Kde jsem:  Katalog  >  Dům, byt a zahrada  >  Nábytek a doplňky  >  Sedací pytle  >  BeanBag 189x140 cm comfort s popruhy

BeanBag 189x140 cm comfort s popruhy

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 1 989 Kč
Porovnat 5 obchodů
Sedací vak BEANBAG Home Comfort 189 x 140 cm s popruhy je nová alternativa odpočinku a relaxace. Nekonečně mnoho způsobů ležení i sezení, které si vytvoříte pomocí odepnutí či připnutí popruhů. Vak je vyroben z odolného a lehce omyvatelného nylonového materiálu se speciálním antialergickým povrchem. Náplň vaku tvoří malé polystyrenové kuličky vysoké hustoty, které výborně drží svůj tvar a ne...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro BeanBag 189x140 cm comfort s popruhy

Popis BeanBag 189x140 cm comfort s popruhy

LepšíZahrada.cz píše:

Sedací vak BEANBAG Home Comfort 189 x 140 cm s popruhy je nová alternativa odpočinku a relaxace.
Nekonečně mnoho způsobů ležení i sezení, které si vytvoříte pomocí odepnutí či připnutí popruhů. Vak je vyroben z odolného a lehce omyvatelného nylonového materiálu se speciálním antialergickým povrchem. Náplň vaku tvoří malé polystyrenové kuličky vysoké hustoty, které výborně drží svůj tvar a neubývají na objemu.
Sedací vaky mají systém trojího zapínání, tudíž není možné samovolně vysypat náplň vaku a zároveň slouží k bezpečnosti dětí před samovolným rozepnutím.
Jedná se o důmyslné zpracování : 2x zapínaní zipem a 1x zapínání pomocí suchého zipu.
Důraz klademe na kvalitní dvojité prošívání sedacího pytle.
Sedací vak BEANBAG 189 x 140 cm je vhodný do obývacího pokoje, ložnice, dětského pokoje. Možnost také jako lůžko, relaxační polštář před TV.
Sedací vak si tak klidně můžete vzít ven na zahradu a lenošit na slunci a nemusíte se nijak bát, že se ušpiní.
Sedací pytel 189x140 comfort s popruhy black
Parametry:
Materiál: Nylon
Rozměry: 189 x 140 cm
Barva: Black
Náplň: polystyrenové kuličky (EPS)
Vlastnosti:
odepínatelné popruhy
design a kvalitní zpracování
dvojité prošití sedacího vaku
plnění je chráněno trojitým zajištěním
náplň lze přidávat či odebírat
voděodolný a omyvatelný povrh
snadná údržba pomocí vlhké houby

Čištění vaku :
Potah není snímatelný a není určen k praní. Čištění provádíme pouze vlhkou houbou, v případě většího znečištění mýdlovou vodou, nebo roztokem z pracího prášku. Po použití mýdlové vody, očistěte vlhkou houbou zbytky mýdla, nebo prášku, tak aby nezůstaly na sedacím vaku fleky....

LYPO.CZ píše:

BeanBag Sedací pytel 189x140 comfort s popruhy dark gray nakupujte v sekci Sedací pytle. Další Bytové doplňky značky BeanBag nakupujte výhodně na lypo.cz. BeanBag Sedací pytel 189x140 comfort s popruhy dark gray - Jsou kousky nábytku, které se prostě neokoukají a navíc jsou praktické a multifunkční. Přesně takovým kouskem je sedací vak v moderní tmavě šedé barvě. Sedací vak o rozměrech 189x140 cm s popruhy skvěle zapadne do jakéhokoli interiéru a klidně s ním budete moci i na zahradu.

Parametry:


materiál: nylon

rozměry: 189 x 140 cm

barva: Dark Gray

náplň: polystyrenové kuličky (EPS)Vlastnosti:


odepínatelné popruhy

design a kvalitní zpracování

dvojité prošití sedacího vaku

plnění je chráněno trojitým zajištěním

náplň lze přidávat či odebírat

voděodolný a omyvatelný povrch

snadná údržba pomocí vlhké houby

Detailní popis Sedací pytel 189x140 comfort s popruhy dark gray

Sedací vak Beanbag Home Comfort o rozměrech 189 x 140 cm s popruhy je novou alternativou odpočinku a relaxace.


A co všechno nabízí? Nekonečně mnoho způsobů ležení i sezení! Díky praktickým popruhům, které můžete odepnout či připnout, můžete sedací vak polohovat dle libosti. Vak je vyroben z odolného a lehce omyvatelného nylonového materiálu se speciálním antialergickým povrchem. Náplň vaku tvoří malé polystyrenové kuličky vysoké hustoty, které výborně drží tvar a neubývají na objemu.

Sedací vaky mají systém trojího zapínání, tudíž není možné samovolně vysypat náplň vaku. Perfektní věc i kvůli bezpečnosti vašich dětí!
Důmyslné zpracování tvoří dvě zapínaní zipem a jedno zapínání pomocí suchého zipu. Důraz je kladen na kvalitní dvojité prošití sedacího pytle.

Sed...

Stresni-nosice.cz píše:

Sedací pytel BEANBAG 189 x 140 cm s popruhy Comfort Scarlet Rose - červený
Nový způsob odpočívání a relaxace a zároveň skvělý designový doplněk moderního bydlení - to jsou sedací pytle. Sedací vak lze natvarovat z nekonečného množství variant a vyhovující tvar zafixovat pomocí popruhů. Odepnutím popruhů vytvoříte veliký polštář - matraci pro skutečně komfortní ležení. Sedací pytel se vždy vytvaruje podle těla a poskytne tak maximální pohodlí. Polystyrenová náplň vysoké hustoty z EPS kuliček drží tvar a příjemně hřeje. Potah sedacího vaku je vyroben z nylonu s antialergickým povrchem.
Díky snadno omyvatelnému povrchu lze sedací vak Beanbag Comfort s popruhy 189x140 používat v interiéru - v obývacím pokoji u televize, dětském pokoji, v ložnici - i venku na zahradě nebo na terase a nemusíte se bát, že se ušpiní.

Sedací pytel BEANBAG Home Comfort 189 x 140 cm comfort s popruhy
Parametry a vlastnosti:
Materiál: Nylon
Rozměry: 189 x 140 cm
Nosnost: 150 kg
Barva: Scarlet Rose - červená
Náplň: polystyrenové kuličky (EPS)
- odepínatelné popruhy
- design a kvalitní zpracování
- dvojité prošití sedacího vaku
- plnění je chráněno trojitým zajištěním
- náplň lze kdykoli přidat nebo odebrat
- voděodolný a omyvatelný povrch
- snadná údržba pomocí vlhké houby
Bezpečnost sedacího pytle:
Sedací vaky Beanbag mají systém trojího zapínání, 2x zapínání klasickým zipem a 1x zapínání suchým zipem. Není tedy možné samovolně vysypat náplň vaku, zároveň je zajištěna bezpečnost dětí před nechtěným rozepnutím. Důraz je kladen na kvalitní dvojité prošívání sedacího pytle.
Čištění sedacího vaku :
Potah není snímatelný a není určen k praní. Čištění provádíme pouze vlhkou houbou, v případě většího znečištění mýdlovou vodou, nebo roztokem z pracího prášku. Po použití mýdlové vody, očistěte vlhkou houbou zbytky mýdla nebo prášku, aby nezůstaly na sedacím vaku fleky. < b...

Patro.cz píše:

; Sedací pytel BeanBag 189x140 comfort s popruhy black je nová alternativa odpočinku a relaxace. A co všechno nabízí? Nekonečně mnoho způsobů ležení i sezení! Díky praktickým popruhům, které můžete odepnout či připnout, můžete sedací vak polohovat dle

Parametry BeanBag 189x140 cm comfort s popruhy

Výrobce Beanbag
S popruhy Přišité popruhy umožnují, ještě větší variabilitu tvarů vašeho sedacího pytle. Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: