Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Zlate krizky s kristem

Nalezeno:    19 produktů

Zlaté náušnice s křížky IZ9513N

Dámské náušnice vyrobené ze 14karátového žlutého zlata. Ozdoby náušnic tvoří křížky zavěšené na jemném řetízku vzoru Anker. Výška náušnic je 39 mm. Rozměry křížků jsou 6 x 8 mm. Je použito zapínání puzetu s motýlkem.

Zlaté náušnice pecky křížky IZ13913

Nadčasové náušnice pecky s náboženským motivem mají tvar křížků, jejichž povrch je upraven vysokým leštěním. Jsou vyrobeny ze žlutého zlata. Pohodlí při jejich nošení Vám zajistí zapínání na puzetu s motýlkem.

Zlaté náušnice pecky křížky IZ13935

Nadčasové náušnice pecky s náboženským motivem mají tvar křížků, jejichž povrch je upraven vysokým leštěním. Jsou vyrobeny ze žlutého zlata. Pohodlí při jejich nošení Vám zajistí zapínání na puzetu s motýlkem.

Zlaté náušnice Celebrity křížky IZ8989M

Netradiční a třpytivé náušnice pecky z kolekce Celebrity ve tvaru křížků s hladkým a vysoce lesklým povrchem.

Zlatý přívěsek s Ježíšem Kristem IZ6271

Krásný přívěsek Ježíš Kristus vyrobený z vysoce lesklého kombinovaného 14 karátového zlata se skládá ze dvou obdélníků ve žlutém zlatě uprostřed zdobených precizně vyobrazeným Ježíšem Kristem v bílém zlatě. Krásná vypracovanost vytváří šperk, který je vhodný jako příležitostný dárek. Šířka přívěšku je 16 mm a jeho výška i s očkem na řetízek je 26 mm. Průměr očka na zavěšení je 6 mm, ale v případě potřeby Vám ho naši zlatníci přizpůsobí na Váš řetízek, respektive k řetízku, který si k němu z naš...

Zlaté řetízkové náušnice s křížky IZ11578

Mimořádně stylové náušnice, kde ozdoby náušnic tvoří kříže zavěšené na jemném řetízku vzoru Anker s vysoce lesklou povrchovou úpravou.

Zlaté náušnice křížky s gravírováním IZ9544

Mimořádné náušnice vyrobené ze 14karátového žlutého zlata. Ozdoby náušnic jsou dekorovány výřezem ve tvaru kříže a gravírováním na podkladu s rhodiovou úpravou. Výška náušnic je 33 mm a jejich šířka je 15,5 mm. Použité zapínání je na klasický dámský patent.

Zlaté náušnice pecky Celebrity křížky IZ13631

Stylové náušnice z kolekce Celebrity doprovází krása a lesk žlutého zlata. Nejuniverzálnější symbolický znak křížků se bude lesknout ve Vašich uších. Zárukou spolehlivého nošení je zapínání na puzetu s motýlkem.

Zlaté náušnice se zirkony křížky IZ13950

Jednoduché, ale o to hezčí náušnice Vám budou dělat společnost při každodenním nošení. Mají tvar křížků, uprostřed nichž záři překrásný čirý zirkon. Povrch žlutého zlata je upraven vysokým leštěním. Pohodlí při jejich nošení Vám zajistí zapínání na puzetu s motýlkem.

Větší zlatý křížek ze žlutého zlata s Kristem 585/0,55gr 1322151 (1322151)

Větší zlatý křížek ze žlutého zlata s Kristem 585/0,55gr 1322151 Zlaté šperky jsou dodávány přímo od českých případně slovenských kvalitních výrobců, všechny námi nabízené šperky jsou kontrolovány puncováním úřadem a řádně opuncovány. U nás zakoupíte vždy pouze zlaté šperky ze čtrnáctikarátového zlata 585/1000, nabízíme zlaté šperky ze žlutého, bílého i červeného zlata. Ryzost zlata: AU 585/1000Materiál šperku: žluté zlato Hmotnost šperku: 0,55grDrahé kameny: neGr...

Zlaté náušnice křížek Celebrity IZ8989

Netradiční a třpytivé náušnice z kolekce Celebrity jsou tyto ochranné křížky. Jejich povrch je hladký a lesklý. Šířka náušnic je 7 mm, výška náušnic je 23 mm. Použité zapínání je na bezpečnou puzetu s motýlkem. Byly vyrobeny ze žlutého 14karátového zlata.

Zlaté řetízkové náušnice s černými zirkony a křížkem IZ14174

Originální náušnice poutající pozornost řetízkovým provedením s pevným zakončením, které se provléká přes dírku ucha. Jsou dekorovány křížky a krásně broušenými černými zirkony. Povrchová úprava zlata je s vysokým leštěním.

13. kmen (978-80-7197-047-7)

Kniha – autor Robert Liparulo, 416 stran, česky, pevná s přebalem lesklá V roce 1476 před Kristem se Izraelité obrátili zády k jedinému pravému bohu, když začali uctívat zlaté tele. Za tento přestupek jich bylo 40 prokleto a musejí navěky kráčet po světě zdejším. Protože byli vyštváni ze svého kmene, vytvořili si kmen vlastní, 13. kmen. Dnes, o tři a půl tisíce let později, se zbytky tohoto kmene snaží dojít vykoupení jako členové jakéhosi výboru spravedlnosti, trestajícího zločince, kteří dí...

13. kmen - Robert Liparulo

Autor : Robert Liparulo, V roce 1476 před Kristem se Izraelité obrátili zády k jedinému pravému bohu, když začali uctívat zlaté tele. Za tento přestupek jich bylo 40 prokleto a musejí navěky kráčet po světě zdejším. Protože byli vyštváni ze svého kmene, vytvořili si kmen vlastní, 13. kmen. Dnes, o tři a půl tisíce let později, se zbytky tohoto kmene snaží dojít vykoupení jako členové jakéhosi výboru spravedlnosti, trestajícího zločince, kteří díky právnickým kličkám unikají spravedlnosti. Ovšem...

13. kmen - Liparulo Robert

13. kmen - Liparulo Robert V roce 1476 před Kristem se Izraelité obrátili zády k jedinému pravému bohu, když začali uctívat zlaté tele. Za tento přestupek jich bylo 40 prokleto a musejí navěky kráčet po světě zdejším. Protože byli vyštváni ze svého kmene, vytvořili si kmen vlastní, 13. kmen. Dnes, o tři a půl tisíce let později, se zbytky tohoto kmene snaží dojít vykoupení jako členové jakéhosi výboru spravedlnosti, trestajícího zločince, kteří díky právnickým kličkám unikají spravedlnosti. Ovš...

13. kmen - Robert Liparulo

V roce 1476 před Kristem se Izraelité obrátili zády k jedinému pravému bohu, když začali uctívat zlaté tele. Za tento přestupek jich bylo 40 prokleto a musejí navěky kráčet po světě zdejším. Protože byli vyštváni ze svého kmene, vytvořili si kmen vlastní, 13. kmen. Dnes, o tři a půl tisíce let později, se zbytky tohoto kmene snaží dojít vykoupení jako členové jakéhosi výboru spravedlnosti, trestajícího zločince, kteří díky právnickým kličkám unikají spravedlnosti. Ovšem pohánějí je přitom temně...Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: