Podsvícená zrcadla FLUT svou efektní konstrukcí evokují dojem jakoby zrcadlová plocha plavala v rámu. Otevřeným prostorem mezi rámem a zrcadlem proniká do koupelny rozptýlené intimní světlo. Zrcadla jsou osazena bílým LED osvětlením. - Barva rámu: bílá lesk - Ovládání zrcadla přes externí vypínač Technické parametry pro zrcadla s LED páskem: - Příkon: 9,6 W/m - Světelný tok: 1080 lm/m - Bez vypínače - zrcadlo se připojí na externí vypínač - Barva světla: denní bílá - Teplota chromatičnosti:... Celý popis

Koupit za 6 952 Kč
  • Nejoblíbenější
  • Nejlevnější
  • Nejdražší
Zobrazit další nabídky

Popis

Podsvícená zrcadla FLUT svou efektní konstrukcí evokují dojem jakoby zrcadlová plocha plavala v rámu. Otevřeným prostorem mezi rámem a zrcadlem proniká do koupelny rozptýlené intimní světlo. Zrcadla jsou osazena bílým LED osvětlením.

- Barva rámu: bílá lesk

- Ovládání zrcadla přes externí vypínač

Technické parametry pro zrcadla s LED páskem:

- Příkon: 9,6 W/m

- Světelný tok: 1080 lm/m

- Bez vypínače - zrcadlo se připojí na externí vypínač

- Barva světla: denní bílá

- Teplota chromatičnosti: 4000K

- Chip: SMD 2835 Sanan

- Počet LED: 120/m

- Napájecí napětí: 12 V/DC

- Životnost: až 50.000 h

- Vyzařovací úhel: 120°

- Pracovní teplota: -15 °C až +60 °C

- Šířka pásku: 8 mm 

- LED driver 230 V/12 V, vodotěsný IP67

Barva LED: Denní bílá

Pro určení barvy světla se používá pojem „teplota chromatičnosti“. Její hodnoty se udávají v jednotkách Kelvinů (K). Denní bílá je barva vyzařovaného světla v rozmezí 4000 - 5000 K. Toto světlo je pocitově neutrální, nejvíce připomíná denní světlo. Nezkresluje vnímání barev osvětlených předmětů, proto je vhodné do obytných prostor, kuchyní a koupelen.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Sapho
Tvar obdelníkový

Podobné produkty