Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Zidlove kreslo 323 850

Nalezeno:    5 produktů

Dřevěné židlové křeslo 33 TON 323 033

Židlové křeslo s plnou zádovou opěrkou je vyrobené z ohýbaného dřeva a sedák i opěrák je čalouněný látkou nebo koženkou. Bukové dřevo je mořeno do zvoleného odstínu. Polokřeslo je vhodné do soukromých interiérů, ale i veřejných prostor např. restaurací, kaváren, hotelů.

Židlové křeslo Cordoba 610 s čalouněným sedákem TON 323 610

Židlové křeslo Cordoba s područkami ze dřeva od výrobce Ton se zajímavým designem který Vás na první oslní svým netradičním vzhledem. Pohodlné sezení zajistí čalouněný sedák. Opěrák je obdélníkový bez výplně. Židle je vhodná do domácnosti, ale i do veřejných prostor např. restaurace, kavá

Čalouněné židlové křeslo Cordoba 612 s područkami TON 323 612

Komfort a pohodlnost zajišťuje čalouněná židle Cordoba s područkami a nejen to, židle představuje novodobý moderní vzhled. Židle se hodí nejen do jidelen, restaurací, ale může posloužit jako židlové křeslo ve Vaší domácnosti. Je na Vás jaké čalounění a moření židle zvolíte.

Čalouněné křeslo One TON 323 101

Dřevěné čalouněné židlové křeslo One jehož design byl inspirován historií a možnostmi ohýbání dřeva. Výhodou je, že židlové křeslo je stohovatelné. Čalounění i moření lze zvolít v různém barevném provedení.

Čalouněná židle Bergamo s područkami TON 323 710

Dřevěné židlové křeslo Bergamo s područkami od výrobce Ton. Židlové křeslo lze zvolit z několika variant barevného provedení moření a čalounění. Tento produkt je vhodný do domácnosti, tak i do veřejných.