Kde jsem:  Katalog  >  Televize, video a DVD  >  Satelity a DVB-T  >  Settopboxy (DVB-T přijímače)  >  AB Cryptobox 702T

AB Cryptobox 702T

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Multimediální DVB-T2/C přijímač s podporou kodeku HEVC/H.265 a rozlišení Full HD (1080p), EPG a menu v češtině, univerzální čtečka paměťových karet, přehrávání z USB a sítě LAN, nahrávání na USB, sledování s časovým posunem TimeShift. Konektory 1× HDMI, 2× USB, SCART, LAN, optický digitální audio výstup. Dálkový ovladač součástí balení.

Doporučujeme

Doprava: zdarma
= 899 Kč
Skladem
Do obchodu

Všechny nabídky pro AB Cryptobox 702T

Popis AB Cryptobox 702T

EuroKing píše:

Nový model najobľúbenejších prijímačov AB CryptoBox na trhu. Prijímač je určený pre terestriálne a káblové vysielanie v najnovších normách DVB-T / DVB-T2 a DVB-C s podporou H.265 HEVC. Obsahuje jednu čítačku kariet, 2x USB 2.0, HDMI a Scart výstup. Možnosť multimediálneho prehrávania v plnom Full HD 1080p rozlíšení. Nahrávanie programov v reálmom čase, jednoduché časové nahrávanie cez EPG sprievodcu.

Alza.cz píše:

Set-top box DVB-T2/C (H.265/HEVC), Full HD, dekódování UNI čtečka, HDMI, SCART, S/PDIF optický, LAN, USB, EPG, záznam na externí disk a flash disk
Přemýšlíte o koupi spolehlivého set-top boxu k vaší televizi? Pak sáhněte po AB CryptoBox 702T HD, který umožňuje DVB-T2 (H,265/HEVC), DVB-T a DVB-C příjem. AB CryptoBox 702T disponuje maximálním rozlišením Full HD. S funkcí EPG můžete zvolit jednoduché časové nahrávání nebo nahrávat své oblíbené pořady v reálném čase. Nechybí čtečka karet, 2 USB 2.0, HDMI i Scart výstup. Díky zabudované podpoře DLNA zvládne AB CryptoBox 702T HD přehrávat multimédia po síti, takže si můžete prohlížet fotky, videa, zobrazovat počasí pro váš region, poslouchat rádio či hrát hry. Samozřejmě k němu můžete připojit i externí HDD. Klíčové vlastnosti set-top boxu AB CryptoBox 702T HDKvalitní set-top box AB CryptoBox 702T HDDVB-T/T2, DVB-C (H,265/HEVC)Full HD rozlišeníEPG pro jednoduché časové nahrávání, nahrávání v...

CZC.cz píše:

Multimediální DVB-T2/C přijímač s podporou HEVC/H.265. Přehrávání z USB a sítě LAN, nahrávání na externí USB paměť, Timeshift, EPG, LED displej, univerzální čtečka karet, HDMI výstup, SCART, 2x USB 2.0, LAN, S/PDIF digitální optický výstup, dálkový ovladač.

ONLINESHOP.cz píše:

Nový model nejoblíbenějších přijímačů AB CryptoBox na trhu. Přijímač je určený pro pozemní (terestrické) a kabelové vysílání v nejnovějších normách DVB-T2/T a DVB-C s podporou kodeku H.265 HEVC. Obsahuje jednu univerzální čtečku karet, 2xUSB 2.0, HDMI a SCART výstup. Má možnost přehrávání multimédií v plném rozlišení Full HD 1080p. Poskytuje také možnost nahrávání v reálném čase, jednoduché časové nahrávání přes průvodce EPG a časový posun Timeshift. Technická specifikace: Nový CPU 1GHz 2000 DMIPS, ryhclá paměť RAM DDRIII Podpora kodeku H.265 HEVC Jednoduchá instalace, automatické ladění IPTV streamování televize přes internet iOS / ANDROID - Streamování živého vysílání SD a HD kanálů na iOS a Android zařízeních Rozlišení videa 1080i/p, 720p, 576i/p, 480i/p 7 segmentový displej 7 denní elektronický programový průvodce (EPG) Time Shift, nahrávání a PVR funkce Předvolby pro 6000 TV/Rádio stanic Až 26 favoritních skupin Podpora FAT32 a NTFS Mediaplayer s podporou formátů: JPEG, BMP, MP3, OGG, FLAC ,AVI, MKV,TS,TP,TRP, MPG, MP4 1x DVB-T2/C tuner (H.265) 1x čtečka karet 1x HDMI port 1x konektor SCART 1x RS232 2x USB 2.0 (1x čelní, 1x zadní panel) 1x LAN RJ 45 1x S/PDIF optický digitální audio výstup Možno dokoupit USB WiFi Dongle (není součástí balení)

Patro.cz- Spotřebiče píše:

Nový model nejoblíbenějších přijímačů AB CryptoBox na trhu. Přijímač je určen pro pozemní a kabelové vysílání v nejnovějších normách DVB-T / DVB-T2 a DVB-C s podporou H.265 HEVC. Obsahuje jednu čtečku karet, 2x USB 2.0, HDMI a Scart výstup. Možnost multimediálního přehrávání v plném Full HD 1080p rozlišení. Nahrávání programů v Realm čase, jednoduché časové nahrávání přes EPG průvodce.
     1 x DVB-C / T2 tuner tuner H.265 / HEVC
     1 x čtečka karet
     1 x HDMI
     1 x USB 2.0
     1 x S / PDIF optický digitální audio výstup
     1 x Nový rýchlejčí CPU 1GHz
     Rychlá operační paměť RAM DDRIII
     7-segmentový, čtyřmístný displej
     Podpora pro internet přes USB Wifi klíč
     Dostaňte obraz i do telefonu přes aplikaci G-MScreen (Android, iOS)
     Automatické ladění TV programů

Parametry AB Cryptobox 702T

Výrobce AB

Podobné produkty

Podobné fráze: