Kde jsem:  Katalog  >  Dům, byt a zahrada  >  Dům a zahrada  >  Sauny a infrasauny  >  Hanscraft SWISS

Hanscraft SWISS

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 32 989 Kč
Infrasauna Hanscraft Swiss– nádherná privátní infrasauna pro dvě až tři osoby. Swiss infrasanuy mají boční vstup, což umožňuje umístění karbonových topidel nejen u chodidel, zad a boků, ale i z přední strany, což je ohromná výhoda. Teplo se k Vám tedy dostane přímo ze všech čtyř stran. Infrasauny zasíláme na paletě, aby se předešlo možnému poškození přepravou. Interiér z kanadského jedlovc...

Všechny nabídky pro Hanscraft SWISS

Popis Hanscraft SWISS

Infrasauna Hanscraft Swiss– nádherná privátní infrasauna pro dvě až tři osoby. Swiss infrasanuy mají boční vstup, což umožňuje umístění karbonových topidel nejen u chodidel, zad a boků, ale i z přední strany, což je ohromná výhoda. Teplo se k Vám tedy dostane přímo ze všech čtyř stran.
Infrasauny zasíláme na paletě, aby se předešlo možnému poškození přepravou.
Interiér z kanadského jedlovce
Exteriér z kanadského jedlovce
7 x karbonové infrazářiče
2 infrazářiče v přední stěně
Výkon infrazářičů 2180W
Čtecí lampa
Ionizátor
6mm čiré temperované sklo
SAUNA AUDIO systém – AUX, Mp3
Velikost: 1320 x 1260 x 1900 mm
VÍCE O INFRASAUNÁCH
Swiss je infrasaunou s ideálním rozložením a překrásný lehkým a universálním designem. Uvnitř kabiny nikdy nepocítíte úzkost díky prosklení přední i boční strany. Jestliže máte rádi spíše otevřený prostor, ale sauna pro 6 osob se k Vám nevejde, pořiďte si infrasaunu Swiss.
Nešetřilo se ani na kvalitě dřeva – používalo se pouze originální kanadský jedlovec, který má životnost přes 300let. Je rovněž exklusivně zpracován. Swiss by mohla být vlajkovou lodí, co se designu týče. Prostor, elegance, lehkost, ale i silný výkon z ní dělá elitný výrobek na který budete hrdí a užijete si ho.

Parametry Hanscraft SWISS

Výrobce Hanscraft
Výkon 2260W
Počet osob 3
Hloubka 126cm
Šířka 132cm
Infrasauny Ano
Výška 190cm

Podobné produkty

Podobné fráze: