Kde jsem:     >  Katalog  >  Sport a hobby  >  Sběratelské figurky

Sběratelské figurky

Nalezeno:    339 produktů

Ultimate Guard Panely pro krabičku na figurky Supreme Display (UG), 4 ks

Sada obsahuje 4 ks rozšiřujících panelů pro krabičku na figurky Supreme Display (Ultimate Guard).

Více informací
od 479 Kč
Koupit nejlevněji

Noble Collection Harry Potter Magical Creatures - soška Chloupka

Věrohodná replika trojhlavého psa Chloupka (Fluffy) vystupujícího v prvním filmu Harry Potter. Chloupek je domácí mazlíček hajného Rubeuse Hagrida žijící v Bradavicích a vy si ho můžete vystavit třeba na poličce. Jedinečná soška je ručně malovaná.

Více informací
od 899 Kč
Koupit nejlevněji

Dark Horse Comics Zaklínač 3: Divoký hon - Shani

Shani je mladá a krásná léčitelka, přítelkyně barda Marigolda a posléze taky Geralta. Podílela se jako zdravotnice na známé bitvě u Brenny. Detaině zpracovaná sběratelská figurka Shani podle populární RPG videohry Zaklínač 3: Divoký hon.

Více informací
od 999 Kč
Koupit nejlevněji

Fantasyobchod Star Trek miniatura - Borgská krychle

Plastový model na podstavci Borgské krychle se seriálu Star Trek. Model po zmáčknutí tlačítka zeleně svítí a vydává ikonické zvuky a hlášky. Odpor je marný! Budete asimilováni! Velikost modelu cca 4 x 4 x 4 cm. Součástí balení je knížečka s historií Borgů a jejich bojových lodí. Kniha v anglickém jazyce.

Více informací
od 349 Kč
Koupit nejlevněji

Funko Fortnite - Valor Pop!

Sběratelský přívěsek ze série populárních vinylových figurek Funko POP! Funko POP jsou sběratelské figurky založené na postavách z těch nejznámějších filmů, TV seriálů, videoher a dalších populárních témat, které se díky svému humornému zpracování těší oblibě fanoušků po celém světě.

Více informací
od 154 Kč
Koupit nejlevněji

Funko Mandalorian - The Child in Rucksack POP!

Balení obsahuje vinylovou figurku Baby Yody v batohu, oblíbenou postavu ze seriálu Star Wars: The Mandalorian, který se odehrává ve světě Hvězdných válek. Figurka je v provedení sběratelské série Funko POP!, s pohyblivou hlavou na pružince (bobble-head) a je balena ve stylové průhledné krabici.

Více informací
od 369 Kč
Koupit nejlevněji

Funko Marvel: Thor Ragnarok - Thor Bobble Pop!

Pěkná sběratelská figurka POP! Bobble Marvel: Thor Ragnarok: Thor. Pro všechny fanoušky Avengers.

Více informací
od 489 Kč
Koupit nejlevněji

Noble Collection Bendyfigs Pán prstenů - Gandalf

Sběratelská figurka čaroděje Gandalfa Šedého z fantasy trilogie Pán prstenů je plně flexibilní a umožní vám vytvářet nejrůznější pozice a scény. Součástí figurky je Gandalfova hůl a kulatý podstavec zdobený nápisem z Prstenu moci, Gandalf je oblečen v látkovém plášti.

Více informací
od 399 Kč
Koupit nejlevněji

NOBLE COLLECTION Harry Potter - Maďarský Trnoocasý Drak

Maďarský trnoocasý drak je považovaný nejen za jedno z nejnebezpečnějších dračích plemen s černými šupinami, žlutýma očima a připomínající obrovitého ještěra, ale tady to je krásný roztomilý plyšák, který bude strážit váš domov. Drak s rozpřaženými křídly má úctyhodnou délku přes půl metru a ocas zakončený trny v bronzové barvě. I když ve světě Harryho Pottera může drak dorůst až 50 stop, tenhle plyšák moc místa nepotřebuje a může dohlížet na váš spánek v posteli či třeba na oblíbeném gauči. Dá...

Více informací
od 1 099 Kč
Koupit nejlevněji

Semic Semic Marvel: Civil War Statue - Iron Man

Přímo podle obrázků z komiksu Marvel Civil War byla vytvořena tato detailní sběratelská figurka Iron Mana. Miniatura je vysoká 22 cm, v měřítku 1:8.

Více informací
od 1 799 Kč
Koupit nejlevněji

TUBBZ Kachnička Pán prstenů - Gimli

Trpaslík Gimli v podobě této jedinečné sběratelské kachničky bude ozdobou každé sbírky milovníka Pána prstenů a příběhů ze Středozemě! Kačenka je dodávána s vlastní vaničkou s nápisem The Lord of The Rings, která může sloužit jako podstavec (samostatně nebo v kombinaci s průhledným krytem). Pak už je jen na vás, jestli Gimliho vystavíte na vaně nebo se stane nedotknutelnou součástí vaší sbírky na výstavní poličce!

Více informací
od 449 Kč
Koupit nejlevněji

Abysse corp Death Note - L

Licencovaná klíčenka s motivem anime a manga série Death Note. Rozměr: cca 4,5 x 3 cm Materiál: kov

Více informací
od 149 Kč
Koupit nejlevněji

ADC Blackfire Domez: Fortnite

<p>Sběratelské figurky oblíbených hrdinů ve vitrínce!</p> <p>Domez jsou detailně zpracované sběratelské figurky oblíbených hrdinů z filmů či počítačových her. Každá figurka je umístěna ve své vlastní vitrínce o velikosti 7 cm. Vitrínky jsou snadno spojitelné díky speciálním úchytům a vytváří tak zábavný a jedinečný způsob, jak sjednotit svou sbírku!<br> <br> Tato série obsahuje 6 druhů figurek!</p>

Více informací
od 199 Kč
Koupit nejlevněji

ADC Blackfire Funko POP! Star Wars Ep 9 - Sith Jet Trooper

<p><span style="font-size: 12pt;"><meta charset="utf-8" /></span></p> <p><span style="font-size: 12pt;"><strong>Funko POP figurka Star Wars Rise of Skywalker-Sith Jet Trooper</strong></span></p> <ul> <li><span style="font-size: 12pt;"><strong>výška figurky:</strong> 10 cm</span></li> <li><span style="font-size: 12pt;">sběratelská krabička obsahující figurku <strong>Funko POP S</strong><strong>tar Wars Rise of Skywalker-Sith Jet Trooper</strong></span></li> <li><span style="font-size: 12pt;">vho...

Více informací
od 399 Kč
Koupit nejlevněji

ADC Blackfire Moose - Fortnite Autobus

Součástí bitevního autobusu je známý horkovzdušný balón a je vybaven dvěma exkluzivními figurkami: Burnout a Funk Ops. Vozidlo zaujímá své místo jako vlajková loď v sérii Moose Toys 'Fortnite Battle Royale Collection akčních figurek, vozidel a herních sestav v měřítku 2 palců. Bitevní autobus má prostor pro zobrazení postav v horní části autobusu a uvnitř pojme dalších 15 cestujících.

Více informací
od 999 Kč
Koupit nejlevněji

Dark Horse Comics - Trůn Sedmi království

Chcete-li zaujmout post nejvyššího vládce Sedmi království, budete potřebovat trůn... Replika slavného filmového trůnu ze série Game of thrones. Je vysoká 18 cm, provedení je velice precizní.

Více informací
od 1 999 Kč
Koupit nejlevněji

Dark Horse Comics Cyberpunk 2077 - Jackie Welles

Jedinečná sběratelská figurka Jackie Welles z videohry Cyberpunk 2077. Krásný dárek pro hráče a fanoušky počítačového RPG z ulic futuristického Night City!

Více informací
od 1 099 Kč
Koupit nejlevněji

Dark Horse Comics Cyberpunk 2077 - Johnny Silverhand

Sběratelská figurka Johnnyho Silverhanda, kterého ve videohře Cyberpunk 2077 ztvárnil Keanu Reaves, oplývá neuvěřitelnými detaily. Miniatura s elektrickou kytarou a pistolí potěší každého sběratele a hráče počítačového RPG z futuristické budoucnosti.

Více informací
od 1 299 Kč
Koupit nejlevněji

Dark Horse Comics Cyberpunk 2077 - Male V

Jedinečná sběratelská figurka Male V třímajícího pistoli a s kybernetickým vylepšením, hlavního hrdiny videohry Cyberpunk 2077. Krásný dárek pro hráče a fanoušky počítačového RPG z ulic futuristického Night City!

Více informací
od 1 299 Kč
Koupit nejlevněji

Dark Horse Comics Zaklínač 3: Divoký hon - Marigold

Vicehrabě de Lettenhowe, nejlepší přítel Geralta, sukničkář a bard, tak je znám všem fanouškům Zaklínače - věčně veselý a neskutečně lehkomyslný Marigold. Detalině zpracovaná sběratelská figurka Marigolda podle populární RPG videohry Zaklínač 3: Divoký hon.

Více informací
od 999 Kč
Koupit nejlevněji

Dark Horse Comics Zaklínač 3: Geralt ve zbroji velmistra Felina

Zaklínač Geralt v lehké zbroji velmistra Felina ze školy kočky. Detalině zpracovaná sběratelská figurka Geralta v lehké zbroji podle populární RPG videohry Zaklínač 3: Divoký hon - The Witcher 3. Geralt Grandmaster Feline je nádherný sběratelský kousek, který potěší každého fanouška Sapkowského Zaklínače!

Více informací
od 1 099 Kč
Koupit nejlevněji

Dark Horse Comics Zaklínač 3: Geralt ve zbroji velmistra Ursina

Zaklínač Geralt v legendární zbroji velmistra Ursina ze školy medvěda. Detalině zpracovaná sběratelská figurka Geralta v těžké zbroji podle populární RPG videohry Zaklínač 3: Divoký hon - The Witcher 3. Geralt ve zbroji velmistra Ursina je nádherný sběratelský kousek, který potěší každého fanouška Sapkowského Zaklínače!

Více informací
od 1 099 Kč
Koupit nejlevněji

Diamond Select Avengers: Endgame Marvel Movie Gallery - Tracksuit Hulk

Sběratelská figurka Hulka z akčního filmu Avengers: Endgame podle komiksů od Marvelu bude ozdobou vaší sbírky!

Více informací
od 1 699 Kč
Koupit nejlevněji

Diamond Select Diamond Select Marvel Movie Gallery - Quantum Realm Ant-Man

Tato kvalitní sběratelská figurka Ant-Mana z řady Marvel Movie Gallery se může pyšnit řadou detailů a bude ozdobou vaší sbírky! Hezký dárek pro fanoušky mravenčího superhrdiny z filmu Avengers: Endgame.

Více informací
od 1 299 Kč
Koupit nejlevněji

Diamond Select Marvel Select - Thor

Luxusní soška ze série Marvel Gallery znázorňující postavu Thor. Socha je detailně zpracována, ručně malovaná, umístěná na podstavci vyrobená na základě vzhledu z filmu Avengers Infinity War. Velikost:cca 23 cm Materiál:PVC Balení:Krabice

Více informací
od 1 419 Kč
Koupit nejlevněji

Eaglemoss Publications Ltd. Fantastická zvířata - Jacob Kowalski

Sběratelská figurka Jacoba Kowalskiho pro všechny fanoušky filmů Fantastická zvířata a kde je najít a kouzelného světa J. K. Rowlingové. Figurka je v měřítku 1:16, cca 12 cm vysoká a je dodávána v průhledné krabičce, společně s anglickou brožurkou (12 stran).

Více informací
od 519 Kč
Koupit nejlevněji

Eaglemoss Publications Ltd. Harry Potter - Ron Weasley

Detailní sběratelská figurka Rona Weasleyho v kouzelnickém plášti a s krysou Prašivkou na rameni pro všechny fanoušky filmů o Harry Potterovi z magického světa J. K. Rowlingové. Figurka je v měřítku 1:16, cca 10 cm vysoká a je dodávána v průhledné krabičce, společně s anglickou brožurkou (12 stran).

Více informací
od 499 Kč
Koupit nejlevněji

Enesco Harry Potter - Brumbál a Fawkes

Tato krásná detailní figurka Albuse Brumbála s jeho fénixem Fawkesem bude ozdobou každé sbírky a úžasným dárkem pro věrné fanoušky příběhů Harry Pottera.

Více informací
od 4 299 Kč
Koupit nejlevněji

Enesco Harry Potter - Profesorka McGonagallová a Moudrý klobouk

Tato krásná sběratelská figurka profesorky McGonagallové s Moudrým kloboukem v ruce je až neuvěřitelně věrná své filmové předloze z Harry Pottera. Jedinečná miniatura pro každou sbírku milovníka magického světa J. K. Rowlingové!

Více informací
od 3 999 Kč
Koupit nejlevněji

Exquisite Gaming Ltd Marvel - Captain America

Cable Guys jsou stojánky navržené k držení DualShocku, Xbox One ovladače nebo mobilního telefonu. Dodávaný je v balení společně s 2 metrovým MicroUSB kabelem pro nabíjení. Nechte Kapitána Ameriku aby vám podržel ovladač zatímco si budete dopřávat chvíli klidu od hraní!

Více informací
od 598 Kč
Koupit nejlevněji

Exquisite Gaming Ltd Marvel - The Amazing Spider-Man

Figurka , výška figurky: 20 cm, s motivem Marvel Figurka Cable Guys - Spiderman určitě udělá radost vám či ostatním. Rozhodující funkce figurky Cable Guys - Spiderman Figurka má výšku 20 cm

Více informací
od 599 Kč
Koupit nejlevněji

Exquisite Gaming Ltd Star Wars - Chewbacca (Cable Guy)

Cable Guys jsou stojánky navržené k držení DualShocku, Xbox One ovladače nebo mobilního telefonu. Dodávaný je v balení společně s 2 metrovým MicroUSB, USB-C kabelem pro nabíjení. Chewbacca ze Star Wars váš ovladač či telefon jistě ochrání.

Více informací
od 598 Kč
Koupit nejlevněji

Factory Entertaiment Mini replika Game of Thrones - Železný trůn (zlatá varianta)

Precizní kovová mini replika Železného trůnu ve zlatém provedení potěší fanoušky fantasy seriálu Game of Thrones - Hra o trůny, ať už jako součást sbírky nebo pěkná dekorace.

Více informací
od 499 Kč
Koupit nejlevněji

Fantasyobchod Miniatura Superman: svítíci kryptonit

Plastová miniatura mimozemského minerálu, který umí srazit na kolena i nejsilnějšího hrdinu všech dob Supermana. Výška miniatury cca 6,5 cm, po zapnutí světélkuje.

Více informací
od 259 Kč
Koupit nejlevněji

Podobné fráze: