Barva: světle zeleno slámová Vůně: zřetelné aroma čerstvého melounu, černého rybízu kombinované se silnou mineralitou mokrého kamene. Chuť: osvěžující v ústech, hřejivé na patře přinášející vůni maracuji, citrusů a angreštu s podtónem herbálních náznaků. Víno je lehčí v alkoholu, ale nekompromisní ve vůni tropického ovoce a komplexnosti. Skladovací potenciál: pro okamžité pití nebo pro spotřebování do tří roků od sklizně. Původ: Většina hroznů pochází z vinic situovaných v údolí Awatere v regionu... Celý popis

Koupit za 259 Kč

Nabídky pro Saint Clair Family Estate Vicar´s Choice Sauvignon Blanc Bright Light 0,75 l

Popis

Barva: světle zeleno slámová

Vůně: zřetelné aroma čerstvého melounu, černého rybízu kombinované se silnou mineralitou mokrého kamene.

Chuť: osvěžující v ústech, hřejivé na patře přinášející vůni maracuji, citrusů a angreštu s podtónem herbálních náznaků. Víno je lehčí v alkoholu, ale nekompromisní ve vůni tropického ovoce a komplexnosti.

Skladovací potenciál: pro okamžité pití nebo pro spotřebování do tří roků od sklizně.

Původ: Většina hroznů pochází z vinic situovaných v údolí Awatere v regionu Marlborough. Hrozny byly sbírány při optimální intenzitě vůně před tím, než byla hladina cukru příliš vysoká. To umožňuje produkci vína s nižším obsahem alkoholu, ale se silným výrazem a vůní.

Sklizeň hroznů byla mechanizovaná, při nízkých teplotách.

Výroba: zpracování proběhlo okamžitě kvůli minimálnímu kontaktu moštu se slupkami. Mošt byl fermentovaný řízeně při nízkých teplotách pro zachování odrůdové typičnosti a svěžesti. Kvašení bylo zastavené při požadovaném zbytku cukru, který dává vínu plnost.
Zobrazit více