Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Zelva ninja

Nalezeno:    12 produktů

Forclaire Dětská látková truhla Želva Ninja

Praktický a zároveň krásný doplněk do dětskéo pokoje! Překrásná látková truhla Želva Ninja. Ideální pro ukládání hraček, knih a her! Odklápěcí víko zajišťuje bezpečné používání, takže jediné, čeho se bude Vaše dítě bát, je konec hraní!

BP Fóliový balón Ninja želva

Fóliový balón Ninja želva počet: 1 ks velikost: 70 x 80 cm

Rubies Dětský kostým Želva ninja Velkosť rubies: S

Dětský kostým Želva ninja Hledáte kostým na párty pro Vaši dítě? Vyberte si tento skvělý kostým Želvy ninja, s kterým zaujme každého. Je vhodný jako maškarní kostým, nebo jako karnevalový kostým. Dětský kostým Želvy Ninja obsahuje:

Rubies Dětský kostým Želva ninja Velkosť rubies: L

Dětský kostým Želva ninja Hledáte kostým na párty pro Vaši dítě? Vyberte si tento skvělý kostým Želvy ninja, s kterým zaujme každého. Je vhodný jako maškarní kostým, nebo jako karnevalový kostým. Dětský kostým Želvy Ninja obsahuje:

Samolepka na zeď - mimoni Spiderman, Hulk, Kapitán Amerika a želva ninja

Originální mimoní samolepka na zeď na které jsou mimoni Spiderman, Hulk, Kapitán Amerika a želva ninja. Nálepky superhrdinů lze rozmístit na zeď separátně.

Želvy Ninja 27: DVD

Želvy Ninja – kdo by je neznal? Ovládají bojová umění a zachraňují celý svět! Leonardo, Donatello, Michelangelo a Rafael jsou nejsenzačnější želvy na světě, které statečně bojují se svým úhlavním nepřítelem Krangem a jeho pravou rukou Trhačem. Mají jen jednu slabost – pizzu. Epizody: 1 - Rafaelo, želva tisíce tváří 2 - Renesanční želva Leonardo 3 - Zek a vetřelci z vesmíru 4 - Vítejte zpět, Polarizoidi 5 - Posvátná želva Michelangelo Rok:

Želvy Ninja 7: DVD

Želvy Ninja – kdo by je neznal? Ovládají bojová umění a zachraňují celý svět! Leonardo, Donatello, Michelangelo a Rafael jsou nejsenzačnější želvy na světě, které statečně bojují se svým úhlavním nepřítelem Krangem a jeho pravou rukou Trhačem. Mají jen jednu slabost – pizzu. Epizody: 1 - Velká proměna 2 - Burnovo blues 3 - Pátá želva Rok: 1988 Délka: 60 minut Formát obrazu: 4:3

Želvy Ninja 19: DVD

Želvy Ninja – kdo by je neznal? Ovládají bojová umění a zachraňují celý svět! Leonardo, Donatello, Michelangelo a Rafael jsou nejsenzačnější želvy na světě, které statečně bojují se svým úhlavním nepřítelem Krangem a jeho pravou rukou Trhačem. Mají jen jednu slabost – pizzu. Epizody: 1 - Moucha znovu na scéně 2 - Raphael trhá město smíchy 3 - Bebop a Rockstead dobývají vesmír 4 - Raphael potkává spřízněnou duši 5 - Řezák, zlá želva z dimenze X

Živá Zeď samolepka Želvy Ninja 85 x 65 cm65 x 65 cm

Nastěhujte o radost více do pokojíčků svých ratolestí !! 3D samolepka na zeď Želva Ninja teď může chránit malé království vašich dětí. Nalepení této vinylové tapety může být i hrou pro ty nejmenší a zároveň zakryje nedostatky na zdi nebo jiném použitelném povrchu.

Rubies Detský kostým Ninja korytnačka deluxe Velkosť rubies: M

Dětský kostým Ninja želva Oblečte Vaše dítě do kostýmu bojovníka Ninja želvy. Kostým je vhodný na dětskou párty na téma ninja želvy či karneval, kde určitě vynikne. Dětský kostým Ninja želva obsahuje: kombinéza s potiskem masky přes oči ve čtyřech barvách Jak si správně vybrat kostým? Kostýmy tvoří 100% POLYESTER. Díky elastickému materiálu se dají přizpůsobit. V orientaci ve velikostech kostýmů Vám ...Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: