Kde jsem:  Katalog  >  Dům, byt a zahrada  >  Nábytek a doplňky  >  Nábytek  >  Sedací soupravy  >  ELTAP Rozkládací sedací souprava DORADO do tvaru U

ELTAP Rozkládací sedací souprava DORADO do tvaru U

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Popis produktu Rozkládací sedací souprava DORADO do tvaru U Kvalitní sedací souprava do tvaru U je pro vás vítězstvím, když víte, co všechno jejím zakoupením získáte.  Rozkládací mechaniku, díky které získáte spací plochu o rozměrech 285 x 130cm, dále velké množství úložného prostoru pro různé lůžkoviny, jako jsou deky, polštáře, přehozy atd.  Máte velkou rodinu, která když se u vás sejde,...

Všechny nabídky pro ELTAP Rozkládací sedací souprava DORADO do tvaru U

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis ELTAP Rozkládací sedací souprava DORADO do tvaru U

Popis produktu Rozkládací sedací souprava DORADO do tvaru U Kvalitní sedací souprava do tvaru U je pro vás vítězstvím, když víte, co všechno jejím zakoupením získáte. 
Rozkládací mechaniku, díky které získáte spací plochu o rozměrech 285 x 130cm, dále velké množství úložného prostoru pro různé lůžkoviny, jako jsou deky, polštáře, přehozy atd. 
Máte velkou rodinu, která když se u vás sejde, tak si nemá kloudně kam sednout? Tento problém již řešit nemusíte. Tato sedací souprava nabízí dostatek pohodlného sedací místa, a díky svému navržení do tvaru U na sebe pěkně všichni uvidí. 
Sedací plocha je vyplněna PUR pěnou a pružinami Bonell, kostra sedačky je z kombinace dřeva a dřevotřísky potažena tkanou látkou a eko kůží. V sekci Konfigurátor produktu si vyberte barevné provedení, které jsme pro vás v různých kombinacích pečlivě připravili. Pokud se vám však ani jedna ze zvýrazněných variant nezamlouvá, kontaktujte nás a my vám rádi zašleme kompletní nabídku potahových látek. Dále si vyberte orientaci rohu sedačky. Na úvodním obrazku je sedačka v levém rohovém provedení.
Koupí rozkládací sedací soupravy DORADO do tvaru U získáte:
* úložný prostor a rozkládací mechaniku
* spací plochu o rozměrech 285 x 130 cm,
* skvěle řešenou sedačku ve tvaru U
* dostatek sedací plochy
Dovolujeme si vás upozornit:
* barevné provedení si můžete zvolit v sekci Konfigurátor produktu
* možnost zvolit si orientaci rohu sedačky.
*  : Název
* berlin03 - soft066
* portland65 - soft017 white
* sawana05 - soft011 black
Vlastnosti produktu Rozkládací sedací souprava DORADO do tvaru U* Vlastnost: Hodnota
* Délka do prostoru: 206 cm
* Šířka: 330 cm
* Výška: 86 cm
* Rozměr spací plochy: 285 x 130 cm
* Hmotnost: 195 kg...

Parametry ELTAP Rozkládací sedací souprava DORADO do tvaru U

Výrobce Eltap

Podobné produkty

Podobné fráze: