Kde jsem:     >  Katalog

Zlaty medailonek

Nalezeno:    7 produktů

Zlatý medailonek s diamantem a ruční rytinou KLENOTA

Drobný kulatý přívěsek o průměru 12 mm ze žlutého 14k zlata inspirovaný tvarem medailonu. Matované kolečko zdobí ruční rytina ve tvaru hvězdy a centrální čirý briliant. Originální doplněk pro milovnice minimalismu.

Zlatý medailonek s diamantem a rytinou hvězda KLENOTA

Kulatý přívěsek o průměru 12 mm ze žlutého 14k zlata inspirovaný tvarem medailonu. Matované kolečko zdobí jemná ruční rytina ve tvaru hvězdičky, v jejímž středu září briliant. Skvělý tip na dárek pro milovnice minimalistických doplňků. Medailon není otevíratelný.

Zlatý přívěsek medailonek s diamantem KLENOTA

Náhrdelník ze žlutého 14k zlata s medailonkem ozdobeným ručně rytou hvězdičkou s drobným diamantem. Krásný doplněk pro každý den, který potěší všechny ženy. Medailonek nelze otevírat.

Zlatý náhrdelník medailonek s diamantem KLENOTA

Na řetízku typu Venezia ze žlutého 14k zlata visí jednoduchý přívěsek typu medailon. Ten uprostřed zdobí drobný bílý diamant v briliantovém brusu. Jedná se o univerzální šperk, který se hodí doslova ke všemu. Ideální tip na dárek.

Zlatý přívěsek medailonek s diamantem KLENOTA

Náhrdelník z růžového zlata s medailonkem ozdobeným hvězdičkou s diamantem.

Eppi Zlatý přívěsek se znamením a modrým safírem Býk P35363

Býk se jen tak nevzdává. Ví, co chce a neustoupí, dokud to nedostane. Ať už jde o výhru v sobouji argumentů, nebo o kurážnou cestou za splněnými sny. Nebojí se na jakýkoliv úkol vrhnout a zvítězit nad ním, ať to stojí, co to stojí. Pro takového bojovníka se hodí zlatý přívěsek, jenž jeho duši trochu zklidní. Proto jsme medailonek kromě symbolu Býků vyzbrojili poklidně modrým safírem.

Dlouhý řetízek PINK PEACOCK

Elegantní medailonek s motivem páva na dlouhém řetízku ve starozlatém provedení. Překrásná barevná kombinace. Vše nabízené zboží mám SKLADEM, ihned k odeslání. Bižuterie bez niklu, zlatý bižuterní kov, akryl. Bižuterie přímo od zahraničního výrobce, omezený počet kusů. Neobávejte se odpovědět, i když je více zájemců, při vyprodání hned nabídku stahuji a již se nezobrazuje. 287