přiléhání, pro zamilované! Anatomicky tvarované Easy-on kondomy, které díky svému tvaru dokonale přiléhají a jejich nasazení je mimořádně jednoduché. Jsou téměř neznatelně. Extra lubrikované, dermatologicky testováno kondomy s bezpečným rezervoárem. Příjemná vůně, průhledná barva, 4 ks v balení. Průměr: 56 mm.

Více informací
od 79 Kč
Koupit nejlevněji

Life Light Těhotenský test Life Light 2ks

Life Light představuje kvalitní a spolehlivý těhotenský test. Dokáže rychle zjistit přítomnost HCG (lidského choriového gonadotropinu). Ten se objevuje v těhotenství velmi brzy v moči. Díky tomuto těhotenskému testu lze snadno a rychle zjistit, zda je žena opravdu gravidní či nikoliv. Pro kontrolu správného použití testu by se v oblasti kontrolní zóny měla objevit barevná čára. Citlivost testu je 20mlU.Balení obsahuje dva sáčky s reaktivním proužkem a vysoušecím prostředkem. Vysoušecí prostřede...

Více informací
od 39 Kč
Koupit nejlevněji

Lubrikační gel Toyfluid 100 ml

Toyfluid - bezpečný lubrikant, skvěle se hodící pro všechny erotické hračky!

Více informací
od 249 Kč
Koupit nejlevněji

MEGASOL GMBH Doer Lubrikační gel

Revolučn&amp;iacute;, hedv&amp;aacute;bně jemn&amp;yacute; lubrikačn&amp;iacute; gel a tělov&amp;yacute; kondicion&amp;eacute;r na b&amp;aacute;zi silikonu.

Více informací
od 139 Kč
Koupit nejlevněji

MEGASOL GMBH LubraSilk silikonový lubrikační gel

LubraSilk 30ml silikonový gel nové generace Vaginální zdravotnický lubrikační gel a tělový kondicionér k dennímu použití, speciálně navržen pro ženy, doporučen pro použití s kondomy.

Více informací
od 188 Kč
Koupit nejlevněji

MORWELL DIAGNOSTICS GMBH Těhotenský test RapiClear 2 Strip 2ks

Jednokrokov&amp;yacute; prou&amp;#382;kov&amp;yacute; t&amp;#283;hotensk&amp;yacute; test na v&amp;#269;asn&amp;eacute; ur&amp;#269;en&amp;iacute; gravidity.

Více informací
od 64 Kč
Koupit nejlevněji

MORWELL DIAGNOSTICS GMBH Těhotenský test RapiPreg Classic

Vysoce kvalitn&amp;iacute; a velmi jednodu&amp;scaron;e pou&amp;#382;iteln&amp;yacute; t&amp;#283;hotensk&amp;yacute; test.

Více informací
od 66 Kč
Koupit nejlevněji

MORWELL DIAGNOSTICS GMBH Těhotenský test RapiPreg Direct

Jednokrokov&amp;yacute; t&amp;#283;hotensk&amp;yacute; test - ty&amp;#269;inka.

Více informací
od 96 Kč
Koupit nejlevněji

PepCom, Prezervativ Pepino

Anatomicky tvarovan&amp;eacute; kondomy z př&amp;iacute;rodn&amp;iacute;ho latexu. Balen&amp;iacute; obsahuje 3 kusy.

Více informací
od 27 Kč
Koupit nejlevněji

PJUR BASIC Silicone 100 ml

pjur Basic Silicone 100 ml- koncentrovaný masážní přípravek na bázi silikonu s extrémně dlouhotrvajícím účinkem a jen s pár kapkami. Bez zápachu a bez chuti. Dermatologicky testován. Bez konzervačních látek, neparfémovaný a bez příchutě. Lze použít s latexovými kondomy. Nepoužívat na pomůcky z měkčených materiálů a silikonu (např. měkčené PVC, termoplastický elastomer TPE, termoplastická guma TPR, TPE). Složení: Cyklopentasiloxan, dimetikon, dimetikonol. Obsah balení je 100 ml. Výrobek SRN znač...

Více informací
od 155 Kč
Koupit nejlevněji

PJUR BASIC waterbased 100 ml

Pjur Basic Waterbased 100ml- všestranný lubrikační gel na bázi vody pro výjimečné pocity. Dodá jí dostatek vlhkosti a zanechá jí hedvábně jemnou. Proto je velmi vhodný pro namáhanou a suchou kůži. Použitelný k použití s latexovými kondomy. Výrobek je bez vůně či zápachu, nelepí, bez konzervačních přísad, neobsahuje přírodní oleje či tuky ani žádné jiné látky biologického původu, které by mohly vyvolat alergické reakce. Lubrikační gel s vodním základem je ideální pro všechny erotické pomůcky, zv...

Více informací
od 126 Kč
Koupit nejlevněji

PJUR LIGHT bodyglide 100 ml

Ľahký, maximálne prírodný lubrikačný gél priateľský k pokožke, pre dlhotrvajúci účinok

Více informací
od 17 Kč
Koupit nejlevněji

PJUR SUPERHERO GLIDE 100 ml

Lubrikační gel PJUR SUPERHERO GLIDE na vodní bázi je určen pro muže. Zvyšuje vytrvalost, oddaluje ejakulaci.

Více informací
od 279 Kč
Koupit nejlevněji

PJUR SUPERHERO GLIDE 30 ml

Lubrikační gel PJUR SUPERHERO GLIDE na vodní bázi je určen pro muže. Zvyšuje vytrvalost, oddaluje ejakulaci.

Více informací
od 149 Kč
Koupit nejlevněji

SCHOLL Durex Kondom

<ul><li>asážní a lubrikační gel v jednom. Obsahuej vitamín E a výtažek z Aloe Vera. PH gelu je shodné s vaginálním pH. Je bez parfemací a barviv, vhodný i pro lidi s citlivou pokožkou. Zvyšuje citlivost sliznice. Lze použít s latexovými kondomy.</li><li>Obsah: 200 ml</li><li>Založen na vodní bázi:</li><li>vhodné pro celé tělo včetně intimních partií</li><li>jemně klouže a snadno se absorbuje</li><li>hydratuje a zklidňuje pokožku</li><li>nevyvolává podráždění a nezanechává mastné stopy</li><li>v...

Více informací
od 149 Kč
Koupit nejlevněji

SCHOLL Prezervativ Durex

Standardn&amp;iacute; prezervativy pro bezstarostn&amp;yacute; sex.

Více informací
od 66 Kč
Koupit nejlevněji

Simply You Pharmaceuticals ArginMax

ArginMax Forte pro ženy je unikátní přípravek, který dlouhodobě zlepšuje prokrvení pohlavních orgánů, pomáhá zkvalitňovat tumescenci pochvy a sexuální prožitek. Přípravek přispívá k vyšší frekvenci po

Více informací
od 934 Kč
Koupit nejlevněji

SSL Česká republika Prezervativ Durex Extra

Durex Extra safe jsou navr&amp;#382;eny pro ty, kdo cht&amp;#283;j&amp;iacute; m&amp;iacute;t klid mysli, &amp;#382;e je kondomy ochr&amp;aacute;n&amp;iacute;. Jsou trochu siln&amp;#283;j&amp;scaron;&amp;iacute; ne&amp;#382; standardn&amp;iacute; kondomy pro stoprocentn&amp;iacute; jistotu a komfort.

Více informací
od 72 Kč
Koupit nejlevněji

Těhotenský test Best - 2

V&amp;yacute;sledek kdykoliv b&amp;#283;hem dne do 3 minut.

Více informací
od 37 Kč
Koupit nejlevněji

Test mužské plodnosti

&amp;nbsp; D&amp;iacute;ky testu&amp;nbsp;zjist&amp;iacute;te diskr&amp;eacute;tn&amp;#283; v pohodl&amp;iacute; domova, zda je koncentrace va&amp;scaron;ich spermi&amp;iacute; v po&amp;#345;&amp;aacute;dku.

Více informací
od 539 Kč
Koupit nejlevněji

UPJOHN S.A., PUURS Těhotenský test Clearblue digitální 1ks

Těhotenský test Clearblue dig.indik.termínu početí Digitální těhotenský test Clearblue s indikátorem početí vám dá dvojnásobné potvrzení výsledku. Jeho inteligentní dvojité čidlo™ vám nejen symbolem prozradí, zda jste nebo nejste těhotná, ale pokud jste těhotná, tak vám ukáže, kolik týdnů jste těhotná.

Více informací
od 222 Kč
Koupit nejlevněji

W.H.P.M. BIORESEARCH+TECHNOLOGI Těhotenský test COMFORT

Regulovaný název výrobku: Healthies těhotenský test Standardizovaná značka: Healthies

Více informací
od 90 Kč
Koupit nejlevněji

Durex Massage 2 v 1 Aloe Vera 200 ml

✓ masážní + lubrikační gel - zahřejte si těla, od krku přes záda až k intimním partiím ... nechte se unést vášní a vklouzněte rovnou na věc :) ✓ OK s latexovým kondomem - gel na vodní bázi, bezpečný na použití s kondomem ✓ bez vůně - vychutnejte si smyslnou masáž bez rušivé vůně ✓ s chutí Aleo Vera - jemná svěžest ještě více zpříjemní orální sex Durex Massage 2v1 Aloe Vera gel. Skvělý na masáž i jako lubrikační gel. Na vodní bázi.

Více informací

Durex Intense Orgasmic – 16ks

Speciální kondomy s dráždivými vroubky a výstupky

Více informací

Durex Intense Orgasmic – 16ks

Speciální kondomy s dráždivými vroubky a výstupky

Více informací

Lelo HEX Condoms Respect 12ks

LELO HEX ™ poskytuje nový a jedinečný pocit díky své revoluční šestihranné struktuře.

Více informací

Lelo HEX Condoms 3 ks

LELO HEX ™ poskytuje nový a jedinečný pocit díky své revoluční šestihranné struktuře

Více informací

Lelo HEX Condoms Respect 12ks

LELO HEX ™ poskytuje nový a jedinečný pocit díky své revoluční šestihranné struktuře.

Více informací

Lelo HEX Condoms 3 ks

LELO HEX ™ poskytuje nový a jedinečný pocit díky své revoluční šestihranné struktuře

Více informací

Le Chaton Zklidňující leknínový krém 24 H (Calming Water-Lily Cream) 50 g

Účinné biologicky aktivní látky zvyšují detoxifikaci pleti, omezují tvorbu erytému (zčervenání), pocity svědění a pálení a chrání DNA před poškozením. Krém je vhodný pro zpomalení stárnutí citlivé zralé pleti, redukuje tvorbu nežádoucích barevných skvrn a zesvětluje již vzniklé. Jeho složky zlepšují pevnost a pružnost pleti.

Více informací

Durex Feel Thin kondomy 3 ks

...stiSkladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíPečlivě si přečtěte prosím příbalový leták uvnitř krabičky Kondom je pouze pro jedno použití Žádná antikoncepční metoda vám nemůže poskytnout 100 ochranu proti otěhotnění HIV či jinými pohlavně přenosnými chorobamiSkladováníUchovávejte na suchém chladném místě chraňte před přímým slunečním světlemPodrobná data Jazyk produktuHlavní jazyk návodu čeština Instalační jazyk češtinaJazyky na baleníČeštinaMaďarštinaSlovenštinaOstatní

Více informací

Durex Intense Orgasmic kondomy 3 ks

...p Skladování Uchovávejte na suchém chladném místě chraňte před přímým slunečním světlemPodrobná data Bezpečnostní varováníKondomy Durex Intense Orgasmic nejsou vhodné pro anální sex Použití tohoto výrobku může způsobit podráždění Pokud k tomu dojde přestaňte jej používat Pokud nedojde ke zlepšení vyhledejte lékařskou pomocJazyk produktuHlavní jazyk návodu čeština Instalační jazyk češtinaJazyky na baleníČeštinaMaďarštinaSlovenštinaRozklad popisuFunkční jméno Kondomy Varianta Intense orgasmicVideo

Více informací

Durex Strawberry kondomy 12 ks

...řenosnými chorobami Návod k použití naleznete po odtažení K uložení nepoužitých kondomů krabičku opět složte zasunutím horní a spodní částiSkladování a použití Způsob skladování Typ Trvanlivé Skladování Uchovávejte na suchém chladném místě chraňte před přímým slunečním světlemPodrobná data Jazyk produktuInstalační jazyk čeština Hlavní jazyk návodu češtinaJazyky na baleníBulharštinaChorvatštinaČeštinaMaďarštinaRumunštinaSlovenštinaSlovinštinaRozklad popisuFunkční jméno Kondomy Varianta Strawberry

Více informací

Durex Kondomy Red 10 ks

...užití může zvýšit riziko selhání nebo infekce Poraďte se s lékařem nebo lékárníkem jestliže používáte léky k vnějšímu použití aplikované na penis nebo do vaginy po použití přetrvává podráždění či nepříjemný pocit nejste si jistí zda nemáte alergii na latex kondom při použití prosakuje nebo praskne proveďte to co nejdříve do 72 hodin u vás nebo u vaší partnerky se objeví dýchací obtíže nebo někomu z vás zmodrají rtyJazyky na baleníČeštinaSlovenštinaRozklad popisuFunkční jméno Kondomy Varianta Red

Více informací

Durex Real Feel kondomy 16 ks

...okud cítíte podráždění nebo máte alergickou reakci přestaňte je používat a kontaktujte svého lékaře Pečlivě si přečtěte si návod na použití uvnitř krabičky zejména pokud používáte kondomy pro anální nebo orální sex Kondom je pouze na jedno použití Žádná antikoncepční metoda Vám nemůže poskytnout 100 ochranu proti otěhotnění HIV či jiným pohlavně přenosným chorobám Uchovávejte mimo dosah dětíJazyky na baleníČeštinaLitevštinaPolštinaSlovenštinaRozklad popisuFunkční jméno Kondomy Varianta Real Feel

Více informací

Durex Kondomy Classic 3 ks

Standardní kondomy pro bezstarostný sex.

Více informací

Durex Kondomy Feel Thin Classic 18 ks

Velmi jemné kondomy, které díky své ultra tenké stěně zajišťují vyšší citlivost.

Více informací

Durex Kondomy Feel Thin Classic 3 ks

Velmi jemné kondomy, které díky své ultra tenké stěně zajišťují vyšší citlivost.

Více informací

Durex Kondomy Feel Ultra Thin 10 ks

Extra jemné kondomy pro bezstarostný sex a maximální prožitek.

Více informací

Durex Kondomy Feel Ultra Thin 3 ks

Extra jemné kondomy pro bezstarostný sex a maximální prožitek.

Více informací

Durex Kondomy Invisible Extra Lubricated 10 ks

Extra jemné, tenké, citlivé, s extra lubrikantem pro ještě příjemnější zážitek.

Více informací

Durex Kondomy Mutual Pleasure 10 ks

Extra jemné, tenké a citlivé pro ještě příjemnější zážitek.

Více informací

Durex Kondomy Mutual Pleasure 3 ks

Extra jemné, tenké a citlivé pro ještě příjemnější zážitek.

Více informací

Durex Real Feel 10 ks

Extra jemné, tenké a citlivé pro ještě příjemnější zážitek.

Více informací

Durex Kondomy Intense 10 ks

Kondomy Durex Intense s obsahem stimulačního gelu Desirex jsou speciálně vyvinuty pro intenzivnejší zážitek během milování a pro intenzivnější rozkoš!

Více informací

Durex Kondomy Invisible 3 ks

Extra jemné, tenké a citlivé pro ještě příjemnější zážitek.

Více informací

Durex Kondomy Invisible 10 ks

Extra jemné, tenké a citlivé pro ještě příjemnější zážitek.

Více informací

Durex Kondomy Arouser 12 ks

Extra jemné, tenké s vroubkováním pro ještě příjemnější zážitek.

Více informací

Durex Kondomy Arouser 3 ks

Extra jemné, tenké s vroubkováním pro ještě příjemnější zážitek.

Více informací

Lelo HEX Condoms Respect 36ks

LELO HEX ™ poskytuje nový a jedinečný pocit díky své revoluční šestihranné struktuře.

Více informací

Lelo HEX Condoms Respect 36ks

LELO HEX ™ poskytuje nový a jedinečný pocit díky své revoluční šestihranné struktuře.

Více informací

Ostatní Lubrikační gel BIOglide Natural 40 ml

...h hrátkách, jsou 100% kompatibilní s kondomy a jsou výborné i na použití s nejrůznějšími erotickými hračkami, a to i v případě velmi citlivé sliznice. Lubrikační gely BIOglide díky své vysoké kvalitě a citlivému složení vydrží nekonečně dlouho a není potřeba je nanášet opakovaně během milování. Díky tomu jsou tyto lubrikační gely velmi oblíbené při použití s erotickými pomůckami. Rostlinný glycerin garantuje optimální klouzavost a odstraňuje nepříjemné pocity při nedostatečném zvlhčení sliznice.

Více informací

Ostatní Lubrikační gel BIOglide Natural 150 ml

...h hrátkách, jsou 100% kompatibilní s kondomy a jsou výborné i na použití s nejrůznějšími erotickými hračkami, a to i v případě velmi citlivé sliznice. Lubrikační gely BIOglide díky své vysoké kvalitě a citlivému složení vydrží nekonečně dlouho a není potřeba je nanášet opakovaně během milování. Díky tomu jsou tyto lubrikační gely velmi oblíbené při použití s erotickými pomůckami. Rostlinný glycerin garantuje optimální klouzavost a odstraňuje nepříjemné pocity při nedostatečném zvlhčení sliznice.

Více informací

Ostatní Lubrikační gel BIOglide Safe 100 ml

BIOglide Safe s unikátním složením byl vyvinut na základě hloubkových studií tak, aby splňoval přísná kritéria na úlevu od vaginální suchosti, 100% přírodního složení a ochranu proti infekci.

Více informací

Durex Kondomy Feel Thin Classic 18 ks

Velmi jemné kondomy, které díky své ultra tenké stěně zajišťují vyšší citlivost.

Více informací

Durex Kondomy Feel Thin Classic 3 ks

Velmi jemné kondomy, které díky své ultra tenké stěně zajišťují vyšší citlivost.

Více informací

Durex Kondomy Invisible Extra Lubricated 10 ks

Extra jemné, tenké, citlivé, s extra lubrikantem pro ještě příjemnější zážitek.

Více informací

Durex Kondomy Invisible 10 ks

Extra jemné, tenké a citlivé pro ještě příjemnější zážitek.

Více informací

Durex Kroužek rozkoše (Pleasure Ring) 1 ks

Výjimečně elastický kroužek je speciálně navržen, aby prodloužil erekci, a tím zintenzivnil prožitek oběma partnerům.

Více informací

Durex Kondomy Mutual Pleasure 3 ks

Extra jemné, tenké a citlivé pro ještě příjemnější zážitek.

Více informací

Durex Třešňový lubrikační gel Cherry 50 ml

Máte chuť na něco sladšího? Vzali jsme čerstvou, sladkou chuť třešní a zachytili ji v našem lubrikačním gelu Durex Cherry. Obohacený o aroma a chuť třešní, je vhodný pro orální, vaginální a anální sex, a je dokonce bez cukru, takže si ho můžete dopřát bez výčitek.

Více informací

Durex Jahodový lubrikační gel Strawberry 50 ml

Je někdo, kdo nemá rád jahody? Vzali jsme nejoblíbenější ovocnou chuť a zachytili ji v našem lubrikačním gelu Durex Strawberry. Obohacený o aroma a chuť jahod, je vhodný pro orální, vaginální a anální sex, a je dokonce bez cukru, takže si ho můžete dopřát bez výčitek.

Více informací

Durex Real Feel 10 ks

Extra jemné, tenké a citlivé pro ještě příjemnější zážitek.

Více informací

Durex Real Feel 3ks

Extra jemné, tenké a citlivé pro ještě příjemnější zážitek.

Více informací

Durex Kondomy Arouser 12 ks

Extra jemné, tenké s vroubkováním pro ještě příjemnější zážitek.

Více informací

Durex Kondomy Arouser 3 ks

Extra jemné, tenké s vroubkováním pro ještě příjemnější zážitek.

Více informací

Durex Kondomy Feel Thin Classic 18 ks

Velmi jemné kondomy, které díky své ultra tenké stěně zajišťují vyšší citlivost.

Více informací

Durex Kondomy Feel Thin Classic 3 ks

Velmi jemné kondomy, které díky své ultra tenké stěně zajišťují vyšší citlivost.

Více informací

Durex Kondomy Invisible Extra Lubricated 10 ks

Extra jemné, tenké, citlivé, s extra lubrikantem pro ještě příjemnější zážitek.

Více informací

Durex Kondomy Invisible 10 ks

Extra jemné, tenké a citlivé pro ještě příjemnější zážitek.

Více informací

Durex Kondomy Mutual Pleasure 3 ks

Extra jemné, tenké a citlivé pro ještě příjemnější zážitek.

Více informací

Durex Silikonový lubrikační gel Originals 50 ml

Lubrikační gel Originals Silicone poskytuje hladší prožitek pro vás a vašeho partnera/vaší partnerku, takže u toho vydržíte déle. Je vhodný pro předehru i sex. Lubrikační gel na bázi silikonu vydrží déle než lubrikant na bázi vody. Soustřeďte se na okamžik s minimem přerušení, protože nebudete muset zastavit a často aplikovat gel. Lubrikační gel Durex pomáhá zmírnit vaginální suchost a nepohodlí, zvyšuje pocit hladkosti a přináší více potěšení během sexu.

Více informací

Durex Real Feel 10 ks

Extra jemné, tenké a citlivé pro ještě příjemnější zážitek.

Více informací

Durex Real Feel 3ks

Extra jemné, tenké a citlivé pro ještě příjemnější zážitek.

Více informací

Durex Kondomy Arouser 12 ks

Extra jemné, tenké s vroubkováním pro ještě příjemnější zážitek.

Více informací

Durex Kondomy Arouser 3 ks

Extra jemné, tenké s vroubkováním pro ještě příjemnější zážitek.

Více informací

Durex Kondomy Intense 10 ks

Kondomy Durex Intense s obsahem stimulačního gelu Desirex jsou speciálně vyvinuty pro intenzivnejší zážitek během milování a pro intenzivnější rozkoš!

Více informací

Durex Kondomy Intense 10 ks

Kondomy Durex Intense s obsahem stimulačního gelu Desirex jsou speciálně vyvinuty pro intenzivnejší zážitek během milování a pro intenzivnější rozkoš!

Více informací

Durex Intimní gel Naturals Pure 100 ml

Lubrikační gel Durex Naturals Pure je ze 100% přírodního složení. Zesiluje prožitky pří milování, činí každý dotyk daleko citlivějším. Lubrikační gel je založený na bázi vody, což umožňuje bezpečné použití gelu i kondomu zároveň a při použití většího množství jej jednoduše smyjete vodou. Pomocí pumpičky se gel snadno aplikuje. Má PH neutrální a je bez parfemace.

Více informací

Durex Stimulační gel zintenzivňující prožitek Intense (Orgasmic Gel) 10 ml

Stimulační gel Intense je navržen pro ještě intenzivnější orgasmy. Několik kapek na klitorisu při předehře zajistí pocit smyslného zahřívání, ochlazení nebo mravenčení, který zvýší citlivost intimních partií. Testovali jste: 87 % testujících doporučuje Výsledky testování

Více informací

YESforLOV Vzrušivý lubrikační gel pro ženy 10 g

Určený výhradně pro ženya jejich intenzivnější prožitky.

Více informací

YESforLOV Hydratační lubrikační gel 100 ml

Hydratační lubrikant na bázi vody pro lepší kontakt, komfort a potěšení.

Více informací

Durex Sada kondomů Rainbow Pack 64 ks

Sada obsahuje: Durex Mutual Pleasure 10 ks Durex Invisible Extra Sensitive 10 ks Durex Feel Thin 12 ks Durex Feel Intimate 12 ks Durex Real Feel 10 ks Durex Intense Orgasmic 10 ks

Více informací

Durex Sada kondomů Rainbow Pack 64 ks

Sada obsahuje: Durex Mutual Pleasure 10 ks Durex Invisible Extra Sensitive 10 ks Durex Feel Thin 12 ks Durex Feel Intimate 12 ks Durex Real Feel 10 ks Durex Intense Orgasmic 10 ks

Více informací

Le Chaton Zklidňující leknínový krém 24 H (Calming Water-Lily Cream) 50 g

Účinné biologicky aktivní látky zvyšují detoxifikaci pleti, omezují tvorbu erytému (zčervenání), pocity svědění a pálení a chrání DNA před poškozením. Krém je vhodný pro zpomalení stárnutí citlivé zralé pleti, redukuje tvorbu nežádoucích barevných skvrn a zesvětluje již vzniklé. Jeho složky zlepšují pevnost a pružnost pleti.

Více informací

Durex Kondomy Red 10 ks

...ek v této africké zemi. Zakoupením kondomu (DUREX)RED nejen chráníte sebe a svého partnera, ale také pomáháte vybrat finanční prostředky pro program Keeping Girls in School. Cílem programu je snížit procento nově HIV nakažených a procento nechtěných otěhotnění u mladých dívek. Program se zaměřuje na podporu dívek, aby neukončovaly předčasně studium, a na snadnější přístup k informacím o sexu, zdraví a reprodukci. 100% z vybrané částky bude využito v terénu ke zlepšení života mladých žen a dívek.

Více informací

Le Chaton Zklidňující leknínový krém 24 H (Calming Water-Lily Cream) 50 g

Účinné biologicky aktivní látky zvyšují detoxifikaci pleti, omezují tvorbu erytému (zčervenání), pocity svědění a pálení a chrání DNA před poškozením. Krém je vhodný pro zpomalení stárnutí citlivé zralé pleti, redukuje tvorbu nežádoucích barevných skvrn a zesvětluje již vzniklé. Jeho složky zlepšují pevnost a pružnost pleti.

Více informací

Durex Kondomy Red 10 ks

...ek v této africké zemi. Zakoupením kondomu (DUREX)RED nejen chráníte sebe a svého partnera, ale také pomáháte vybrat finanční prostředky pro program Keeping Girls in School. Cílem programu je snížit procento nově HIV nakažených a procento nechtěných otěhotnění u mladých dívek. Program se zaměřuje na podporu dívek, aby neukončovaly předčasně studium, a na snadnější přístup k informacím o sexu, zdraví a reprodukci. 100% z vybrané částky bude využito v terénu ke zlepšení života mladých žen a dívek.

Více informací

Kondomy INSPIRACE Klasik 3ks

P&aacute;nsk&yacute; standardn&iacute; kondom z př&iacute;rodn&iacute;ho latexu s rezervo&aacute;rem, vlhčen&yacute; silikonov&yacute;m olejem. &Scaron;&iacute;řka kondomu je 52 mm a d&eacute;lka minim&aacute;lně 180 mm.

Více informací

Podobné fráze: