Kde jsem:  Katalog  >  Televize, video a DVD  >  Satelity a DVB-T  >  Settopboxy (DVB-T přijímače)  >  Alma 2880 Mini

Alma 2880 Mini

Načítám galerii...
Předchozí
Další
DVB-T2 set-top box certifikovaný pro příjem signálu s kodekem HEVC/H.265 v rozlišení Full HD. Programový průvodce EPG, záznam vysílání na USB včetně časového posunu Timeshift, USB přehrávač. HDMI, USB, AV výstup.

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Alma 2880 Mini

Popis Alma 2880 Mini

Okay.cz píše:

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Vysoká kvalita Mini set-top box Alma 2880 umožňuje přijímat DVB-T/T2 signál, takže si s anténním vysíláním vychutnáte televizní programy ve vysoké kvalitě. Set-top box s funkcionalitou příjmu vysílání DVB-T2 vám bude spolehlivě fungovat i po přechodu pozemního vysílání na nový formát. Certifikát Přijímač prošel odborným testováním Českých Radiokomunikací a získal certifikát DVB-T2 ověřeno. Certifikace zaručuje funkčnost přijímače po zahájení...

ONLINESHOP.cz píše:

Set-top box ALMA 2880 mini umožňuje přijímat DVB-T/T2 signál, takže si s anténním vysíláním vychutnáte televizní programy ve vysoké kvalitě. Set-top box s funkcionalitou příjmu vysílání DVB T2 vám bude spolehlivě fungovat i po přechodu pozemního vysílání na nový formát. Přijímač prošel odborným testováním Českých Radiokomunikací a získal certifikát DVB T2 ověřeno. Certifikace zaručuje funkčnost přijímače po zahájení řádného DVB-T2 vysílání. Nahrávání a TimeShift: po připojení flashky nebo externího disku do USB můžete nahrávat televizní pořady pro pozdější zhlédnutí. Funkce TimeShift umožní pozastavit si právě vysílané pořady a pustit si je se zpožděním. Multimediální přehrávač: přes záznamové zařízení připojené do USB můžete přehrávat hudbu a videa, nebo prohlížet fotografie. Teletext: zařízení lehce zvládá teletext a teletextové titulky. Malé rozměry: výhodou Set-top boxu je také jeho malé provedení, které nezabere na televizním stolku téměř žádné místo. Také je možné jej umístit za televizní přijímač. Certifikace: Certifikována českými radiokomunikacemi pro provoz v nové síťi DVB-T2, kódování H.265 (HEVC) Specifikace: Tuner: DVB-T/T2 (HEVC/H.265) Vstupy / výstupy: HDMI, USB, anténní vstup Record Ready: nahrávání a Time shift Timeshift Podporované multimediální formáty: JPG, MP3, WMA, AVI, MOV, MP4, MPG, MKV, TS, VOB , WMV Ostatní: Rozměry: 11,5 x 8,5 x 2,5 cm Hmotnost: 0,25 kg Obsah balení: Přijímač, dálkové ovládání, baterie do DO, návod CZ, SK, ENG, DE.

MALL.CZ píše:

DVB-T2 set-top box certifikovaný pro příjem signálu s kodekem HEVC/H.265 v rozlišení Full HD. Programový průvodce EPG, záznam vysílání na USB včetně časového posunu Timeshift, USB přehrávač. HDMI, USB, AV výstup.

CZC.cz píše:

Multimediální mini set-top box pro příjem pozemního vysílání DVB-T a DVB-T2 s kodekem H.265/HEVC. Funkce a parametry: certifikace Českých Radiokomunikací, funkce nahrávání a TimeShift, multimediální přehrávač, teletext. Příprava pro připojení externího IR přijímače. Rozměry 11,5 x 8,5 x 2,5 cm. Hmotnost 250 g.

www.eleshop.cz píše:

Set-top box ALMA 2880 mini umožňuje přijímat DVB-T/T2 signál, takže si s anténním vysíláním vychutnáte televizní programy ve vysoké kvalitě. Set-top box s funkcionalitou příjmu vysílání DVB T2 vám bude spolehlivě fungovat i po přechodu pozemního vysílání na nový formát.

Parametry Alma 2880 Mini

Výrobce Alma

Podobné produkty

Podobné fráze: