Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Zlaty damsky retizek chain iz1731

Nalezeno:    13 produktů

Řetízek D

Pánský řetízek značky Dolce

Více informací
od 1 777 Kč
Koupit nejlevněji

Zlatý dámský řetízek Cable chain IZ1459D

Klasický oblíbený dámský plný řetízek Cable chain je vyroben ze žlutého 14karátového zlata. Tvoří ho lesklá oválná očka, je vhodný na nošení bez přívěsku, ale dá se zkombinovat i s pěkným přívěskem. Šířka oček řetízku je 1 mm, délku si vyberte z dostupných rozměrů. Použité zapínání je na pérový kroužek. Nakupujte z pohodlí Vašeho domova přímo od výrobce iZlato factory.

Zlatý dámský náramek IZ9519NR

Dámský náramek vyrobený ze 14karátového žlutého zlata. Tvoří ho řetízek vzoru Cable chain doplněný ozdobami v podobě oválných oček v kombinaci vysokého lesku a matování. Šířka ozdob je 3 a 8 mm. Délka náramku je 170 mm. Použité zapínání je na bezpečnou karabinku.

Zlatý řetízek s destičkou na gravírování IZ7588A

Zlatý dámský řetízek vzoru cable chain s destičkou ve tvaru obdélníku je vyroben ze 14karátového bílého zlata. Délka řetízku je variabilní, výška destičky je 5 mm, šířka 35 mm. Použité zapínání je na pérový kroužek. Povrchová úprava je s vysokým leskem s možností gravírování jen u nás zdarma!

Zlatý řetízek s přívěskem Kotva Celebrity IZ8076

Neobyčejný a designový kousek, který přesně ví, jak má žena stylově zazářit. Dámský řetízek je vyroben ze žlutého 14karátového zlata, tvoří ho řetízek cable chain dekorovaný přívěskem ve tvaru kotvy s krásným leskem. Délka řetízku je 450 mm, šířka přívěsku je 15 mm, délka přívěsku 20 mm. Zapínání je na bezpečný pérový kroužek. Nakupujte u nás, iZlato24.cz nabízí výhodné ceny, kvalitu a serióznost.

Zlatý dámský náhrdelník Ria IZ6359

Okouzlující náhrdelník ukrývající v sobě smyslnost v podobě třpytivých zirkonů. Je vyroben ze 14 karátového zlata, řetízek vzoru cable chain je ze žlutého zlata a jeho délka je 420 mm, ozdoba v podobě kruhů spojených slzou a oválem které jsou poseté zirkony ma výšku 75 mm a šířku 24 mm. Náhrdelník je elegantním doplňkem na všední den, ale zazáříte s ním i ve společnosti. Nakupujte z pohodlí Vašeho domova přímo od výrobce iZlato factory.

Zlatý dámský náhrdelník Srdce pink IZ6357

Výrazný designérský kousek vyrobený z kombinovaného 14 karátového zlata. Tvoří ho řetízek cable chain ze žlutého zlata dekorovaný medailon ve tvaru srdce, s vlnkovým orámováním z růžového zlata. Délka řetízku je 450 mm, šířka srdce je 20 mm a jeho výška je 18 mm. Cena pod obrázkem je uvedena za komplet řetízek s přívěskem. Nakupujte přímo od výrobce společnosti iZlato factory z pohodlí domova.

Zlatý dámský náramek Special Letter IZ7789N

Special Letter je výjimečný dámský náramek vyroben z kombinovaného 14 karátového zlata. Tvoří jej řetízek Cable chain v němž jsou rafinovaně dekorované dvoubarevné listy s třpytivým gravírem v bílém zlatě. Šířka ozdoby je 5 mm a délka náramku je 190 mm.

Zlatý dámský náhrdelník se zirkony Aurora IZ6360

Ciťte se svěží a hravá, plná lesku, který Vás zpestří. Jedině náhrdelník Aurora je to pravé pro Vás. Vyrobený je ze 14 karátového žlutého zlata, řetízek vzoru cable chain má délku 400 mm a po obvodu je dekorovaný ozdobami, které jsou posety zářivými zirkony. Použité zapínání je na pérový kroužek pro bezpečné a pohodlné nošení. Nakupujte z pohodlí Vašeho domova přímo od výrobce iZlato factory.

Zlatý dámský náramek Infinity 1 IZ7084

Stylový šperk s unikátním designem pro moderní typy žen. Náramek z kolekce Infitinity je vyroben ze žlutého 14 karátového zlata. Ležatá osmička-symbol nekonečna, udržuje harmonii, představuje spojení dvou pólů v dokonalou jednotu a harmonii. Délka náramku je nastavitelná 170 - 190 mm, šířka ozdoby nekonečna je 25 mm a jeho výška je 7 mm. Náramek tvoří řetízek cable chain s použitým zapínáním na pérové ??kroužek. Využijte možnost nakoupit za bezkonkurenční ceny přímo od výrobce společnosti iZlat...

Zlatý dámský náramek Three Rings IZ6414

Three Rings, moje barevná hra je ideální pro romantické a něžné srdce. Budu je jiskřivě zdobit a zvýrazňovat jejich ženskost. Náramek vyrobený ze 14 karátového kombinovaného zlata, řetízek vzoru cable chain je ze žlutého zlata a jeho délka je 150 mm, ve středu jsou dekorované tři kruhy z bílého, růžového a žlutého zlata s průměrem 16 mm poseté zirkony. Použité zapínání je na pérový kroužek pro bezpečné a pohodlné nošení. Nakupujte z pohodlí Vašeho domova přímo od výrobce iZlato factory....

Zlatý náhrdelník Puzzle Celebrity IZ7654

Hravý a designový kousek, který Vám rozzáří den. Dámský náhrdelník je vyroben z bílého 14 karátového zlata, tvoří ho řetízek cable chain dekorovaný přívěskem ve tvaru puzzle s povrchovou úpravou vysokým leskem. Délka řetízku je 450 mm, šířka přívěsku je 12 mm, délka přívěsku 16 mm. Zapínání je na pérový kroužek. Využijte možnost nakoupit za bezkonkurenční ceny pohodlně přímo z Vašeho domova.

Zlatý náhrdelník Special letter IZ7789

Special Letter je roztomilý a výjimečný dámský náhrdelník vyrobený z kombinovaného 14 karátového zlata. Tvoří jej řetízek Cable chain v němž jsou rafinovaně dekorované dvoubarevné listy s třpytivým gravírem v bílém zlatě. Šířka ozdoby je 5 mm a délka náhrdelníku je 500 mm.

Zlatý náhrdelník s přívěskem Lucky Celebrity IZ7107

Lucky - mějte štěstí stále s sebou. Dámský náhrdelník ve tvaru čtyřlístku je vyroben ze žlutého 14karátového zlata. Délka náhrdelníku je 450 mm, průměr ozdoby je 12 mm. Náhrdelník tvoří řetízek cable chain s použitým zapínáním na pérový kroužek. Využijte možnost nakoupit za bezkonkurenční ceny přímo od výrobce společnosti iZlato factory.