Technický nákres Popis INTEGRA galerka - zápustná zrcadlová skříňka s LED osvětlením  - 1x oboustranná zrcadlová dvířka s lepeným pantem na vnitřním zrcadle - 3 výškově nastavitelné skleněné police - korpus lamino Titan alu - vertikální LED osvětlení v hliníkovém profilu se stínidlem  - mléčné vypouklé stínidlo s perfektním rozptylem světla (nejsou vidět jednotlivé LED body) - zapnutí/vypnutí osvětlení přes externí vypínač - světelný tok 2x 1260 lm - výkon 25,2 W - kovová úchytka pro snadné... Celý popis

Koupit za 11 472 Kč

Popis

Technický nákres Popis INTEGRA galerka - zápustná zrcadlová skříňka s LED osvětlením 

- 1x oboustranná zrcadlová dvířka s lepeným pantem na vnitřním zrcadle
- 3 výškově nastavitelné skleněné police
- korpus lamino Titan alu
- vertikální LED osvětlení v hliníkovém profilu se stínidlem 
- mléčné vypouklé stínidlo s perfektním rozptylem světla (nejsou vidět jednotlivé LED body)
- zapnutí/vypnutí osvětlení přes externí vypínač
- světelný tok 2x 1260 lm
- výkon 25,2 W
- kovová úchytka pro snadné otvírání
- pravé nebo levé otevírání
- min. hloubka niky pro instalaci je 140 mm

Zrcadlové skříňky INTEGRA jsou určené pro vestavbu. Na první pohled vypadají jako  zrcadla, ovšem s výhodou skrytého úložného prostoru. 
Galerky nabízíme v šířce od 65 do 125 cm. Varianta 65 cm je jednodvéřová s možností volby strany otevírání, ostatní modely jsou vícedvéřové. Dvířka jsou oboustranně zrcadlová, což je nespornou výhodou. Navíc jsou opatřena praktickou kovovou úchytkou pro snadné otevírání. Svěží design podtrhují skleněné výškově nastavitelé poličky. U vícedvéřových galerek je prostor za každými dvířky oddělen, což umožňuje nezávislé nastavení poliček v každé části. Integrované vertikální LED osvětlení po stranách galerky je třešinkou k dokonalosti.
Pokud byste rádi komfort úložného místa pro nezbytné kosmetické drobnosti, ale klasické galerky vás odrazují svým záběrem prostoru, určitě si Integru zamilujete. Jedinou nevýhodou je nutnost počítat již při výstavbě či rekonstrukci koupelny s nikou pro zabudování vybraného modelu, včetně přívodního kabelu pro zapojení osvětlení. 

Dokumenty - Návod IN065 document Dokumenty - Energetický štítek IN065 document
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Sapho