Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Zasnubni prsteny ze zluteho zlata

Nalezeno:    2474 produktů

Snubní prsteny ze žlutého zlata KLENOTA

Snubní prsteny vyrobené ze žlutého 14k zlata. Prsteny jsou ozdobeny originálním vzorem, který vzniká ručním vrypováním. Vhodné jsou pro pár, který hledá zajímavé a originální prsteny s nadčasovým designem.

Diamantový zásnubní prsten ze žlutého zlata KLENOTA

Luxusní zásnubní prsten vyrobený ze žlutého zlata. Prstýnek je ozdoben zářivými diamanty.

Diamantová zásnubní souprava ze žlutého zlata KLENOTA

Zásnubní sada snubního a zásnubního prstýnku vyrobených ze žlutého 14 zlata. Zásnubní prsten v klasickém designu s centrálním diamantem je doplněn zajímavým snubním prstýnkem. Sedlovitá obroučka, která je zčásti poseta diamanty skvěle doplňuje jednoduchý zásnubní prstýnek. Společně tvoří komplet, který jistě zaujme.

Diamantový zásnubní set ze žlutého zlata KLENOTA

Elegantní zásnubní sada prstenů ze žlutého 14k zlata je tvořena zásnubním prstenem s centrálním diamantem o průměru 3,4 mm. Tato zásnubní klasika je doplněna snubním prstenem typu half eternity, který zdobí 15 čirých diamantů. Sada působí decentním dojmem, přesto zaujme úchvatným, nezaměnitelným třpytem diamantů.

Diamantový zásnubní prsten ze žlutého zlata KLENOTA

Elegantní zásnubní prsten ze žlutého 14k zlata s triádou diamantů v briliantovém brusu. Díky propracovanému usazení drahokamů prstýnek na ruce krásně sedí a přitom je opravdu nepřehlédnutelný. Tento model patří k nejoblíbenějším v naší nabídce a jistě okouzlí každou ženu.

Zásnubní prsten ze žlutého zlata s diamanty KLENOTA

Krásný prstýnek vyrobený ze 14k zlata je posázený čirými diamanty v halo stylu. Tento design je oblíbený zejména pro zásnubní prsteny, drahokamy se krásně třpytí a prsten tak vypadá opravdu výjimečně. Tento model je mimořádně pohodlný a lze jej nosit každý den.

Zásnubní prsten ze žlutého zlata s briliantem KLENOTA

Elegantní zásnubní prstýnek ze 14k zlata s centrálním diamantem v briliantovém brusu. Obroučka prstenu se směrem k drahokamu lehce zužuje a diamant tak krásně vynikne. Prstýnek se skvěle kombinuje se snubními prsteny, ale slušet mu to bude i samostatně. Ocení jej zejména ženy, které preferují decentní šperky.

Briliantový zásnubní prsten ze žlutého zlata KLENOTA

Nadčasově krásný zlatý prsten zdobený zářivým diamantem v briliantovém brusu. Díky svému designu je ideální volbou pro žádost o ruku, může ale posloužit i jako luxusní dárek. Prohlédněte si ho i v dalších variantách.

Snubní prsteny Danfil ze žlutého zlata, pár - 04

Elegantní snubní prsteny ze žlutého 14-ti karátového zlata 585/1000 o celkové hmotnosti 10,50 g (orientační váha). Oba prsteny jsou zdobeny rytinami Vašich jmen, a mají šířku 5 mm. Oba prsteny mají povrch v kombinaci lesklého a matného provedení.

Snubní prsteny Danfil ze žlutého zlata, pár - 03

Elegantní snubní prsteny ze žlutého 14-ti karátového zlata 585/1000 o celkové hmotnosti 13,10 g (orientační váha). Oba prsteny jsou zdobeny výkusy, které dohromady tvoří tvar srdce a mají šířku 6 mm. Oba prsteny mají povrch v kombinaci lesklého a matného provedení.

Snubní prsteny Danfil ze žlutého zlata, pár - 15

Elegantní snubní prsteny ze žlutého 14-ti karátového zlata 585/1000 o celkové hmotnosti 8,70 g (orientační váha). Oba prsteny jsou zdobeny spilovanými kranami, které dohromady tvoří tvar rtů a mají šířku 4 mm. Oba prsteny mají povrch v kombinaci lesklého a matného provedení.

Snubní prsteny ze žlutého zlata s diamanty KLENOTA

Sada snubních prstenů vyrobených ze žlutého 14k zlata. Dámský snubní prsten je výraznější kroužek typu half eternity a zdobí jej bílé diamanty v briliantovém brusu. Pánský prsten široký 3 mm má zaoblené hrany a jedná se tak o nadčasovou klasiku, která je vhodná pro všechny muže.

Luxusní zásnubní sada ze žlutého 14k zlata KLENOTA

Set masivních zásnubních prstýnků vyrobených z kvalitního žlutého 14k zlata. Diamantový zásnubní prsten je mimořádný centrálním usazením drahokamu v hladké obrubě neboli bezel. Snubní prstýnek byl vytvořen tak, aby diamanty na obroučce ladily se zásnubním prstýnkem a společně tak tvoří opravdu nepřehlédnutelnou sadu.

Snubní prsteny ze žlutého zlata se třemi diamanty KLENOTA

Klasické snubní prsteny vyrobené ze žlutého 14k zlata. Oba prsteny mají hranatou obroučku a lesklý povrch. Dámský snubní prsten je zdoben třemi drobnými brilianty.

Zásnubní prsten ze žlutého zlata zdobený briliantem KLENOTA

Jednoduchý zlatý prsten s čirým diamantem v briliantovém brusu. Díky svým jemným liniím a čistému designu potěší zejména milovnice klasické krásy. Skvěle se hodí pro výjimečné chvíle i každodenní nošení.

Snubní prsteny Danfil ze žlutého zlata, půlkulatý, pár - 4E30

Krásné snubní prsteny ze žlutého zlata. Šířka prstenu je 2.75 mm. Prsteny jsou vyrobeny z kvalitního 14karátového zlata (585/1000) o celkové hmotnosti 5,20 g (orientační váha). Tyto prsteny mají tzv. půlkulatý profil. Přečtěte si více o profilech snubních prstenů. Šperk je z kolekce Basic. Prsteny z této kolekce jsou vyráběny tradiční výrobou válcování a vyznačují se velmi přijatelnými cenam...

Snubní prsteny Danfil ze žlutého zlata, půlkulatý, pár - 8B30

Nádherné snubní prsteny ze žlutého zlata. Šířka prstenu je 3,00 mm. Prsteny jsou vyrobeny z kvalitního 14karátového zlata (585/1000) o celkové hmotnosti 6,40 g (orientační váha). Tyto prsteny mají tzv. půlkulatý profil. Přečtěte si více o profilech snubních prstenů. Šperk pochází z kolekce Basic. Prsteny z této kolekce jsou vyráběny tradiční výrobou válcování a vyznačují se velmi přijatelným...

Snubní prsteny Danfil ze žlutého zlata se zirkony, pár - 3017

Krásné snubní prsteny ze žlutého zlata zvýrazněné zářivými zirkony. Prsteny jsou vyrobeny z kvalitního 14karátového zlata (585/1000) o celkové hmotnosti 5,25g (orientační váha) s 9 zirkony. Šperk je součástí kolekce Casting. Prsteny z této kolekce jsou vyráběny speciální technologií – tzv. lití do ztraceného vosku. Dámský i pánský snubní prsten lze zakoupit i samostatně.

Snubní prsteny Danfil ze žlutého zlata se zirkony, pár - 3021

Nádherné snubní prsteny ze žlutého zlata osazené krásnými zirkony. Prsteny jsou vyrobeny z kvalitního 14karátového zlata (585/1000) o celkové hmotnosti 7,85 g (orientační váha) s 12 zirkony. Šperk je součástí kolekce Casting. Prsteny z této kolekce jsou vyráběny speciální technologií – tzv. lití do ztraceného vosku. Dámský i pánský snubní prsten lze zakoupit i samostatně.

Snubní prsteny Danfil ze žlutého zlata se zirkony, pár - 3023

Nádherné snubní prsteny ze žlutého zlata zvýrazněné zářivými zirkony. Prsteny jsou vyrobeny z kvalitního 14karátového zlata (585/1000) o celkové hmotnosti 5,50 g (orientační váha) s 12 zirkony. Šperk patří do kolekce Casting. Prsteny z této kolekce jsou vyráběny speciální technologií – tzv. lití do ztraceného vosku. Dámský i pánský snubní prsten lze zakoupit i samostatně.

Snubní prsteny Danfil ze žlutého zlata se zirkony, pár - 3025

Elegantní snubní prsteny ze žlutého zlata osazené krásnými zirkony. Prsteny jsou vyrobeny z kvalitního 14karátového zlata (585/1000) o celkové hmotnosti 6,60 g (orientační váha) s 22 zirkony. Šperk pochází z kolekce Casting. Prsteny z této kolekce jsou vyráběny speciální technologií – tzv. lití do ztraceného vosku. Dámský i pánský snubní prsten lze zakoupit i samostatně.

Snubní prsteny Danfil ze žlutého zlata se zirkony, pár - 3039

Krásné snubní prsteny ze žlutého zlata osazené zářivými zirkony. Prsteny jsou vyrobeny z kvalitního 14karátového zlata (585/1000) o celkové hmotnosti 8,30 g (orientační váha) s 11 zirkony. Šperk pochází z kolekce Casting. Prsteny z této kolekce jsou vyráběny speciální technologií – tzv. lití do ztraceného vosku. Dámský i pánský snubní prsten lze zakoupit i samostatně.

Snubní prsteny Danfil ze žlutého zlata se zirkony, pár - 3044

Elegantní snubní prsteny ze žlutého zlata doplněné zářivými zirkony. Prsteny jsou vyrobeny z kvalitního 14karátového zlata (585/1000) o celkové hmotnosti 8,50 g (orientační váha) se třemi zirkony. Šperk je součástí kolekce Casting. Prsteny z této kolekce jsou vyráběny speciální technologií – tzv. lití do ztraceného vosku. Dámský i pánský snubní prsten lze zakoupit i samostatně.

Snubní prsteny Danfil ze žlutého zlata se zirkony, pár - 3084

Elegantní snubní prsteny ze žlutého zlata zvýrazněné krásnými zirkony. Prsteny jsou vyrobeny z kvalitního 14karátového zlata (585/1000) o celkové hmotnosti 6,10 g (orientační váha) s 28 zirkony. Šperk je z kolekce Casting. Prsteny z této kolekce jsou vyráběny speciální technologií – tzv. lití do ztraceného vosku. Dámský i pánský snubní prsten lze zakoupit i samostatně.

Snubní prsteny Danfil ze žlutého zlata se zirkony, pár - 3034

Elegantní snubní prsteny ze žlutého zlata zvýrazněné krásnými zirkony. Prsteny jsou vyrobeny z kvalitního 14karátového zlata (585/1000) o celkové hmotnosti 8,2 g (orientační váha) s pěti zirkony.  Prsteny jsou široké 5,5 mm. Šperk je z kolekce Casting. Prsteny z této kolekce jsou vyráběny speciální technologií – tzv. lití do ztraceného vosku. Dámský i pánský snubní prsten lze zakoupit i samostatně.

Snubní prsteny Danfil ze žlutého zlata s brilianty, pár - 3025

Nádherné snubní prsteny ze žlutého zlata ozdobené zářivými diamanty. Prsteny jsou vyrobeny z kvalitního 14karátového zlata (585/1000) o celkové hmotnosti 6,60 g (orientační váha), s 22 diamanty brusu excelent o celkové hmotnosti 0,178 ct (karátu). Prsteny jsou široké 4mm. Šperk pochází z kolekce Casting. Prsteny z této kolekce jsou vyráběny speciální technologií – tzv. lití do ztraceného vosku. Dámský i pánský snubní prsten lze zakoupit i samostatně.

Snubní prsteny Danfil ze žlutého zlata s brilianty, pár - 3021

Krásné snubní prsteny ze žlutého zlata ozdobené zářivými diamanty. Prsteny jsou vyrobeny z kvalitního 14karátového zlata (585/1000) o celkové hmotnosti 7,85 g (orientační váha), s 12 diamanty brusu excelent o celkové hmotnosti 0,132 ct (karátu). Prsteny jsou široké 4,5 mm. Šperk je součástí kolekce Casting. Prsteny z této kolekce jsou vyráběny speciální technologií – tzv. lití do ztraceného vosku. Dámský i pánský snubní prsten lze zakoupit i samostatně....

Snubní prsteny Danfil ze žlutého zlata s brilianty, pár - 3034

Elegantní snubní prsteny ze žlutého zlata zvýrazněné krásnými diamanty. Prsteny jsou vyrobeny z kvalitního 14karátového zlata (585/1000) o celkové hmotnosti 8,2 g (orientační váha), s pěti diamanty brusu excelent o celkové hmotnosti 0,076 ct (karátu). Prsteny jsou široké 5,5 mm. Šperk je z kolekce Casting. Prsteny z této kolekce jsou vyráběny speciální technologií – tzv. lití do ztraceného vosku. Dámský i pánský snubní prsten lze zakoupit i samostatně.

Snubní prsteny Danfil ze žlutého zlata se zirkony, pár - 3057

Elegantní snubní prsteny ze žlutého zlata doplněné krásnými zirkony. Prsteny jsou vyrobeny z kvalitního 14karátového zlata (585/1000) o celkové hmotnosti 6,90 g (orientační váha) s 45 zirkony. Šperk je součástí kolekce Casting. Prsteny z této kolekce jsou vyráběny speciální technologií – tzv. lití do ztraceného vosku. Prvky, které připomínají bílé zlato na prstenu jsou tvořeny pomocí rhodiování. Dámský i pánský snubní prsten lze zakoupit i samostatně....

Snubní prsteny Danfil ze žlutého zlata se zirkony, pár - 3048

Krásné snubní prsteny ze žlutého zlata zvýrazněné zářivými zirkony. Prsteny jsou vyrobeny z kvalitního 14karátového zlata (585/1000) o celkové hmotnosti 7,45 g (orientační váha) s 29 zirkony. Šperk je součástí kolekce Casting. Prsteny z této kolekce jsou vyráběny speciální technologií – tzv. lití do ztraceného vosku. Prvky, které připomínají bílé zlato na prstenu jsou tvořeny pomocí rhodiování. Dámský i pánský snubní prsten lze zakoupit i samostatně....

Snubní prsteny Danfil ze žlutého zlata se zirkony, pár - 3042

Nádherné snubní prsteny ze žlutého zlata ozdobené krásnými zirkony. Prsteny jsou vyrobeny z kvalitního 14karátového zlata (585/1000) o celkové hmotnosti 8,00 g (orientační váha) s 45 zirkony. Šperk je součástí kolekce Casting. Prsteny z této kolekce jsou vyráběny speciální technologií – tzv. lití do ztraceného vosku. Černě zbarvené vzory na prstenu jsou povrchovou úpravou, která je vytvořena smaltováním. Dámský i pánský snubní prsten lze zakoupit i samostatně....

Snubní prsteny Danfil ze žlutého zlata se zirkony, pár - 3074

Krásné snubní prsteny ze žlutého zlata osazené zářivými zirkony. Prsteny jsou vyrobeny z kvalitního 14karátového zlata (585/1000) o celkové hmotnosti 11,30 g (orientační váha) s 31 zirkony. Šperk patří do kolekce Casting. Prsteny z této kolekce jsou vyráběny speciální technologií – tzv. lití do ztraceného vosku. Černě zbarvené vzory na prstenu jsou povrchovou úpravou, která je vytvořena smaltováním. Dámský i pánský snubní prsten lze zakoupit i samostatně....

Snubní prsteny Danfil ze žlutého zlata se zirkony, pár - 3019

Elegantní snubní prsteny ze žlutého zlata ozdobené krásnými zirkony. Prsteny jsou vyrobeny z kvalitního 14karátového zlata (585/1000) o celkové hmotnosti 6,00 g (orientační váha) s 9 zirkony. Šperk je z kolekce Casting. Prsteny z této kolekce jsou vyráběny speciální technologií – tzv. lití do ztraceného vosku. Dámský i pánský snubní prsten lze zakoupit i samostatně.

Snubní prsteny Danfil ze žlutého zlata s brilianty, pár - 3900

Elegantní snubní prsteny ze žlutého zlata osazené krásnými diamanty. Prsteny jsou vyrobeny z 9,8 g (orientační váha) kvalitního 14karátového zlata (585/1000), s 13 diamanty brusu excelent o celkové hmotnosti 0,455 ct (karátu). Dámský prsten je široký 3mm, šířka pánského prstenu je 4mm. Šperk pochází z kolekce Casting. Prsteny z této kolekce jsou vyráběny speciální technologií – tzv. lití do ztraceného vosku. Dámský i pánský snubní prsten lze zakoupit i samostatně....

Snubní prsteny Danfil ze žlutého zlata s brilianty, pár - 3017

Nádherné snubní prsteny ze žlutého zlata osazené zářivými diamanty. Prsteny jsou vyrobeny z kvalitního 14karátového zlata (585/1000) o celkové hmotnosti 5,25 g (orientační váha), s devíti diamanty brusu excelent o celkové hmotnosti 0,036 ct (karátu). Šířka dámského prstene je 3mm, pánský prsten je široký 3,5mm. Šperk pochází z kolekce Casting. Prsteny z této kolekce jsou vyráběny speciální technologií – tzv. lití do ztraceného vosku. Dámský i pánský snubní prsten lze zakoupit i samostatně...

Snubní prsteny Danfil ze žlutého zlata s brilianty, pár - 3899

Elegantní snubní prsteny ze žlutého zlata osazené krásnými diamanty. Prsteny jsou vyrobeny z 8,8 g (orientační váha) kvalitního 14karátového zlata (585/1000), s 17 diamanty brusu excelent o celkové hmotnosti 0,306 ct (karátu). Dámský prsten je široký 2,4mm, šířka pánského prstenu je 3.5mm. Šperk pochází z kolekce Casting. Prsteny z této kolekce jsou vyráběny speciální technologií – tzv. lití do ztraceného vosku. Dámský i pánský snubní prsten lze zakoupit i samostatně....

Snubní prsteny Danfil ze žlutého zlata s brilianty, pár - 3894

Elegantní snubní prsteny ze žlutého zlata osazené krásnými diamanty. Prsteny jsou vyrobeny z 10,5 g (orientační váha) kvalitního 14karátového zlata (585/1000). Dámský prsten je osázen 17 diamanty brusu excelent, o celkové váze 0.595ct. Dámský prsten je široký 3mm, šířka pánského prstenu je 4mm. Šperk pochází z kolekce Casting. Prsteny z této kolekce jsou vyráběny speciální technologií – tzv. lití do ztraceného vosku. Dámský i pánský snubní prsten lze zakoupit i samostatně....

Snubní prsteny Danfil ze žlutého zlata s brilianty, pár - 3895

Nádherné snubní prsteny ze žlutého zlata doplněné oslňujícími diamanty. Prsteny jsou vyrobeny z kvalitního 14karátového zlata (585/1000) o celkové hmotnosti 11,65 g (orientační váha). Dámský prsten nese 13 diamantů o celkové váze 1.105ct. Šířka dámského prstenu je 4mm, šířka pánského prstenu je 5mm.  Šperk pochází z kolekce Casting. Prsteny z této kolekce jsou vyráběny speciální technologií – tzv. lití do ztraceného vosku. Dámský i pánský snubní prsten lze zakoupit i samostatně.

Snubní prsteny Danfil ze žlutého zlata s brilianty, pár - 3896

Elegantní snubní prsteny ze žlutého zlata osazené krásnými diamanty. Prsteny jsou vyrobeny z 11 g (orientační váha) kvalitního 14karátového zlata (585/1000). Dámský prsten s 27 diamanty brusu excelent o celkové hmotnosti 0,135 ct (karátu). Dámský prsten je široký 3mm, šířka pánského prstenu je 4mm. Šperk pochází z kolekce Casting. Prsteny z této kolekce jsou vyráběny speciální technologií – tzv. lití do ztraceného vosku. Dámský i pánský snubní prsten lze zakoupit i samostatně....

Snubní prsteny Danfil ze žlutého zlata s brilianty, pár - 3897

Krásné snubní prsteny ze žlutého zlata ozdobené zářivými diamanty. Prsteny jsou vyrobeny z 12,2 g (orientační váha) kvalitního 14karátového zlata (585/1000), s 23 diamanty brusu excelent o celkové hmotnosti 0,276 ct (karátu). Dámský prsten je široký 3,5mm, šířka pánského prstene je 4,5mm. Šperk je součástí kolekce Casting. Prsteny z této kolekce jsou vyráběny speciální technologií – tzv. lití do ztraceného vosku. Dámský i pánský snubní prsten lze zakoupit i samostatně....

Snubní prsteny Danfil ze žlutého zlata s brilianty, pár - 3901

Elegantní snubní prsteny ze žlutého zlata osazené krásnými diamanty. Prsteny jsou vyrobeny z 10,25 g (orientační váha) kvalitního 14karátového zlata (585/1000), s 11 diamanty brusu excelent o celkové hmotnosti 0,935 ct (karátu). Dámský prsten je široký 3,9mm, šířka pánského prstenu je 5mm. Šperk pochází z kolekce Casting. Prsteny z této kolekce jsou vyráběny speciální technologií – tzv. lití do ztraceného vosku. Dámský i pánský snubní prsten lze zakoupit i samostatně....

Snubní prsteny Danfil ze žlutého zlata s brilianty, pár - 3057

Elegantní snubní prsteny ze žlutého zlata doplněné krásnými diamanty. Prsteny jsou vyrobeny z kvalitního 14karátového zlata (585/1000) o celkové hmotnosti 6,90 g (orientační váha), s 45 diamanty brusu excelent o celkové hmotnosti 0,180 ct (karátu). Prsteny jsou široké 4 mm. Šperk je součástí kolekce Casting. Prsteny z této kolekce jsou vyráběny speciální technologií – tzv. lití do ztraceného vosku. Prvky, které připomínají bílé zlato na prsten...

Snubní prsteny Danfil ze žlutého zlata s brilianty, pár - 3039

Krásné snubní prsteny ze žlutého zlata osazené krásnými diamanty. Prsteny jsou vyrobeny z kvalitního 14karátového zlata (585/1000) o celkové hmotnosti 8,30 g (orientační váha), s 11 diamanty brusu excelent o celkové hmotnosti 0,079 ct (karátu). Dámský prsten je široký 4,5 mm, šířka pánského prstene je 5,5 mm. Šperk patří do kolekce Casting. Prsteny z této kolekce jsou vyráběny speciální technologií – tzv. lití do ztraceného vosku. Dámský i pánský snubní prsten lze zakoupit i samostat...

Snubní prsteny Danfil ze žlutého zlata s brilianty, pár - 3084

Netradiční snubní prsteny ze žlutého zlata doplněné krásnými diamanty. Prsteny jsou vyrobeny z kvalitního 14karátového zlata (585/1000) o celkové hmotnosti 6,10 g (orientační váha), s 28 diamanty brusu excelent o celkové hmotnosti 0,112 ct (karátu). Dámský prsten je široký 4 - 4,9 mm, šířka pánského prstene je 5,6 - 5,9 mm. Šperk je z kolekce Casting. Prsteny z této kolekce jsou vyráběny speciální technologií – tzv. lití do ztraceného vosku. Dámský i pánský snubní prsten lze zakoupit i sa...

Snubní prsteny Danfil ze žlutého zlata s brilianty, pár - 3898

Nádherné snubní prsteny ze žlutého zlata ozdobené krásnými diamanty. Prsteny jsou vyrobeny z kvalitního 14karátového zlata (585/1000) o celkové hmotnosti 12,15 g (orientační váha), s 21 diamanty brusu excelent o celkové hmotnosti 0,378 ct (karátu). Šířka dámského prstenu je 4mm, šířka pánského prstenu je 5mm.  Šperk je z kolekce Casting. Prsteny z této kolekce jsou vyráběny speciální technologií – tzv. lití do ztraceného vosku. Dámský i pánský snubní prsten lze zakoupit i samostatn...

Snubní prsteny Danfil ze žlutého zlata s brilianty, pár - 3044

Elegantní snubní prsteny ze žlutého zlata doplněné zářivými diamanty. Prsteny jsou vyrobeny z kvalitního 14karátového zlata (585/1000) o celkové hmotnosti 8,50 g (orientační váha), se třemi diamanty brusu excelent o celkové hmotnosti 0,028 ct (karátu). Šířka dámského prstene je 5 mm, pánský prsten je široký 5,9 mm. Šperk patří do kolekce Casting. Prsteny z této kolekce jsou vyráběny speciální technologií – tzv. lití do ztraceného vosku. Dámský...

Snubní prsteny Danfil ze žlutého zlata s briliantem, pár - 13

Elegantní snubní prsteny ze žlutého 14-ti karátového zlata 585/1000 o celkové hmotnosti 13,00 g (orientační váha). Dámský prsten je osazen krásným středovým briliantem kulatého brusu o váze 0.025 ct a má šířku 6 mm. Pánský není osazen žádným kamenem a má šířku 6 mm. Oba prsteny mají povrch v broušeném provedení.

Snubní prsteny Danfil ze žlutého zlata s brilianty, pár - 17

Elegantní snubní prsteny ze žlutého 14-ti karátového zlata 585/1000 o celkové hmotnosti 15,20 g (orientační váha). Dámský prsten je osazen pěti brilianty kulatého brusu o váze 0.025 ct a má šířku 7 mm. Pánský není osazen žádným kamenem a má šířku 7 mm. Oba prsteny mají povrch v broušeném provedení.

Snubní prsteny Danfil ze žlutého zlata s brilianty, pár - 3048

Krásné snubní prsteny ze žlutého zlata osazené zářivými diamanty. Prsteny jsou vyrobeny z kvalitního 14karátového zlata (585/1000) o celkové hmotnosti 7,45 g (orientační váha), s 29 diamanty brusu excelent o celkové hmotnosti 0,116 ct (karátu). Dámský prsten je široký 5,6 mm, šířka pánského prstene je 6,7 mm. Šperk pochází z kolekce Casting. Prsteny z této kolekce jsou vyráběny speciální technologií – tzv. lití do ztraceného vosku. Prvky, které připomínají bílé zlato na prstenu jsou tvoře...

Snubní prsteny Danfil ze žlutého zlata s brilianty, pár - 3042

Originální snubní prsteny ze žlutého zlata ozdobené zářivými 45 diamanty brusu excelent o celkové hmotnosti 0,180 ct (karátu). Prsteny jsou vyrobeny z kvalitního 14 karátového zlata (585/1000) o celkové hmotnosti 8,00 g (orientační váha) Dámský prsten je široký 5,9 mm, šířka pánského prstene je 6,9 mm. Šperk je součástí kolekce Casting. Snubní prsteny z této kolekce jsou vyráběny speciální technologií – tzv. lití do ztraceného vosku. Černě zbarvené vzory na prstenu jsou povrchovou úprav...

Snubní prsteny Danfil ze žlutého zlata s brilianty, pár - 3023

Elegantní snubní prsteny ze žlutého zlata doplněné krásnými diamanty. Prsteny jsou vyrobeny z kvalitního 14karátového zlata (585/1000)o celkové hmotnosti 5,50 g (orientační váha), s 12 diamanty brusu excelent o celkové hmotnosti 0,078 ct (karátu). Šířka dámského prstene je 3mm, pánský prsten je široký 4mm. Šperk je součásní kolekce Casting. Prsteny z této kolekce jsou vyráběny speciální technolog...

Snubní prsteny Danfil ze žlutého zlata s brilianty, pár - 3074

Originální snubní prsteny ze žlutého zlata osazené 31 zářivými diamanty brusu excelent o celkové hmotnosti 0,207 ct (karátu). Snubní prsteny jsou vyrobeny z kvalitního 14 karátového zlata (585/1000) o celkové hmotnosti 11,30 g (orientační váha). Dámský prsten je široký 5 mm, šířka pánského prstene je 6,4 mm. Šperk patří do kolekce Casting. Prsteny z této kolekce jsou vyráběny speciální technologií – tzv. lití do ztraceného vosku. Černě zbarvené vzory na prstenu jsou povrchovou úpra...

Snubní prsteny Danfil ze žlutého zlata s brilianty, pár - 3019

Elegantní snubní prsteny ze žlutého zlata zvýrazněné zářivými diamanty. Prsteny jsou vyrobeny z kvalitního 14karátového zlata (585/1000) o celkové hmotnosti 6,00 g (orientační váha), s devíti diamanty brusu excelent o celkové hmotnosti 0,036 ct (karátu). Šířka dámského prstene je 3,7mm, pánský prsten je široký 4mm. Šperk je z kolekce Casting. Prsteny z této kolekce jsou vyráběny speciální technologií – tzv. lití do ztracen...

Snubní prsteny Danfil ze žlutého zlata s briliantem, pár - 01

Elegantní snubní prsteny ze žlutého 14-ti karátového zlata 585/1000 o celkové hmotnosti 13,10 g (orientační váha). Dámský prsten je osazen krásným středovým briliantem kulatého brusu o váze 0.018 ct a má šířku 6 mm. Pánský není osazen žádným kamenem a má šířku 6 mm. Oba prsteny mají povrch v kombinaci lesklého a matného provedení.

Snubní prsteny Danfil ze žlutého zlata s briliantem, pár - 07

Elegantní snubní prsteny ze žlutého 14-ti karátového zlata 585/1000 o celkové hmotnosti 16,40 g (orientační váha). Dámský prsten je osazen krásným středovým briliantem kulatého brusu o váze 0.070 ct a má šířku 7 mm. Pánský není osazen žádným kamenem a má šířku 7 mm. Oba prsteny mají povrch v kombinaci lesklého a matného provedení.

Snubní prsteny Danfil ze žlutého zlata s briliantem, pár - 08

Elegantní snubní prsteny ze žlutého 14-ti karátového zlata 585/1000 o celkové hmotnosti 13,20 g (orientační váha). Dámský prsten je osazen krásným středovým briliantem kulatého brusu o váze 0.070 ct a má šířku 6 mm. Pánský není osazen žádným kamenem a má šířku 6 mm. Oba prsteny mají povrch v kombinaci lesklého a matného provedení.

Snubní prsteny Danfil ze žlutého zlata s briliantem, pár - 18

Elegantní snubní prsteny ze žlutého 14-ti karátového zlata 585/1000 o celkové hmotnosti 17,00 g (orientační váha). Dámský prsten je osazen krásným středovým briliantem kulatého brusu o váze 0.010 ct a má šířku 8 mm. Pánský není osazen žádným kamenem a má šířku 8 mm. Oba prsteny mají povrch v kombinaci lesklého a matného provedení.

Snubní prsteny Danfil ze žlutého zlata s brilianty, pár - 3902

Nádherné snubní prsteny​ ze žlutého zlata osazené krásnými ​diamanty s​laděné do páru.Prsteny jsou vyrobeny z kvalitního ​14 karátového zlata (585/1000)​ o celkové hmotnosti 7,5​ g​(orientační váha). Dámský prsten je osázen ​21 diamanty brusu excelent o celkové hmotnosti 0,567ct (karátu).​ Šířka dámského prstenu je 2mm, šířka pánského prstenu je 3mm. Šperk patří do ​kolekce Casting.​ Prsteny z této kolekce jsou vyráběny speciální technologií – tzv. lití do...

Snubní prsteny Danfil ze žlutého zlata s brilianty, pár - 3904

Nádherné snubní prsteny​ ze žlutého zlata osazené krásnými ​diamanty s​laděné do páru.Prsteny jsou vyrobeny z kvalitního ​14 karátového zlata (585/1000)​ o celkové hmotnosti 9,8 g​ (orientační váha). Dámský prsten je osázen ​15 diamanty brusu excelent o celkové hmotnosti 1,275ct (karátu).​ Šířka dámského prstenu je 2,9mm, šířka pánského prstenu je 4mm. Šperk patří do ​kolekce Casting.​ Prsteny z této kolekce jsou vyráběny speciální technologií – tzv. lití ...

Snubní prsteny Danfil ze žlutého zlata s brilianty, pár - 3911

Nádherné snubní prsteny​ ze žlutého zlata osazené krásnými ​diamanty s​laděné do páru.Prsteny jsou vyrobeny z kvalitního ​14 karátového zlata​ (585/1000) o celkové hmotnosti 9,4 g​ (orientační váha). Dámský prsten je osázen ​97 diamanty kulatého brusu o celkové hmotnosti 0,38ct (karátu).​ Šířka dámského prstenu je 3mm, šířka pánského prstenu je 4mm. Šperk patří do ​kolekce Casting.​ Prsteny z této kolekce jsou vyráběny speciální technologií – tzv. lit...

Snubní prsteny Danfil ze žlutého zlata s brilianty, pár - 3903

Nádherné snubní prsteny​ ze žlutého zlata osazené krásnými ​diamanty s​laděné do páru.Prsteny jsou vyrobeny z kvalitního ​14 karátového zlata (585/1000)​ o celkové hmotnosti 8,7g​ (orientační váha). Dámský prsten je osázen ​17 diamanty brusu excelent o celkové hmotnosti 0,935ct (karátu).​ Šířka dámského prstenu je 2,5mm, šířka pánského prstenu je 3,5mm. Šperk patří do ​kolekce Casting.​ Prsteny z této kolekce jsou vyráběny speciální technologií – tzv. lití...

Snubní prsteny Danfil ze žlutého zlata s brilianty, pár - 3912

Nádherné snubní prsteny​ ze žlutého zlata osazené krásnými ​diamanty s​laděné do páru.Prsteny jsou vyrobeny z kvalitního ​14 karátového zlata​ (585/1000) o celkové hmotnosti 9,95 g​ (orientační váha). Dámský prsten je osázen ​79 diamanty kulatého brusu o celkové hmotnosti 0,79ct (karátu).​ Šířka dámského prstenu je 4mm, šířka pánského prstenu je 5mm. Šperk patří do ​kolekce Casting.​ Prsteny z této kolekce jsou vyráběny speciální technologií – tzv. li...

Snubní prsteny Danfil ze žlutého zlata s brilianty, pár - 3918

Nádherné snubní prsteny​ ze žlutého zlata osazené krásnými ​diamanty s​laděné do páru.Prsteny jsou vyrobeny z kvalitního ​14 karátového zlata (585/1000)​ o celkové hmotnosti 10,4 g​ (orientační váha). Dámský prsten je osázen ​91 diamanty kulatého brusu o celkové hmotnosti 0,455ct (karátu).​ Šířka dámského prstenu je 3,5mm, šířka pánského prstenu je 4,5mm. Šperk patří do ​kolekce Casting.​ Prsteny z této kolekce jsou vyráběny speciální technologií – tzv. li...

Snubní prsteny Danfil ze žlutého zlata s brilianty, pár - 3951

Nádherné snubní prsteny​ ze žlutého zlata osazené krásnými ​diamanty s​laděné do páru. Prsteny jsou vyrobeny z kvalitního ​14 karátového zlata (585/1000)​ o celkové hmotnosti 9,5 g​ (orientační váha). Dámský prsten je osázen ​27 diamanty kulatého brusu o celkové hmotnosti 0,108ct (karátu).​ Šířka dámského prstenu je 2,4mm, šířka pánského prstenu je 3,5mm. Šperk patří do ​kolekce Casting.​ Prsteny z této kolekce jsou vyráběny speciální technologií – tzv. lití do ztrac...

Snubní prsteny Danfil ze žlutého zlata s brilianty, pár - 3952

Nádherné snubní prsteny​ ze žlutého zlata osazené krásnými ​diamanty s​laděné do páru.Prsteny jsou vyrobeny z kvalitního ​14 karátového zlata (585/1000)​ o celkové hmotnosti 10,1 g​ (orientační váha). Dámský prsten je osázen ​21 diamanty kulatého brusu o celkové hmotnosti 0,21ct (karátu).​ Šířka dámského prstenu je 3mm, šířka pánského prstenu je 4mm. Šperk patří do ​kolekce Casting.​ Prsteny z této kolekce jsou vyráběny speciální technologií – tzv. lití do...

Snubní prsteny Danfil ze žlutého zlata s brilianty, pár - 3953

Nádherné snubní prsteny​ ze žlutého zlata osazené krásnými ​diamanty s​laděné do páru.Prsteny jsou vyrobeny z kvalitního ​14 karátového zlata (585/1000)​ o celkové hmotnosti 11,5 g​ (orientační váha). Dámský prsten je osázen ​15 diamanty kulatého brusu o celkové hmotnosti 0,324 ct (karátu).​ Šířka dámského prstenu je 3,7mm, šířka pánského prstenu je 4,5mm. Šperk patří do ​kolekce Casting.​ Prsteny z této kolekce jsou vyráběny speciální technologií – tzv. l...

Snubní prsteny Danfil ze žlutého zlata s brilianty, pár - 3906

Nádherné snubní prsteny​ ze žlutého zlata osazené krásnými ​diamanty s​laděné do páru.Prsteny jsou vyrobeny z kvalitního ​14 karátového zlata (585/1000)​ o celkové hmotnosti 8,4 g​ (orientační váha). Dámský prsten je osázen ​25 diamanty brusu princess o celkové hmotnosti 0,625ct (karátu).​ Šířka dámského prstenu je 2,3mm, šířka pánského prstenu je 3mm. Šperk patří do ​kolekce Casting.​ Prsteny z této kolekce jsou vyráběny speciální technologií – tzv. lití ...

Snubní prsteny Danfil ze žlutého zlata s brilianty, pár - 3907

Nádherné snubní prsteny​ ze žlutého zlata osazené krásnými ​diamanty s​laděné do páru.Prsteny jsou vyrobeny z kvalitního ​14 karátového zlata (585/1000)​ o celkové hmotnosti 10,9 g​ (orientační váha). Dámský prsten je osázen ​19 diamanty brusu princess o celkové hmotnosti 1,14ct (karátu).​ Šířka dámského prstenu je 2,9mm, šířka pánského prstenu je 4mm. Šperk patří do ​kolekce Casting.​ Prsteny z této kolekce jsou vyráběny speciální technologií – tzv. lití ...

Snubní prsteny Danfil ze žlutého zlata s brilianty, pár - 3908

Nádherné snubní prsteny​ ze žlutého zlata osazené krásnými ​diamanty s​laděné do páru.Prsteny jsou vyrobeny z kvalitního ​14 karátového zlata (585/1000)​ o celkové hmotnosti 12,3 g​ (orientační váha). Dámský prsten je osázen ​15 diamanty brusu princess o celkové hmotnosti 1,5ct (karátu).​ Šířka dámského prstenu je 3,7mm, šířka pánského prstenu je 4,5mm. Šperk patří do ​kolekce Casting.​ Prsteny z této kolekce jsou vyráběny speciální technologií – tzv. lití...

Snubní prsteny Danfil ze žlutého zlata s brilianty, pár - 3893

Elegantní snubní prsteny se zářivými diamanty. Prsteny jsou vyrobeny z kvalitního 14karátového zlata (585/1000) o celkové hmotnosti 9,80 g (orientační váha), s 23 diamanty brusu excelent o celkové hmotnosti 0,414 ct (karátu). Dámský prsten je široký 2,40mm, šířka pánského prstene je 4mm. Šperk patří do kolekce Casting. Prsteny z této kolekce jsou vyráběny speciální technologií – tzv. lití do ztraceného vosku. Dámský i pánský snubní prsten lze zakoupit i samostatně....

Zásnubní prstýnek ze žlutého zlata s 0,5ct briliantem KLENOTA

Klasický design a věčná kombinace zlata a diamantu – takový prsten přinese radost nejen v den zásnub, ale bude ji nosit celý život. Hodí se samozřejmě i jako dárek pro nejrůznější příležitosti. Prohlédněte si ho také v dalších barvách zlata.

Snubní prsteny Danfil ze žlutého zlata, 4 mm, plochý, pár - 1G40

Nádherné snubní prsteny ze žlutého zlata. Šířka prstenu je 4 mm. Prsteny jsou vyrobeny z kvalitního 14karátového zlata (585/1000) o celkové hmotnosti 8,60 g (orientační váha). Tyto prsteny mají tzv. plochý profil. Přečtěte si více o profilech snubních prstenů. Šperk je z kolekce Basic. Prsteny z této kolekce jsou vyráběny tradiční výrobou válcování a vyznačují se velmi přijatelnými cenami. S...

Snubní prsteny Danfil ze žlutého zlata, 5 mm, plochý, pár - 1G50

Nádherné snubní prsteny ze žlutého zlata. Šířka prstenu je 5 mm. Prsteny jsou vyrobeny z kvalitního 14karátového zlata (585/1000) o celkové hmotnosti 9,70 g (orientační váha). Tyto prsteny mají tzv. plochý profil. Přečtěte si více o profilech snubních prstenů. Šperk je součástí kolekce Basic. Prsteny z této kolekce jsou vyráběny tradiční výrobou válcování a vyznačují se velmi přijatelnými ce...

Snubní prsteny Danfil ze žlutého zlata, 6 mm, plochý, pár - 1G60

Krásné snubní prsteny ze žlutého zlata. Šířka prstenu je 6 mm. Prsteny jsou vyrobeny z kvalitního 14karátového zlata (585/1000) o celkové hmotnosti 12,00 g (orientační váha). Tyto prsteny mají tzv. plochý profil. Přečtěte si více o profilech snubních prstenů. Šperk pochází z kolekce Basic. Prsteny z této kolekce jsou vyráběny tradiční výrobou válcování a vyznačují se velmi přijatelnými cenam...

Snubní prsteny Danfil ze žlutého zlata, 7 mm, plochý, pár - 1G70

Elegantní snubní prsteny ze žlutého zlata. Šířka prstenu je 7 mm. Prsteny jsou vyrobeny z kvalitního 14karátového zlata (585/1000) o celkové hmotnosti 15,00 g (orientační váha). Tyto prsteny mají tzv. plochý profil. Přečtěte si více o profilech snubních prstenů. Šperk patří do kolekce Basic. Prsteny z této kolekce jsou vyráběny tradiční výrobou válcování a vyznačují se velmi přijatelnými cen...

Snubní prsteny Danfil ze žlutého zlata, 8 mm, plochý, pár - 1G80

Elegantní snubní prsteny ze žlutého zlata. Šířka prstenu je 8 mm. Prsteny jsou vyrobeny z kvalitního 14karátového zlata (585/1000) o celkové hmotnosti 15,60 g (orientační váha). Tyto prsteny mají tzv. plochý profil. Přečtěte si více o profilech snubních prstenů. Šperk patří do kolekce Basic. Prsteny z této kolekce jsou vyráběny tradiční výrobou válcování a vyznačují se velmi přijatelnými cen...

Snubní prsteny Danfil ze žlutého zlata, 3 mm, půlkulatý, pár - 2A30

Elegantní snubní prsteny ze žlutého zlata. Šířka prstenu je 3 mm. Prsteny jsou vyrobeny z kvalitního 14karátového zlata (585/1000) o celkové hmotnosti 6,00 g (orientační váha). Tyto prsteny mají tzv. půlkulatý profil. Přečtěte si více o profilech snubních prstenů. Šperk je z kolekce Basic. Prsteny z této kolekce jsou vyráběny tradiční výrobou válcování a vyznačují se velmi přijatelnými cenam...

Snubní prsteny Danfil ze žlutého zlata, 6 mm, půlkulatý, pár - 3A60

Nádherné snubní prsteny ze žlutého zlata. Šířka prstenu je 6 mm. Prsteny jsou vyrobeny z kvalitního 14karátového zlata (585/1000) o celkové hmotnosti 12,00 g (orientační váha). Tyto prsteny mají tzv. půlkulatý profil. Přečtěte si více o profilech snubních prstenů. Šperk patří do kolekce Basic. Prsteny z této kolekce jsou vyráběny tradiční výrobou válcování a vyznačují se velmi přijatelnými c...

Snubní prsteny Danfil ze žlutého zlata, 2 mm, půlkulatý, pár - 4H20

Nádherné snubní prsteny ze žlutého zlata. Šířka prstenu je 2 mm. Prsteny jsou vyrobeny z kvalitního 14karátového zlata (585/1000) o celkové hmotnosti 3,40 g (orientační váha). Tyto prsteny mají tzv. půlkulatý profil. Přečtěte si více o profilech snubních prstenů. Šperk je z kolekce Basic. Prsteny z této kolekce jsou vyráběny tradiční výrobou válcování a vyznačují se velmi přijatelnými cenami...

Snubní prsteny Danfil ze žlutého zlata, 4 mm, trojvlnný, pár - 4K37

Elegantní snubní prsteny ze žlutého zlata. Šířka prstenu je 4 mm. Prsteny jsou vyrobeny z kvalitního 14karátového zlata (585/1000) o celkové hmotnosti 6,40 g (orientační váha). Tyto prsteny mají tzv. trojvlnný profil. Přečtěte si více o profilech snubních prstenů. Šperk patří do kolekce Basic. Prsteny z této kolekce jsou vyráběny tradiční výrobou válcování a vyznačují se velmi přijatelnými c...