Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Zehlicka swix

Nalezeno:    5 produktů

Žehlička SWIX T71220

Digitální voskovací žehlička vybavená těžkým a silným ocelovým plátem. Žehlicí plocha je v čelní části nakloněná pro snazší aplikaci a kontrolu při zažehlování práškových vosků.

Žehlička SWIX T73220

Voskovací žehlička s regulátorem vybavená silným ocelovým plátem. Žehlicí plocha je v čelní části nakloněná pro snazší aplikaci a kontrolu při zažehlování práškových vosků.

Voskovací žehlička Swix T74 Sport

SWIX T74 SPORT je voskovací žehlička s příkonem 400 W. Spolehlivá voskovací žehlička za rozumnou cenu s ovládáním teploty a zobrazením teplotních stupňů.

Swix žehlička elektrická Extremedigitální 230V

35 mm silná deska topného tělesa zaručuje stabilní teplotu a optimální kontrolu při aplikaci Cera F. - Nastavení teploty od 80°C do 200°C. - Teplotní sensor je umístěn u spodní strany desky, aby bylo nastavení teploty zažehlování co nejpřesnější. - Náklon hrany topného tělesa v úhlu 7° usnadňuje aplikaci práškového Cera F. - Dobře viditelná přední i zadní část topného tělesa žehličky usnadňuje práci oběma směry. - Šířka 70mm poskytuje lepší kontrolu při práci na běžeckých lyžích. - Ergonom...

Swix T77220 žehlička elektrická 220V

AKCE: dodatečná sleva –10 % po zadání kódu ZIMA10 (platí od 14. 1. do 17. 1. 2018 nebo do vyprodání zásob)! Vynikající cenově dostupná žehlička Swix T77220, která se však vyrovná mnohem dražším modelům. Design s ergonomickým tělem a širokou kovovou deskou, která zaručuje stálou teplotu zažehlování. Hodí se jak na běžky, tak sjezdovky i snowboardy.Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: