Kde jsem:     >  Katalog

Zyxel 91 010 167024b

Nalezeno:    2 produkty

Zyxel SFP-SX-D Multi-mode transceiver, LC 91-010-204001B

Gigabitový transreciever, SFP, IEEE 802.3z, vlnová délka 850 nm, pracuje na vzdálenost až 550 m.

ZyXEL SFP-SX-D 1000Base-SX (Multi-Mode) SFP transceiver (miniGbic), LC, diagnostika 91-010-204001B 1000Base-SX SFP Transceiver

SFP SX (Multi-Mode) transceiver (LC); - Gigabitová rychlost a flexibilita; - Možnost výměny za provozu; - Kompaktní velikost a vysoká hustota portů; - Splňuje průmyslové standardy; - Standard 802.3z , SFP MSA (Multi-Source Agreement); - Jedno napájecí ...



Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: