Agro10 Je radiální traktorová pneumatika se šípovým vzorem, určená do náročného provozu. Silné záběrové zuby se speciální běhounovou směsí poskytují zlepšenou životnost pneu a její rovnoměrné opotřebení. SEHA  Výrobce pneumatik SEHA má filozofii nejlepší ceny, rychlé dodávky a kvality. Exportuje pneumatiky do více než 45 zemí pod značkou SEHA (OZKA) pneumatiky zemědělské a průmyslové již od roku 1992 a je jeden z největších vývozců pneumatik v Turecku. Výrobce SEHA neustále rozšiřuje svůj sortiment... Celý popis

Koupit za 14 424 Kč

Popis

Agro10
Je radiální traktorová pneumatika se šípovým vzorem, určená do náročného provozu. Silné záběrové zuby se speciální běhounovou směsí poskytují zlepšenou životnost pneu a její rovnoměrné opotřebení.
SEHA 
Výrobce pneumatik SEHA má filozofii nejlepší ceny, rychlé dodávky a kvality. Exportuje pneumatiky do více než 45 zemí pod značkou SEHA (OZKA) pneumatiky zemědělské a průmyslové již od roku 1992 a je jeden z největších vývozců pneumatik v Turecku. Výrobce SEHA neustále rozšiřuje svůj sortiment o nové dezény a rozměry pneumatik.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Seha/Ozka
Průměr 24 palce
Šířka 380
Konstrukce radiální
Hmotnost 79.76 kg
Profil 85
Index nosnosti 131
Index rychlosti A8
Období celoroční
Provedení TL
Typ pneu traktorové pneumatiky
Zobrazit více parametrů