Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Zelatinove chipsy sacek 60g

Nalezeno:    2 produkty

Mira Flor chipsy želatinové 60g

Doplňkové krmivo pro psy. Krmný návod: podávejte jako pochoutku či odměnu. Složení: želatina, bílkovinné extrakty rostlinného původu, cukr.

Více informací
od 20 Kč
Koupit nejlevněji

BOW WOW želatinové chipsy 60g

Popis: BOW WOW želatinové chipsy 60gBOW WOW želatinové chipsy 60g je doplňkové krmivo pro psy.Podrobnosti: BOW WOW želatinové chipsy 60gBOW WOW želatinové chipsy 60g je opravdová psí pochoutka, slouží jako pamlsek či odměna pro Vašeho mazlíčka. Želatinové chipsy pomáhají odstrňovat zubní povlak, předchází tvorbě zubního kamene a masírují dásně.Složení: BOW WOW želatinové chipsy 60gkolagen, EC povolená zchutňovadla, barviva a konzervanty.

Chipsy želatinové-kolagenové 60g / 23ks

Kolagenové chipsy jsou opravdovou psí pochoutkou, slouží jako pamlsek či odměna pro Vašeho mazlíčka. Chipsy pomáhají odstrňovat zubní povlak, předchází tvorbě zubního kamene a masírují dásně. Krmný návod: Podávejte jako pochoutku za odměnu, zajistěte zvířeti přístup k čerstvé pitné vodě. Složení: maso a produkty živočišného původu (min. 50% kolagen). Jakostní znaky: proteiny 49,9%, vlhkost 28,2%, oleje a tuky 2,1%, hrubé popeloviny 0,5%, hrubá vláknina <1,0%....Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: