Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Zimni boty mustang

Nalezeno:    11 produktů

MUSTANG Kozačky

Kozačky MUSTANG v módním antickém vzhledu. Velké, ražené nýtky, malý vnitřní zipem. Výška holeně 7 cm, protiskluzová podrážka a 20 mm vysoký podpatek.

Více informací
od 1 102 Kč
Koupit nejlevněji

Mustang Zimní boty 4092-609-820 Navy pánské zimní boty - Modrá

Mustang Zimní boty 4092-609-820 Navy pánské zimní boty Modrá K dispozici v pánské velikosti. 41,45. Pánské > Boty > Zimní boty Mustang

Mustang 4092-602-259 graphit pánské zimní boty

Pánská zimní vycházková obuv na šněrování i zapínání na zip. Stylové zimní boty značky Mustang. Obuv je vyrobena ze syntetického materiálu imitujícího kůži. Vnitřní část obuvi je vybavena textilní podšívkou s chlupatým kožíškem, který tvoří zateplení. Váha jednoho páru: 1000 g Pánské zimní boty Mustang.

Mustang Kotníkové kozačky 1235-613-259 grafit dámské zimní boty - Other

Mustang Kotníkové kozačky 1235-613-259 grafit dámské zimní boty Other K dispozici v dámské velikosti. 37,40,41. Dámské > Boty > Kotníkové kozačky Mustang

Mustang 1170-503-318 hnědé dámské kotníčkové boty

Dámská zimní vycházková kotníčková obuv se zapínáním na zip. Svršek obuvi je vyroben z kvalitní syntetické kůže. Vnitřní část je vybavena filcovým textilním materiálem, který tvoří zateplení. Podešev je z kvalitního materiálu. Obuv je ozdobena prošívaným materiálem spolu s přezkami a řetízkem. Zapínání na zip z vnitřní strany. Dámské kotníčkové boty Mustang.

Mustang 1293-501-360 hnědá dámská obuv

Dámská zimní vycházková kotníčková obuv na nízkém podpatku na šněrování i zapínáním na zip. Stylové kotníčkové boty Mustang vhodné pro běžné chození. Obuv je vyrobena ze syntetického materiálu, který imituje kůži. Vnitřní část obuvi je vybavena textilní podšívkou s jemným chlupem, která tvoří zateplení. Obuv šíře G (střední šíře). Váha jednoho páru: 760 g Dámská zimní kotníčková obuv Mustang.

Mustang 1287-502-259 Graphit dámská obuv

Dámská zimní vycházková kotníčková obuv se zapínáním na zip na podpatku. Stylové kotníčkové boty Mustang vhodné pro běžné chození. Obuv je vyrobena ze syntetického materiálu, který imituje kůži. Vnitřní část obuvi je vybavena textilní podšívkou s jemným chlupem, která tvoří zateplení. Obuv šíře G (střední šíře). Váha jednoho páru: 699 g Dámská zimní kotníčková obuv Mustang.

Mustang 1284-606-820 navy dámská kotníčková obuv

Dámská zimní vycházková kotníčková obuv na podpatku se zapínáním na zip. Stylové kotníčkové boty Mustang vhodné pro běžné chození. Obuv je vyrobena ze syntetické kůže. Vnitřní část obuvi je vybaven chlupatým textilním kožíškem, který tvoří zateplení. Obuv šíře G (střední šíře). Váha jednoho páru: 999 g Dámská zimní kotníčková obuv Mustang.

Mustang 1291-604-820 navy dámská kotníčková obuv

Dámská zimní vycházková kotníčková obuv na podpatku se zapínáním na zip. Možnost utažení nebo povolení pomocí šněrovadel. Stylové kotníčkové boty Mustang vhodné pro běžné chození. Obuv je vyrobena ze syntetické kůže. Vnitřní část obuvi je vybaven chlupatým textilním kožíškem, který tvoří zateplení. Obuv šíře G (střední šíře). Váha jednoho páru: 1100 g Dámská zimní kotníčková obuv Mustang.

Mustang 1286-501-820 navy nadměrná dámská obuv

Dámská zimní nadměrná vycházková kotníčková obuv na středním podpatku se zapínáním na zip. Stylové kotníčkové boty Mustang vhodné pro běžné chození. Obuv je vyrobena ze syntetického materiálu, který imituje kůži. Vnitřní část obuvi je vybavena textilní podšívkou s jemným chlupem, která tvoří zateplení. Obuv šíře G (střední šíře). Váha jednoho páru: 980 g Dámská zimní nadměrná kotníčková obuv Mustang.

Mustang 1287-502-259 Graphit nadměrná dámská obuv

Dámská zimní nadměrná vycházková kotníčková obuv se zapínáním na zip na podpatku. Stylové kotníčkové boty Mustang vhodné pro běžné chození. Obuv je vyrobena ze syntetického materiálu, který imituje kůži. Vnitřní část obuvi je vybavena textilní podšívkou s jemným chlupem, která tvoří zateplení. Obuv šíře G (střední šíře). Váha jednoho páru: 799 g Dámská zimní nadměrná kotníčková obuv Mustang.

Mustang 1199-517-259 grafit dámská kotníčková obuv

Dámská zimní vycházková kotníčková obuv na stabilním podpatku se zapínáním na zip. Stylové kotníčkové boty Mustang s ozdobným zipem vhodné pro běžné chození. Obuv je vyrobena ze syntetického materiálu, který imituje kůži. Vnitřní část obuvi je vybavena jemnou filcovou podšívkou, která tvoří zateplení. Obuv šíře G (střední šíře). Váha jednoho páru: 740 g Dámská zimní kotníčková obuv Mustang.



Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: