Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Zasnubni prstynky ze zluteho zlata

Nalezeno:    335 produktů

Diamantový zásnubní prsten ze žlutého zlata KLENOTA

Luxusní zásnubní prsten vyrobený ze žlutého zlata. Prstýnek je ozdoben zářivými diamanty.

Diamantová zásnubní souprava ze žlutého zlata KLENOTA

Zásnubní sada snubního a zásnubního prstýnku vyrobených ze žlutého 14 zlata. Zásnubní prsten v klasickém designu s centrálním diamantem je doplněn zajímavým snubním prstýnkem. Sedlovitá obroučka, která je zčásti poseta diamanty skvěle doplňuje jednoduchý zásnubní prstýnek. Společně tvoří komplet, který jistě zaujme.

Diamantový zásnubní set ze žlutého zlata KLENOTA

Elegantní zásnubní sada prstenů ze žlutého 14k zlata je tvořena zásnubním prstenem s centrálním diamantem o průměru 3,4 mm. Tato zásnubní klasika je doplněna snubním prstenem typu half eternity, který zdobí 15 čirých diamantů. Sada působí decentním dojmem, přesto zaujme úchvatným, nezaměnitelným třpytem diamantů.

Diamantový zásnubní prsten ze žlutého zlata KLENOTA

Elegantní zásnubní prsten ze žlutého 14k zlata s triádou diamantů v briliantovém brusu. Díky propracovanému usazení drahokamů prstýnek na ruce krásně sedí a přitom je opravdu nepřehlédnutelný. Tento model patří k nejoblíbenějším v naší nabídce a jistě okouzlí každou ženu.

Briliantový zásnubní prsten ze žlutého zlata KLENOTA

Nadčasově krásný zlatý prsten zdobený zářivým diamantem v briliantovém brusu. Díky svému designu je ideální volbou pro žádost o ruku, může ale posloužit i jako luxusní dárek. Prohlédněte si ho i v dalších variantách.

Luxusní zásnubní sada ze žlutého 14k zlata KLENOTA

Set masivních zásnubních prstýnků vyrobených z kvalitního žlutého 14k zlata. Diamantový zásnubní prsten je mimořádný centrálním usazením drahokamu v hladké obrubě neboli bezel. Snubní prstýnek byl vytvořen tak, aby diamanty na obroučce ladily se zásnubním prstýnkem a společně tak tvoří opravdu nepřehlédnutelnou sadu.

Zásnubní prsten ze žlutého zlata s diamanty KLENOTA

Krásný prstýnek vyrobený ze 14k zlata je posázený čirými diamanty v halo stylu. Tento design je oblíbený zejména pro zásnubní prsteny, drahokamy se krásně třpytí a prsten tak vypadá opravdu výjimečně. Tento model je mimořádně pohodlný a lze jej nosit každý den.

Zásnubní prsten ze žlutého zlata s briliantem KLENOTA

Elegantní zásnubní prstýnek ze 14k zlata s centrálním diamantem v briliantovém brusu. Obroučka prstenu se směrem k drahokamu lehce zužuje a diamant tak krásně vynikne. Prstýnek se skvěle kombinuje se snubními prsteny, ale slušet mu to bude i samostatně. Ocení jej zejména ženy, které preferují decentní šperky.

Zásnubní prsten ze žlutého zlata zdobený briliantem KLENOTA

Jednoduchý zlatý prsten s čirým diamantem v briliantovém brusu. Díky svým jemným liniím a čistému designu potěší zejména milovnice klasické krásy. Skvěle se hodí pro výjimečné chvíle i každodenní nošení.

Zásnubní prstýnek ze žlutého zlata s 0,5ct briliantem KLENOTA

Klasický design a věčná kombinace zlata a diamantu – takový prsten přinese radost nejen v den zásnub, ale bude ji nosit celý život. Hodí se samozřejmě i jako dárek pro nejrůznější příležitosti. Prohlédněte si ho také v dalších barvách zlata.

Originální prstýnek ze žlutého zlata KLENOTA

Nápaditě tvarovaný prsten ze 14k zlata. Skvěle se hodí k vrstvení s dalšími minimalistickými prstýnky, ale hezky vynikne i samostatně.

Zásnubní prsten ze žlutého 14k zlata s 0,5ct briliantem KLENOTA

Zásnubní prsten ze žlutého 14k zlata zdobí diamanty v briliantovém brusu, kterým dominuje centrální kámen o průměru 5 mm a váze 0,5 ct. Prstýnek tak získává nezaměnitelný třpyt, který ihned upoutá pozornost. Hodí se jako zásnubní prsten pro všechny, kteří chtějí své snoubence připravit mimořádné překvapení.

Diamantový prsten ze žlutého zlata KLENOTA

Elegantní prstýnek ze 14k žlutého zlata zdobí celkem 9 různě velkých briliantů, tedy diamantů v kulatém brusu. Svým designem se hodí především jako zásnubní prsten, udělá ale radost i jako dárek k výročí nebo narozeninám.

Brilio Okouzlující zásnubní prsten ze žlutého zlata 229 001 00804 51 mm

Brilio Okouzlující zásnubní prsten ze žlutého zlata 229 001 00804 51 mm.

Brilio Okouzlující zásnubní prsten ze žlutého zlata 229 001 00804 51 mm

Brilio Okouzlující zásnubní prsten ze žlutého zlata 229 001 00804 51 mm.

Prstýnek ze žlutého zlata s diamantem KLENOTA

Klasický prsten ze žlutého 14k zlata zdobený zářivým briliantem. Působí jemně a decentně. Hodí se jako zásnubní i jako dárek k jiné příležitosti. Dá se skvěle kombinovat s dalšími šperky.

Prstýnek ze žlutého zlata s briliantem KLENOTA

Minimalistický zásnubní prsten ze 14k žlutého zlata s nápaditě zasazeným čirým briliantem neboli diamantem v kulatém brusu. Klasickým designem se hodí především pro žádost o ruku, poslouží ale i jako překvapení třeba k narozeninám nebo k výročí.

Zásnubní sada ze zlata s diamanty KLENOTA

Souprava zásnubního a snubního prstenu ze 14k zlata s diamanty. Zásnubní prstýnek s centrálním 4,5mm diamantem doplňuje snubní prstýnek s diamanty ve stejném designu. Sofistikované řešení umožňuje nosit prstýnky zvlášť, nebo jejich spojením vzniká elegantní celistvý šperk. Tuto sadu si můžete prohlédnout také v jiném barevném provedení.

Prsten ze žlutého zlata s citrínem KLENOTA

Hřejivě žlutý prsten ze 14k zlata zdobí nepřehlédnutelný citrín v brusu cushion o rozměrech 8 × 8 mm. Skvělý tip na dárek pro ženy s láskou k přírodním drahokamům a teplým barvám nebo originální volba pro zásnubní prsten k žádosti o ruku.

Brilio Zásnubní prsten ze žlutého zlata s krystalem 226 001 01036 52 mm

Brilio Zásnubní prsten ze žlutého zlata s krystalem 226 001 01036 52 mm.

Brilio Zásnubní prsten ze žlutého zlata s krystalem 226 001 01036 52 mm

Brilio Zásnubní prsten ze žlutého zlata s krystalem 226 001 01036 52 mm.

Prsten ze žlutého zlata s modrým diamantem KLENOTA

Prsten ze žlutého 14k zlata s modrým diamantem, vhodný též jako zásnubní.

Prsten ze žlutého 14k zlata s briliantem KLENOTA

Prstýnek ze žlutého 14k zlata s drobným diamantem v briliantovém brusu. Pro svůj klasický design hladké obroučky s jedním zářivým briliantem se skvěle hodí jako zásnubní prsten. Prohlédněte si ho také v dalších barvách zlata.

Jemný prstýnek ze žlutého zlata s diamantem KLENOTA

Minimalistický prstýnek ze žlutého 14k zlata zdobí centrální diamant v kulatém brusu. Tento věčný drahokam skvělé kvality dodává prstýnku nezaměnitelný třpyt. Ideálně se hodí do kombinace s jinými minimalistickými prsteny, ale může z něj být i krásný zásnubní prstýnek pro ženy, které obdivují sofistikované šperky.

Prsten ze žlutého zlata se zeleným diamantem KLENOTA

Klasický zásnubní model ze žlutého 14k zlata v originální barevné kombinaci. Do šesti krapen je zasazen méně tradiční zelený diamant v briliantovém brusu. Pro žádost o ruku je ideální – díky svému designu se hodí i pro každodenní nošení a potěší zejména milovnice originálních šperků.

Spirálovitý prsten ze žlutého zlata s briliantem KLENOTA

Netradičně pojatý zásnubní prstýnek, který přitáhne pozornost svým originálním tvarem. Vytvořen je ze 14k zlata a čirého diamantu. Hodí se samozřejmě také jako dárek pro nejrůznější příležitosti nebo jen tak pro radost. Podívejte se i na další barevné varianty.

Tradiční zásnubní prsten ze zlata s briliantem KLENOTA

Tento prstýnek vyrobený ze žlutého 14k zlata představuje dokonalou zásnubní klasiku. Jednoduché hladké linie, luxusní odolné materiály a jeden bílý diamant v briliantovém brusu. Jedná se o nadčasový šperk, který nikdy nezklame.

Klasický zásnubní prsten ze zlata s briliantem KLENOTA

Zásnubní prstýnek v absolutně nadčasovém designu. Je vyrobený ze 14k žlutého zlata a zdobí ho výrazný čirý diamant v kulatém neboli briliantovém brusu, uchycený tradičně v šesti krapnách. Perfektní volba pro žádost o ruku.

Výrazný prsten ze žlutého zlata s 0,35ct diamantem KLENOTA

Zajímavě tvarovaný prsten ze žlutého 14k zlata zdobený výrazným diamantem. Sluší mu to zejména jako solitéru, hodí se tedy především pro ženy, které dávají přednost jednomu výraznému šperku. Může se stát i originální volbou pro zásnubní prsten.

Briliantový prsten ze zlata KLENOTA

Výjimečný prsten zdobený různě velkými čirými diamanty vysoké kvality v kulatém neboli briliantovém brusu, zasazenými do žlutého 14k zlata. Skvěle se hodí jako jedinečný zásnubní prsten i luxusní dárek. Potěší každou ženu s láskou k výrazným, zářivým šperkům.

Výrazné snubní prsteny ze zlata s diamanty KLENOTA

Snubní prstýnky ze 14k žlutého zlata. Dámský prsten zaujme čirými brilianty. Kameny jsou zasazeny do hladka a nevyčnívají nad povrch prstenu. Pánský prsten je klasický hladký kroužek. Tato sada se hodí zejména pro páry s láskou k výrazným, ale praktickým šperkům.

Zlaté snubní prstýnky s brilianty KLENOTA

Snubní prstýnky vyrobené ze žlutého 14k zlata. Pánský prsten je klasický kroužek o šířce 4 mm s lesklým povrchem. Luxusní dámský prsten zdobí diamanty v briliantovém brusu různých velikostí. Tento prsten vynikne zejména jako solitér.

Safírový zásnubní prsten KLENOTA

Výrazný zásnubní prsten ze žlutého zlata. Prsten je ozdoben modrým safírem.

Zásnubní diamantový prsten KLENOTA

Romantický prsten ze žlutého 14k zlata zdobí centrální diamant, umístěný mezi dva symboly nekonečna – každý zvýrazněný řádkou drobných briliantů. Designem i barvami se skvěle hodí jako zásnubní prstýnek k žádosti o ruku i jako nádherný dárek z lásky.

Zlatý zásnubní prsten s diamanty KLENOTA

Výrazný zásnubní prsten vyrobený ze žlutého zlata, zdobený diamanty.

Zlatý zásnubní prsten s briliantem KLENOTA

Zásnubní prsten ze žlutého zlata ozdobený diamantem v briliantovém brusu.

Zásnubní prsten s diamanty KLENOTA

Pohádkový prsten ze žlutého 14k zlata zdobený čirými diamanty. Dvojitá obroučka prstenu, posázená diamanty, vypadá na ruce opravdu luxusně. Prsten je vhodný pro všechny, kteří chtějí své milé připravit vskutku jedinečné překvapení.

Jednoduchý zásnubní prsten s diamantem KLENOTA

Klasický zásnubní prsten ze žlutého 14k zlata ozdobený drobným briliantem. Díky zúžení uprostřed prstenu kámen lépe vynikne. Prohlédněte si i další varianty.

Zásnubní prsten s diamanty a smaragdem KLENOTA

Jemný zásnubní prsten vyrobený ze žlutého zlata s diamanty a smaragdem.

Zásnubní prsten ve zlatě s diamanty KLENOTA

Dechberoucí zásnubní prsten se zářivými diamanty vyrobený ze žlutého 14k zlata.

Zlatý zásnubní prsten s diamantovým srdcem KLENOTA

Jemný zásnubní prsten vyrobený ze žlutého zlata. Prstýnek zdobí srdce z čirého diamantu.

Zlatý zásnubní prsten s diamantem KLENOTA

Jednoduchý prstýnek ze žlutého 14k zlata s dohladka zasazeným briliantem. Hodí se jako dárek pro různé příležitosti i jako zásnubní prsten pro ženy, které dávají přednost méně nápadným a především praktickým šperkům.

Zásnubní zlatý prsten se zirkonem Z70-139

Zásnubní zlatý prsten se zirkonem ze žlutého zlata. Vel. zirkonu cca 3 mm, š. šíny cca 2 mm.

Zásnubní briliantový prsten ve žlutém zlatě KLENOTA

Luxusní briliantový zásnubní prsten v provedení ze žlutého 14k zlata. Oblíbený zásnubní model v halo stylu je mimořádnou volbou pro tento výjimečný okamžik.

Zásnubní zlatý prsten se zirkonem Z70-140

Zásnubní zlatý prsten se zirkonem ze žlutého zlata osazen bílým třpytivým zirkonem. Velikost zirkonu 4 mm, šířka šíny 2 mm.Ryzost: 14 K

Zásnubní prsten s brilianty ve zlatě KLENOTA

Elegantní zásnubní prstýnek vyrobený ze žlutého 14k zlata, zdobený centrálním kulatým diamantem a dvěma drobnými bílými brilianty. Designem i barvami se skvěle hodí zejména jako zásnubní prsten nebo dárek z lásky.

Diamantový zásnubní prsten ve žlutém zlatě KLENOTA

Krásný prstýnek vyrobený ze žlutého 14k zlata. Zdobí jej bílé diamanty v briliantovém brusu, které prstenu propůjčují nezaměnitelný třpyt. Svým designem se ideálně hodí pro žádost o ruku.

Klasický zlatý zásnubní prsten s briliantem KLENOTA

Nadčasový zásnubní prstýnek ze žlutého 14k zlata s jedním čirým diamantem, bezpečně zasazeným v šesti krapnách. Pro žádost o ruku ideální – zachová si krásu po celé generace a díky svému designu se hodí i pro každodenní nošení. Prohlédněte si všechny varianty.

Zásnubní prsten s černým diamantem ve žlutém zlatě KLENOTA

Jemný a elegantní zásnubní prsten vyrobený ze žlutého zlata, ozdobený zářivým černým diamantem.

Diamantový zásnubní prsten bezel ve zlatě KLENOTA

Mimořádný zásnubní prstýnek ze žlutého 14k zlata v jehož středu se vyjímá kulatý diamant netradičně zasazený ve stylu bezel. Prstýnek má krásný třpyt, přesto díky čistým liniím a oblým tvarům působí minimalisticky. Vhodný je pro ženy, které hledají luxusní prsten, který je zároveň i praktický.

Smaragdový zásnubní prsten ve žlutém zlatě KLENOTA

Výrazný prsten ze žlutého 14k zlata zdobí centrální kulatý smaragd v typicky zelené barvě, který doplňuje množství drobnějších čirých briliantů. Díky svému designu se skvěle hodí pro žádost o ruku, k výročí nebo jiné speciální příležitosti.

Zlatý zásnubní prsten s 0,35ct briliantem KLENOTA

Dokonalá zásnubní klasika: jednoduchá obroučka ze 14k žlutého zlata zdobená čirým diamantem v briliantovém brusu. Kámen o váze 0,4 karátu skutečně zazáří. Prohlédněte si i další varianty stejného designu.

Briliantový zásnubní prstýnek ve žlutém zlatě KLENOTA

Něžný zásnubní prstýnek ze žlutého 14k zlata v jehož středu se vyjímá diamant v briliantovém brusu. Design krapen, jimiž je kámen uchycen, je inspirován okvětními lístky a prsten tak získává romantický nádech. Obroučka prstenu ve stylu half eternity je rovněž poseta čirými brilianty a prstýnek je tak opravdu výjimečnou volbou pro zásnubní chvíli.

Zásnubní prsten s diamanty ve žlutém zlatě KLENOTA

Prsten ze žlutého 14k zlata zdobí tři diamanty v briliantovém brusu. Tento netradiční design vypadá skvěle jako solitér, jistě upoutá pozornost a přitáhne obdiv. Jedná se o nepřehlédnutelný šperk, vhodný i jako zásnubní prsten.

Zásnubní sada s diamanty ve žlutém zlatě KLENOTA

Set snubního a zásnubního prstenu vyrobený ze žlutého 14k zlata. Zásnubní prsten v oblíbeném designu s centrálním diamantem doplňuje zajímavý snubní prsten s nepravidelně uspořádanými diamanty. Prsteny dohromady tvoří originální kombinaci, která zaujme při každé příležitosti.

Briliantová zásnubní sada ve žlutém zlatě KLENOTA

Set mimořádného zásnubního a snubního prstýnku ze žlutého 14k zlata, které zdobí bílé diamanty v briliantovém brusu. Jemná obroučka snubního prstenu byla speciálně vytvořena do páru k třpytivému zásnubnímu prstenu. Ten zdobí centrální briliant o průměru 4 mm. Sada je jemná a elegantní, přesto díky lesku klasických diamantů vynikne.

Zásnubní set s brilianty ve žlutém zlatě KLENOTA

Zásnubní souprava diamantovým prstenů vyrobených ze 14k žlutého zlata. Zásnubní prsten zdobí jemné brilianty a dominuje jim centrální kámen o průměru 4 mm. Snubní prsten s brilianty byl vytvořen speciálně do páru k tomuto zásnubnímu prstenu. Společně tvoří překrásný set s uceleným designem.

Zásnubní prsten s 1ct diamantem ve zlatě KLENOTA

Luxusní zásnubní prsten ze žlutého 14k zlata s centrálním diamantem o váze 1 ct. Prsten má rovnou obroučku a působí tak lehce masivně. Skvělá volba pro ty, kteří chtějí své vyvolené připravit opravdu výjimečné překvapení. Prohlédněte si také jiné barevné varianty.

Zásnubní prstýnek s brilianty ve 14k zlatě KLENOTA

Krásný zásnubní prsten ze žlutého 14k zlata s netradičním designem obroučky potěší všechny obdivovatelky třpytivých šperků. Prsten je zdoben drobnými diamanty v briliantovém brusu, uprostřed pak září briliant o průměru 4 mm. Prohlédněte si také další barevné varianty tohoto modelu.

Elegantní snubní a zásnubní prsten ve zlatě KLENOTA

Set zásnubních prstýnků ze žlutého 14k zlata s diamanty. Výjimečně elegantní sada obsahuje klasický zásnubní prsten s centrálním diamantem. K němu speciálně zvolený snubní prsten si můžete prohlédnout zde. Kombinace těchto prstenů je skutečně sofistikovaná a pohodlná. Set nabízíme i v jiném barevném provedení.

Zlatý zásnubní prsten s diamantem, vel. 52

Překrásný zlatý prsten dekorovaný briliantem čiré barvy Prsten je vyroben ze 14karátového žlutého zlata Součást balení prstenu je luxusní dárková krabička a certifikát pravosti použitého kamene UPOZORNĚNÍ: Prsten je vyráběn na zakázku a z tohoto důvodu je požadována úhrada zálohy ve výši 50% z hodnoty šperku. Po úhradě zálohy je šperk zadán do výroby a lhůta pro dodání je cca 3-4 týdny.

Zlatý zásnubní prsten s diamantem, vel. 52

Překrásný zlatý prsten dekorovaný briliantem čiré barvy Prsten je vyroben ze 14karátového žlutého zlata Součást balení prstenu je luxusní dárková krabička a certifikát pravosti použitého kamene UPOZORNĚNÍ: Prsten je vyráběn na zakázku a z tohoto důvodu je požadována úhrada zálohy ve výši 50% z hodnoty šperku. Po úhradě zálohy je šperk zadán do výroby a lhůta pro dodání je cca 3-4 týdny.

Zlatý zásnubní prsten s diamantem, vel. 52

Překrásný zlatý prsten dekorovaný briliantem čiré barvy Prsten je vyroben ze 14karátového žlutého zlata Součást balení prstenu je luxusní dárková krabička a certifikát pravosti použitého kamene UPOZORNĚNÍ: Prsten je vyráběn na zakázku a z tohoto důvodu je požadována úhrada zálohy ve výši 50% z hodnoty šperku. Po úhradě zálohy je šperk zadán do výroby a lhůta pro dodání je cca 3-4 týdny.

Zlatý zásnubní prsten s diamantem, vel. 52

Překrásný zlatý prsten dekorovaný briliantem čiré barvy Prsten je vyroben ze 14karátového žlutého zlata Součást balení prstenu je luxusní dárková krabička a certifikát pravosti použitého kamene UPOZORNĚNÍ: Prsten je vyráběn na zakázku a z tohoto důvodu je požadována úhrada zálohy ve výši 50% z hodnoty šperku. Po úhradě zálohy je šperk zadán do výroby a lhůta pro dodání je cca 3-4 týdny.

Zlatý zásnubní prsten s diamanty vel. 52

Překrásný zlatý prsten dekorovaný brilianty čiré barvy Prsten je vyrobit v dámských velikostech 47 až 65 Prsten je vyroben ze 14ti karátového žlutého zlata. Hmotnost použitých diamantů je 0,44 ct (0,30 ct a 0,14 ct) barvě H a čistotě SI2 Součást balení prstenu je luxusní dárková krabička a certifikát pravosti použitých kamenů UPOZORNĚNÍ: Prsten je vyráběn na zakázku a z tohoto důvodu je požadována úhrada zálohy ve výši 50% z hodnoty šperku...

Zlatý zásnubní prsten s diamantem, vel. 52

Luxusní zlatý prsten dekorovaný brilianty čiré barvy Prsten lze vyrobit ve vel. 47 až 65 Prsten je vyroben ze 14ti karátového bílého a žlutého zlata. Hmotnost použitých diamantů je 0,40 ct, barvě H a čistotě SI2 Součást balení prstenu je luxusní dárková krabička a certifikát pravosti použitých kamenů UPOZORNĚNÍ: Prsten je vyráběn na zakázku a z tohoto důvodu je požadována úhrada zálohy 50% z hodnoty šperku. Po úhradě zálohy je šperk zadán do ...

Zásnubní prsten s 0,27ct briliantem ve žlutém zlatě KLENOTA

Klasický zásnubní prstýnek ze žlutého 14k zlata zdobí čirý briliant. Odolné materiály a nadčasový design z něj dělají šperk, jehož krása vydrží celé generace. Poslouží i jako mimořádný dárek pro speciální příležitosti. Prohlédněte si i další varianty.

Zásnubní prsten s rubínem a diamanty ve žlutém zlatě KLENOTA

Výrazný prsten ze žlutého 14k zlata zdobí centrální kulatý rubín ve své typicky červené barvě, který doplňuje množství drobnějších čirých briliantů. Díky svému designu se skvěle hodí pro žádost o ruku, ale třeba také k výročí či jiné speciální příležitosti.

NUBIS® Zlatý zásnubní prsten s diamantem - velikost 53 - W-186G-53

Překrásný zlatý prsten dekorovaný briliantem čiré barvy Prsten je vyroben ze žlutého 14karátového zlata. Hmotnost použitého diamantu je 0,04 ct, barvě H a čistotě SI2 Součást balení prstenu je luxusní dárková krabička a certifikát pravosti použitého kamene UPOZORNĚNÍ: Prsten je vyráběn na zakázku a z tohoto důvodu je požadována úhrada zálohy ve výši 50% z hodnoty šperku. Po úhradě zálohy je šperk zadán do výroby a lhůta pro dodání je cca 3-4 týdny....

NUBIS® Zlatý zásnubní prsten s diamantem - velikost 52 - W-186G-52

Překrásný zlatý prsten dekorovaný briliantem čiré barvy Prsten je vyroben ze žlutého 14karátového zlata. Hmotnost použitého diamantu je 0,04 ct, barvě H a čistotě SI2 Součást balení prstenu je luxusní dárková krabička a certifikát pravosti použitého kamene UPOZORNĚNÍ: Prsten je vyráběn na zakázku a z tohoto důvodu je požadována úhrada zálohy ve výši 50% z hodnoty šperku. Po úhradě zálohy je šperk zadán do výroby a lhůta pro dodání je cca 3-4 týdny....

NUBIS® Zlatý zásnubní prsten s diamantem - velikost 51 - W-186G-51

Překrásný zlatý prsten dekorovaný briliantem čiré barvy Prsten je vyroben ze žlutého 14karátového zlata. Hmotnost použitého diamantu je 0,04 ct, barvě H a čistotě SI2 Součást balení prstenu je luxusní dárková krabička a certifikát pravosti použitého kamene UPOZORNĚNÍ: Prsten je vyráběn na zakázku a z tohoto důvodu je požadována úhrada zálohy ve výši 50% z hodnoty šperku. Po úhradě zálohy je šperk zadán do výroby a lhůta pro dodání je cca 3-4 týdny....

NUBIS® Zlatý zásnubní prsten s diamantem - velikost 53 - W-186G-54

Překrásný zlatý prsten dekorovaný briliantem čiré barvy Prsten je vyroben ze žlutého 14karátového zlata. Hmotnost použitého diamantu je 0,04 ct, barvě H a čistotě SI2 Součást balení prstenu je luxusní dárková krabička a certifikát pravosti použitého kamene UPOZORNĚNÍ: Prsten je vyráběn na zakázku a z tohoto důvodu je požadována úhrada zálohy ve výši 50% z hodnoty šperku. Po úhradě zálohy je šperk zadán do výroby a lhůta pro dodání je cca 3-4 týdny....

NUBIS® Zlatý zásnubní prsten s diamantem - velikost 50 - W-186G-50

Překrásný zlatý prsten dekorovaný briliantem čiré barvy Prsten je vyroben ze žlutého 14karátového zlata. Hmotnost použitého diamantu je 0,04 ct, barvě H a čistotě SI2 Součást balení prstenu je luxusní dárková krabička a certifikát pravosti použitého kamene UPOZORNĚNÍ: Prsten je vyráběn na zakázku a z tohoto důvodu je požadována úhrada zálohy ve výši 50% z hodnoty šperku. Po úhradě zálohy je šperk zadán do výroby a lhůta pro dodání je cca 3-4 týdny....

NUBIS® Zlatý zásnubní prsten s diamantem - velikost 55 - W-186G-55

Překrásný zlatý prsten dekorovaný briliantem čiré barvy Prsten je vyroben ze žlutého 14karátového zlata. Hmotnost použitého diamantu je 0,04 ct, barvě H a čistotě SI2 Součást balení prstenu je luxusní dárková krabička a certifikát pravosti použitého kamene UPOZORNĚNÍ: Prsten je vyráběn na zakázku a z tohoto důvodu je požadována úhrada zálohy ve výši 50% z hodnoty šperku. Po úhradě zálohy je šperk zadán do výroby a lhůta pro dodání je cca 3-4 týdny....

NUBIS® Zlatý zásnubní prsten s diamantem - velikost 55 - W-051G-55

Překrásný zlatý prsten dekorovaný briliantem čiré barvy Prsten je vyroben ze 14karátového žlutého zlata. Hmotnost použitého diamantu je 0,04 ct, barvě H a čistotě SI2 Součást balení prstenu je luxusní dárková krabička a certifikát pravosti použitého kamene UPOZORNĚNÍ: Prsten je vyráběn na zakázku a z tohoto důvodu je požadována úhrada zálohy ve výši 50% z hodnoty šperku. Po úhradě zálohy je šperk zadán do výroby a lhůta pro dodání je cca 3-4 týdny....

NUBIS® Zlatý zásnubní prsten s diamantem - velikost 50 - W-051G-50

Překrásný zlatý prsten dekorovaný briliantem čiré barvy Prsten je vyroben ze 14karátového žlutého zlata. Hmotnost použitého diamantu je 0,04 ct, barvě H a čistotě SI2 Součást balení prstenu je luxusní dárková krabička a certifikát pravosti použitého kamene UPOZORNĚNÍ: Prsten je vyráběn na zakázku a z tohoto důvodu je požadována úhrada zálohy ve výši 50% z hodnoty šperku. Po úhradě zálohy je šperk zadán do výroby a lhůta pro dodání je cca 3-4 týdny....

NUBIS® Zlatý zásnubní prsten s diamantem - velikost 51 - W-051G-51

Překrásný zlatý prsten dekorovaný briliantem čiré barvy Prsten je vyroben ze 14karátového žlutého zlata. Hmotnost použitého diamantu je 0,04 ct, barvě H a čistotě SI2 Součást balení prstenu je luxusní dárková krabička a certifikát pravosti použitého kamene UPOZORNĚNÍ: Prsten je vyráběn na zakázku a z tohoto důvodu je požadována úhrada zálohy ve výši 50% z hodnoty šperku. Po úhradě zálohy je šperk zadán do výroby a lhůta pro dodání je cca 3-4 týdny....

NUBIS® Zlatý zásnubní prsten s diamantem - velikost 54 - W-051G-54

Překrásný zlatý prsten dekorovaný briliantem čiré barvy Prsten je vyroben ze 14karátového žlutého zlata. Hmotnost použitého diamantu je 0,04 ct, barvě H a čistotě SI2 Součást balení prstenu je luxusní dárková krabička a certifikát pravosti použitého kamene UPOZORNĚNÍ: Prsten je vyráběn na zakázku a z tohoto důvodu je požadována úhrada zálohy ve výši 50% z hodnoty šperku. Po úhradě zálohy je šperk zadán do výroby a lhůta pro dodání je cca 3-4 týdny....

NUBIS® Zlatý zásnubní prsten s diamantem - velikost 53 - W-051G-53

Překrásný zlatý prsten dekorovaný briliantem čiré barvy Prsten je vyroben ze 14karátového žlutého zlata. Hmotnost použitého diamantu je 0,04 ct, barvě H a čistotě SI2 Součást balení prstenu je luxusní dárková krabička a certifikát pravosti použitého kamene UPOZORNĚNÍ: Prsten je vyráběn na zakázku a z tohoto důvodu je požadována úhrada zálohy ve výši 50% z hodnoty šperku. Po úhradě zálohy je šperk zadán do výroby a lhůta pro dodání je cca 3-4 týdny....

NUBIS® Zlatý zásnubní prsten s diamantem - velikost 52 - W-051G-52

Překrásný zlatý prsten dekorovaný briliantem čiré barvy Prsten je vyroben ze 14karátového žlutého zlata. Hmotnost použitého diamantu je 0,04 ct, barvě H a čistotě SI2 Součást balení prstenu je luxusní dárková krabička a certifikát pravosti použitého kamene UPOZORNĚNÍ: Prsten je vyráběn na zakázku a z tohoto důvodu je požadována úhrada zálohy ve výši 50% z hodnoty šperku. Po úhradě zálohy je šperk zadán do výroby a lhůta pro dodání je cca 3-4 týdny....Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: