Kde jsem:  Katalog  >  Elektrospotřebiče  >  Sety elektrospotřebičů  >  Electrolux EWF1408WDL + EDH3498RDE

Electrolux EWF1408WDL + EDH3498RDE

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 31 425 Kč
Tento model pračky Electrolux EWF1408WDL dosáhl vynikajícího umístění v soutěži Kitchen & Bathroom Awards 2013, která je jednou z nejprestižnějších a nejrespektovanějších soutěží svého druhu. Stal se výhercem v kategorii Inovace. Pračka s párou, která zároveň usnadňuje žehlení Parní programy vyhlazují pomačkání a osvěžují oblečení. V krátké době je vaše oblečení opět připravené k nošení a dal...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Electrolux EWF1408WDL + EDH3498RDE

Popis Electrolux EWF1408WDL + EDH3498RDE

Tento model pračky Electrolux EWF1408WDL dosáhl vynikajícího umístění v soutěži Kitchen & Bathroom Awards 2013, která je jednou z nejprestižnějších a nejrespektovanějších soutěží svého druhu. Stal se výhercem v kategorii Inovace.
Pračka s párou, která zároveň usnadňuje žehlení
Parní programy vyhlazují pomačkání a osvěžují oblečení. V krátké době je vaše oblečení opět připravené k nošení a daleko snadněji se žehlí.
Přizpůsobte cyklus vašemu rozvrhu - a cíli ušetřit energii
Ujistěte se, že se praní prádla vejde do vašeho rozvrhu. Díky řízení času můžete nastavit cyklus tak, aby vaše prádlo bylo připravené přesně, kdy to požadujete.
MyFavouritePlus - Pračka, která se od vás učí
Tato pračka v sobě kombinuje přizpůsobitelnost s jednoduchostí - pamatuje si vaše nejvíce používaná nastavení, abyste je příště mohli zapnout jediným dotykem.
O 50% méně energie než u třídy A
Tato pračka využívá profesionální technologie společnosti Electrolux, a předčí tak i nejvyšší evropskou třídu energetické účinnosti. Spotřebuje o 20 % méně energie než pračky třídy A+++.
Nejšetrnější péče - zaručená zlatým certifikátem společnosti Woolmark
Zlatý certifikát společnosti Woolmark zaručuje, že tato pračka vypere vaše vlněné kusy oblečení co nejšetrněji.
Snímač hmotnosti pro doporučení množství pracího prostředku
Tato pračka vám pomůže prozkoumat způsoby, jak zlepšit účinnost vašeho praní. Její inteligentní snímač hmotnosti vám při každé náplni doporučí, kolik pracího prostředku použít.
Přehled dalších vlastností
Náplň prádla: 10 kg
Maximální rychlost odstřeďování: 1400 ot./min.
Prací programy: máchání, odstředění/vypouštění, pára - bavlna, pára - syntetika, pára - osvěžení, rychlý, lehké sportovní, džíny, bavlna, bavlna ekonomický, syntetické, jemné, vlna plus, peřiny
Kontrola vyvažování náplně v bubnu
Velký LCD displej
Technologie Fuzzy Logic, reaguje na množstv...

Parametry Electrolux EWF1408WDL + EDH3498RDE

Výrobce Electrolux
Pračka Ano
Typ Do koupelny

Podobné produkty

Podobné fráze: