Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Zatahovaci pero

Nalezeno:    8 produktů

NHL kuličkové pero Buffalo Sabres

NHL kuličkové pero Buffalo Sabres. Zatahovací kuličkové pero s kovovým tělem a pohodlným držátkem. Tištěná grafika na tělu. Kapesní klip. Oficiálně dovezený originální NHL produkt.

NHL kuličkové pero Minnesota Wild

NHL kuličkové pero Minnesota Wild. Zatahovací kuličkové pero s kovovým tělem a pohodlným držátkem. Tištěná grafika na tělu. Kapesní klip. Oficiálně dovezený originální NHL produkt.

NHL KULIČKOVÉ PERO VANCOUVER CANUCKS

NHL KULIČKOVÉ PERO VANCOUVER CANUCKS. Zatahovací kuličkové pero s kovovým tělem a pohodlným držátkem.Tištěná grafika na tělu.Kapesní klip. Oficiálně dovezený originální NHL produkt.

NHL kuličkové pero Boston Bruins

NHL kuličkové pero Boston Bruins. Zatahovací kuličkové pero s kovovým tělem a pohodlným držátkem. Tištěná grafika na tělu. Kapesní klip. Oficiálně dovezený originální NHL produkt.

NHL kuličkové pero St. Louis Blues

NHL kuličkové pero St. Louis Blues. Zatahovací kuličkové pero s kovovým tělem a pohodlným držátkem. Tištěná grafika na tělu. Kapesní klip. Oficiálně dovezený originální NHL produkt.

NHL kuličkové pero New Jersey Devils

NHL kuličkové pero New Jersey Devils. Zatahovací kuličkové pero s kovovým tělem a pohodlným držátkem. Tištěná grafika na tělu. Kapesní klip. Oficiálně dovezený originální NHL produkt.

Pilot Down Force, kuličkové pero

Pilot Down Force, kuličkové pero, Vysoce odolné pero Pilot vhodné jako pracovní psací nástroj. Píše v jakémkoliv úhlu a většinu (i vlhkých) povrchů. Na klipu je vysoce odolná pružina. která zvládne až 100 000 uchycení bez poruchy. Automaticky zatahovací bezpečnostní mechanismus. V klipu je otvor pro poutko. Stiskací mechanismus pro

Lenspen MicroPro (LS-NMCP-1)

Čisticí pero na hledáčky Originální čistící pero Lenspen MicroPro je určeno pro hledáčky. Svým malým rozměrem a speciálním hrotem se dostane tam, kam větší čističe nemůžou. Zatahovací kartáček odstraňuje prach a speciální směs překonává všechny ostatní systémy čištění. Díky speciálnímu uzávěru získává přípravek dlouhou životnost a bude vždy připraven k použití.Parametry a specifikace:Balení obsahuje:1 ks čistícího pera