Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Zasnubni prsten round crystal

Nalezeno:    214 produktů

Zlatý zásnubní prsten se zirkonem Edeva IZ13277

Velkolepý zásnubní prsten Edeva, jehož výrazná korunka ukrývá čtyřnásobně uchycený zářivý zirkon, vybroušený v diamantovém stylu - round cut. Velikost prstenu si vyberte z našich nabízených rozměrů.

Zlatý zásnubní prsten se zirkonem Lorretta IZ13697

Velkolepý zásnubní prsten Lorretta, jehož výrazná korunka ukrývá čtyřnásobně uchycený zářivý zirkon, vybroušený v diamantovém stylu - round cut. Velikost prstenu si vyberte z našich nabízených rozměrů.

Zlatý zásnubní prsten se zirkonem Dreama IZ13677

Dokonalý zásnubní prsten Dreama, jehož výrazná korunka ukrývá čtyřnásobně uchycený zářivý zirkon vybroušený v diamantovém stylu - round cut. Velikost prstenu si vyberte z našich nabízených rozměrů.

Zásnubní prsten s diamantem Christine KU514

Něžný zásnubní prsten klasického tvaru s nádherným diamantem. Je vyroben ze žlutého zlata a v něm se leskne round diamant. Zářivá kombinace zlata a diamantu vytvořila dokonalost, jíž žena neřekne ne. Velikost prstenu si vyberte z dostupných rozměrů. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Zásnubní prsten s diamantem Christine white KU514A

Něžný zásnubní prsten klasického tvaru s nádherným diamantem. Je vyroben z bílého zlata a v něm se leskne round diamant. Zářivá kombinace zlata a diamantu vytvořila dokonalost, jíž žena neřekne ne. Velikost prstenu si vyberte z dostupných rozměrů. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Zlatý zásnubní prsten s diamantem Marinna KU521

Půvabný zásnubní prsten Marinna vyrobený ze 14karátového žlutého zlata. Je ozdoben třpytivým centrálním round briliantem o průměru 2,70 mm, s hmotností 0,090 ct, barvou H a čirostí SI1. Velikost prstenu si vyberte z dostupných rozměrů. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Zlatý zásnubní prsten se zirkonem Lizeth IZ10629

Velkolepý zásnubní prsten pro výjimečnou ženu, kterou toužíte rozmazlovat. Je vyroben ze 14karátového kombinovaného zlata. Výrazná korunka prstenu ukrývá šestinásobně kvalitně uchycený zářivý zirkon, vybroušený v diamantovém stylu - round cut. Průměr zirkonu je 5,5 mm, šířka korunky je 7,5 mm a její výška je 5 mm. Velikost prstenu si vyberte z našich nabízených rozměrů.

Zlatý zásnubní prsten s diamanty Jimena BSBR054

Zásnubní prsten Jimena Vás svou krásou chytne za srdce. Je dekorován čtyřnásobně uchyceným, zářivým round briliantem v jeho středu, spolu s osmi brilianty osazenými v liniích prstenu. Celková hmotnost diamantů je 0,220 ct, s barvou H a čirostí SI1. Tento zásnubní prsten se svým nadčasovým designem zvýrazní přirozenou krásu a zaujme rafinovanou elegancí. Velikost prstenu je možno si vybrat z dostupných rozměrů v nabídce.

Zásnubní prsten s baguette diamanty Sansa IZBR310A

Pro neobyčejnou ženu jste se rozhodli vybrat neobyčejný šperk, který ji zahrne plnými hrstmi jisker a lesku. Dominantou prstenu je dokonale tvarovaná korunka dekorovaná sedmi baguette diamanty v kombinaci s dvanácti round brilianty. Celková hmotnost diamantů je 0,650 ct, s barvou H a čirostí SI1. Prsten je vyroben ze 14karátového bílého zlata. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Zlatý zásnubní prsten s diamantem Clelia ARBR36A

Půvabný briliantový prsten vyrobený z bílého 14karátového bílého zlata. Linie prstenu vyúsťují do korunky ve tvaru hvězdice, jejíž střed dekoruje dominující round briliant o hmotnosti 0,110 ct, barvě H a čistotě SI. Šířka korunky prstenu je 3,2 mm a její výška je 5 mm. Velikost prstenu si vyberte z dostupných rozměrů. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Zlatý zásnubní prsten s diamantem Rowan KU524A

Prsten, jehož jemné linie se pyšní dokonalostí, jako stvořený pro výjimečný den zásnub. Je vyroben z bílého 14karátového zlata. Korunku prstenu dekoruje centrální třpytivý round briliant o hmotnosti 0,160 ct a průměru 3,60 mm, s barvou H a čirostí SI1. Velikost si vyberte z dostupných rozměrů. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Zlatý zásnubní prsten Ramona 12 CSRI1379A

Luxusní zásnubní prsten se Swarovski křišťálem Ramona 12 je vyroben z bílého 14 karátového zlata. Prsten tvoří otevřené lupeny leknínu, ve kterých se velkolepě skví třpytivý zirkon ve tvaru round. Jemná souhra bílého zlata a perfektní osazení kamene přináší dokonalý šperk, který okouzlí svou krásou. Průměr centrálního kamene je 4 mm a výška ozdoby je 5 mm. Velikost si vyberte pod obrázkem dostupných rozměrů. Jedině u nás za cenu přímo od výrobce společnosti iZlato....

Zlatý zásnubní prsten s diamantem Chaya KU525A

Prsten, se kterým budou zásnuby nezapomenutelné a jeho diamantový třpyt Vás zaručeně okouzlí. Je vyroben z bílého 14karátového zlata. Korunku prstenu dekoruje centrální třpytivý round briliant o průměru 3,34 mm, po stranách doplněný dvěma liniemi celkem dvanácti diamantů o průměru 0,95 mm. Celková hmotnost diamantů je 0,200 ct, s barvou H a čirostí SI1. Velikost prstenu si vyberte z dostupných rozměrů. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Zlatý zásnubní prsten s diamantem Tejana KU486

Půvabný briliantový prsten vyrobený ze žlutého 14karátového zlata, částečně rhodiového pro dvoubarevné tónování. Pozornost poutá dekorace ve tvaru asymetrického srdce, jejíž střed dekoruje korunka obepínající dominující round briliant o hmotnosti 0,080 ct a průměru 2,80 mm, s barvou H a čistotou SI1. Šířka ozdoby prstenu je 5 mm a její celková výška s korunkou je 4,5 mm. Velikost prstenu si vyberte z dostupných rozměrů. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®....

Zlatý zásnubní prsten Princess 8 CSRI1372

Velmi pěkný zásnubní prsten Princess 8 je vyroben ze žlutého 14 karátového zlata. Linie prstenu dekorují tři korunky osazené trojicí zirkonů ve tvaru round. Jemná souhra zlata a perfektní osazení kamenů přináší dokonalý šperk, který okouzlí svou krásou. Průměr centrálního kamene je 3 mm. Délka ozdoby prstenu je 10 mm, šířka korunky je 5 mm a výška korunky je 4 mm. Prsten je z naší nejnovější kolekce Princess. Velikost zásnubního prstenu Princess 8 si vyberte pod obrázkem s dostupných rozměrů. J...

Zásnubní prsten Adriente 0,230 ct KU134

Luxusní zásnubní prsten Ardiente s 37 brilianty je vyroben ze žlutého 14 karátového zlata. Linie prstenu vyúsťují do kruhové korunky, v níž je kvalitně osazených 7 centrálních briliantů obklopených dalšími dvaceti brilianty, kde boky prstenu jsou dekorované deseti round single cut brilianty. Šířka korunky prstenu je 9 mm a její výška je 4 mm. Průměr diamantů je 7 x 1,40 mm a 30 x 0,90 mm, celková hmotnost je 0,23 ct, barva HI a čistota SI. Velikost luxusního zásnubního prstenu Ardiente 0,23 ct ...

Zásnubní prsten Ardiente 0,230 ct KU134A

Luxusní zásnubní prsten Ardiente s 37 brilianty je vyroben z bílého 14 karátového zlata. Linie prstenu vyúsťují do kruhové korunky, v níž je kvalitně osazených 7 centrálních briliantů obklopených dalšími dvaceti brilianty, kde boky prstenu jsou dekorované deseti round single cut brilianty. Šířka korunky prstenu je 9 mm a její výška je 4 mm. Průměr diamantů je 7 x 1,40 mm a 30 x 0,90 mm, celková hmotnost je 0,23 ct, barva HI a čistota SI. Velikost luxusního zásnubního prstenu Ardiente 0,23 ct si...

Zásnubní prsten z bílého zlata se zirkonem Edeva IZ13277A

Velkolepý zásnubní prsten Edeva, jehož výrazná korunka ukrývá čtyřnásobně uchycený zářivý zirkon, vybroušený v diamantovém stylu - round cut. Velikost prstenu si vyberte z našich nabízených rozměrů.

Zlatý zásnubní prsten s diamantem 0,160 ct Carolann KU641

Půvabný zásnubní prsten Carolann dekorovaný jiskřivým centrálním round briliantem o průměru 3,50 mm, s hmotností 0,160 ct, barvou H a čirostí SI1. Velikost prstenu si vyberte z dostupných rozměrů. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Zlatý zásnubní prsten s diamantem Talia white BSBR053

Dokonalý zásnubní prsten Talia, kde briliant hrdě ukazuje svou krásu. Hmotnost round briliantu je 0,230 ct, s barvou F a čirostí SI1. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Zlatý zásnubní prsten s diamantem 0,060 ct Kimbra KU627

Okouzlující zásnubní prsten Kimbra dekorovaný jiskřivým centrálním round briliantem o průměru 2,50 mm, s hmotností 0,060 ct, barvou H a čirostí SI1. Velikost prstenu si vyberte z dostupných rozměrů. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Zlatý zásnubní prsten s diamantem 0,080 ct Kathryn KU645A

Jedinečný zásnubní prsten Kathryn dekorovaný jiskřivým centrálním round briliantem o průměru 2,80 mm, s hmotností 0,080 ct, barvou H a čirostí SI1. Velikost prstenu si vyberte z dostupných rozměrů. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Zlatý zásnubní prsten s diamantem 0,080 ct Vickey KU633A

Půvabný zásnubní prsten Vickey, dekorovaný jiskřivým centrálním round briliantem o průměru 2,80 mm, s hmotností 0,080 ct, barvou H a čirostí SI1. Velikost prstenu si vyberte z dostupných rozměrů. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Zlatý zásnubní prsten s diamantem 0,100 ct Breann KU632

Půvabný zásnubní prsten Breann, kde briliant hrdě ukazuje svou krásu. Hmotnost round briliantu o průměru 3,00 mm je 0,100 ct, s barvou H a čirostí SI1. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Zlatý zásnubní prsten s diamantem 0,100 ct Japhia IZBR357

Dokonalý zásnubní prsten Japhia, kde briliant hrdě ukazuje svou krásu. Hmotnost centrálního round briliantu je 0,100 ct, s barvou H a čirostí SI1. Velikost prstenu si vyberte z dostupných rozměrů. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Zlatý zásnubní prsten s diamantem Ramira white KU526A

Zásnubní prsten Ramira je vyroben ze 14karátového bílého zlata, dekorovaný neodolatelným round diamantem o hmotnosti 0,160 ct, s barvou G a čirostí SI1. Velikost zásnubního prstenu si vyberte z dostupných rozměrů. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Zlatý zásnubní prsten s diamantem 0,090 ct Djanira KU698

Harmonii a bezpečí vyzařuje tento nádherný prsten, jehož korunka hýčká jiskřivý round briliant o hmotnosti 0,090 ct, s barvou H a čirostí SI1 a připomíná bezednou slánku lásky. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Zlatý zásnubní prsten s diamantem 0,040 ct Penney KU628

Jemné vypracování elegantního prstenu Penney z něj činí ideální zásnubný šperk. Je dekorován jiskřivým round briliantem o průměru 2,20 mm a hmotnosti 0,040 ct, s barvou H a čirostí SI1. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Zlatý zásnubní prsten s diamantem 0,040 ct Jazmyn KU638A

Jemné vypracování tohoto elegantního prstenu z něj činí ideální zásnubný šperk. Je dekorován jiskřivým round briliantem o průměru 2,20 mm a hmotnosti 0,040 ct, s barvou H a čirostí SI1. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Zlatý zásnubní prsten s diamantem 0,060 ct Kamilah KU637A

Vychutnejte si jemný design tohoto mimořádného prstenu, kde linie ústí do korunky dekorované zářivým centrálním round briliantem o průměru 2,50 mm, s váhou 0,060 ct, barvou H a čirostí SI1. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Zlatý zásnubní prsten s diamantem 0,140 ct Suzann IZBR384

Nádherný zásnubní prsten Suzann s nádherně tvarovanými šesti krapnami, které svírají třpytící se krásu. Hmotnost round briliantu o průměru 3,30 mm zdobícího prsten je 0,140 ct, s barvou H a čirostí SI1. Velikost prstenu si vyberte z dostupných rozměrů. Diamant má osvědčení o pravosti iZlato®.

Zlatý zásnubní prsten s diamantem 0,150 ct Eldora KU619

Nádherný zásnubní prsten Eldora v sobě spojuje krásu zlata s magickým jiskřením čirého diamantu. Korunka tvaru květu je dekorována centrálním round briliantem o průměru 3,4 mm a váze 0,150 ct, s barvou H a čirostí SI1. Velikost prstenu si vyberte z dostupných rozměrů. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Zlatý zásnubní prsten s diamantem 0,100 ct Adena KU647

Překrásný zásnubní prsten Adena v dvoubarevném tónování žlutého a bílého zlata, dekorovaný centrálním round briliantem o průměru 3,00 mm, s hmotností 0,100 ct, barvou H a čirostí SI1. Velikost prstenu si vyberte z dostupných rozměrů. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Zlatý zásnubní prsten s diamantem 0,160 ct Alycia KU622A

Překrásný zásnubní prsten, který okouzlí jasem diamantu. Byl vyroben z bílého zlata, dekorovaný jiskřivým round briliantem o průměru 3,50 mm a hmotnosti 0,160 ct, barvě H a čirosti SI1. Velikost si vyberte z nabízených rozměrů. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Zlatý zásnubní prsten s diamantem 0,140 ct Cassey KU623

Výjimečný zásnubní prsten s nadčasovým designem, kde centrální round briliant o průměru 3,30 mm je upevněn v dokonale vzdušné koruně. Hmotnost diamantu je 0,140 ct s barvou H a čirostí SI1. Velikost prstenu si vyberte z dotupných rozměrů. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Zlatý zásnubní prsten s diamantem 0,020 ct Lillia KU617

Dokonalý zásnubní prsten Lillia, kde jiskřivý briliant je zasazen do ozdoby tvaru hvězdice. Hmotnost centrálního round briliantu je 0,020 ct, s barvou H a čirostí SI1. Velikost prstenu si vyberte z dostupných rozměrů. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Zlatý zásnubní prsten s diamantem 0,040 ct Maegan KU626A

Dokonalý zásnubní prsten Maegan, který okouzlí jasem diamantu. Korunka je dekorována jiskřivým round briliantem o průměru 2,20 mm, s hmotností 0,040 ct, barvou H a čirostí SI1. Velikost si vyberte z nabízených rozměrů. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Zlatý zásnubní prsten s diamantem 0,050 ct Betsey KU646

Elegantní zásnubní prsten Betsey v dvoubarevném tónování žlutého a bílého zlata. Dekoruje ho blyštivý centrální round briliant o průměru 2,30 mm, s hmotností 0,050 ct, barvou H a čirostí SI1. Velikost zásnubního prstenu si vyberte z dostupných rozměrů. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Zlatý zásnubní prsten s diamanty 0,020 ct Allete KU132A

Nádherný briliantový zásnubní prsten Allete, jehož linie uzavírají v sobě tři kruhové ozdoby s gravírováním, jejichž středy dekorují dominující round single cut brilianty. Celková hmotnost briliantů je 0,020 ct, barva H a čistota SI. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Zlatý zásnubní prsten s diamantem 0,070 ct Netanya KU851

Nádherný zásnubní prsten Netanya, který upoutá pozornost korunkou ve tvaru věčného symbolu lásky - srdce, dekorovanou třpytivým round briliantem s čistotou SI1 a barvou H, jehož hmotnost je 0,070 ct. Velikost zásnubního prstenu si vyberte z dostupných rozměrů. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Zlatý zásnubní prsten s diamantem 0,080 ct Andria KU578

Dokonalý zásnubní prsten Andria, kde jiskřivý briliant je zasazen do ozdoby tvaru hvězdice. Hmotnost centrálního round briliantu o je 0,080 ct, s barvou H a čirostí SI1. Velikost prstenu si vyberte z dostupných rozměrů. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Zásnubní prsten s baguette diamanty 0,180 ct Indira IZBR338

Mimořádným šperkem okouzlíte svou životní partnerku, pokud jí vyberete jako zásnubní šperk prsten Indira s nádhernými baguette diamanty. Celková hmotnost pěti baguette diamantů a čtyř round briliantů je 0,180 ct, s barvou H a čirostí SI1. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Zlatý zásnubní prsten s diamantem 0,020 ct Saray KU852

Překrásný zásnubní prsten Saray okouzlí čistými a ojedinělými liniemi. Korunka sevřená po stranách liniemi zlata je dekorována centrálním round briliantem o váze 0,020 ct, barvě H a čirosti SI1. Velikost prstenu si vyberte z dostupných rozměrů. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Zlatý zásnubní prsten s diamantem 0,040 ct Laila KU689

Úžasný zásnubní prsten Laila v sobě spojuje krásu zlata s jiskřením čirého diamantu. Korunka ve tvaru květu je dekorována centrálním round briliantem o průměru 2,20 mm a váze 0,040 ct, s barvou H a čirostí SI1. Velikost prstenu si vyberte z dostupných rozměrů. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Zlatý zásnubní prsten s diamantem 0,040 ct Reanna BSBR056

Zásnubní prsten Reanna vynikne minimalistickým designem, který v sobě spojuje luxus zlata s magickou krásou čirého diamantu. Linie prstenu ústí do nižší korunky, kterou dekoruje třpytivý round briliant o hmotnosti 0,040 ct, barvě H a čirosti SI1. Velikost prstenu si vyberte z dostupných rozměrů. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Zlatý zásnubní prsten s diamantem 0,050 ct Janey KU639YW

Nádherný zásnubní prsten Janey, jehož dominantou je korunka ve tvaru srdce s rozměry 7 x 7 mm, doplněná třpytivým round briliantem s čistotou SI1 a barvou H, jehož hmotnost je 0,050 ct. Velikost zásnubního prstenu si vyberte z dostupných rozměrů. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Zlatý zásnubní prsten s diamantem 0,050 ct Ophelia KU640

Dokonalý zásnubní prsten Ophelia v sobě spojuje krásu zlata s jiskřením čirého diamantu. Korunka je dekorována centrálním round briliantem o průměru 2,4 mm a váze 0,050 ct, s barvou H a čirostí SI1. Velikost prstenu si vyberte z dostupných rozměrů. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Zlatý zásnubní prsten s diamantem 0,050 ct Raimy KU850

Dokonalý zásnubní prsten Raimy přináší nadčasové kouzlo kombinace žlutého a bílého zlata, s jiskřením čirého diamantu. Vyšší korunka ve tvaru květu je dekorována centrálním round briliantem o váze 0,050 ct, barvě H a čirosti SI1. Velikost prstenu si vyberte z dostupných rozměrů. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Zlatý zásnubní prsten s diamantem 0,060 ct Sabra KU618

Úžasný zásnubní prsten Sabra v sobě spojuje krásu zlata s jiskřením čirého diamantu. Korunka je dekorována centrálním round briliantem o průměru 2,5 mm a váze 0,060 ct, s barvou H a čirostí SI1. Velikost prstenu si vyberte z dostupných rozměrů. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Zlatý zásnubní prsten s diamantem 0,080 ct Andria KU578A

Dokonalý zásnubní prsten Andria, kde jiskřivý briliant je zasazen do ozdoby tvaru hvězdice. Hmotnost centrálního round briliantu o průměru 2,80 mm je 0,080 ct, s barvou H a čirostí SI1. Velikost prstenu si vyberte z dostupných rozměrů. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Zlatý zásnubní prsten s diamantem 0,080 ct Idella KU648

Nádherný zásnubní prsten Idella v osvědčené kombinaci žlutého a bílého zlata je tou správnou volbou. Je dekorován jiskřivým centrálním round briliantem o hmotnosti 0,080 ct, barvě H a čirosti SI1. Jeho velikost si vyberte z dostupných rozměrů. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Zlatý zásnubní prsten s diamantem 0,090 ct Dakota KU624

Výjimečný zásnubní prsten Dakota, kde linie prstenu ústí do elegantní korunky s jemným dekorem, korunované centrálním round briliantem o průměru 2,90 mm, s hmotností 0,090 ct, barvou H a čirostí SI1. Velikost prstenu si vyberte z dostupných rozměrů. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Zlatý zásnubní prsten s diamantem 0,090 ct Royse KU747

Zásnubní prsten Royse se pyšní grácií, v níž podmanivě kraluje diamant a vrhá záblesky na své okolí. Hmotnost centrálního zářivého round briliantu je 0,090 ct, s barvou H a čirostí SI1. Povrchová úprava prstenu je v kombinaci sametového matování a vysokého lesku. Velikost prstenu si vyberte z dostupných rozměrů. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Zlatý zásnubní prsten s diamantem 0,150 ct Yesenia IZBR390

Dokonalý zásnubní prsten Yesenia je inspirován minimalismem a čistými liniemi. Prstýnek je ozdoben jiskřivým round briliantem o průměru 3,40 mm a hmotnosti 0,150 ct, s barvou H a čirostí SI1. Velikost prstenu si vyberte z dostupných rozměrů. Diamant má osvědčení o pravosti iZlato®.

Zlatý zásnubní prsten s diamantem Luz white BSBR052

Překrásný zásnubní prsten, který okouzlí jasem diamantu. Byl vyroben z bílého zlata, dekorovaný jiskřivým round briliantem o průměru 3,40 mm a hmotnost 0,150 ct, s barvou H a čirostí SI1. Velikost si vyberte z nabízených rozměrů. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Zlatý zásnubní prsten s diamantem Marinna white KU521A

Půvabný zásnubní prsten Marinna vyrobený ze 14karátového bílého zlata. Je ozdoben třpytivým centrálním round briliantem o průměru 2,70 mm, s hmotností 0,090 ct, barvou H a čirostí SI1. Velikost prstenu si vyberte z dostupných rozměrů. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Zlatý zásnubní prsten s diamanty 0,120 ct Eavana ROYBR027

Netradiční styl šperku z něj činí ideální zásnubní prsten, který napovídá o vytříbeném vkusu a moderním stylu. Na nádherné korunce z bílého zlata se vyjímají čtyři diamanty s tvarem Princess, které obklopuje dvanáct round diamantů. Celková hmotnost šestnácti diamantů je 0,120 ct, s barvou H a čirostí SI1. Velikost prstenu si vyberte z dostupných rozměrů. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Zlatý zásnubní prsten s diamanty 0,150 ct Nicky VKBR004

Dokonalý zásnubní prsten Nicky Vás dostane neskonalou září, která vychází z dokonale vybroušených diamantů. Korunka je dekorována centrálním zářivým round briliantem doplněným čtrnácti diamanty osazenými v liniích prstenu. Celková hmotnost diamantů je 0,150 ct, s barvou G a čirostí SI1. Velikost prstenu je možno si vybrat z dostupných rozměrů v nabídce. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Zlatý zásnubní prsten s diamantem 0,150 ct Amal IZBR399

Úžasný zásnubní prsten Amal v sobě spojuje krásu zlata s jiskřením čirého diamantu. Korunka je dekorována centrálním round briliantem o průměru 3,40 mm a váze 0,150 ct, s barvou H a čirostí SI1. Velikost prstenu si vyberte z dostupných rozměrů. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Zlatý zásnubní prsten s diamanty 0,100 ct Rowena KU594

Překrásný zásnubní prsten Rowena v dvoubarevném tónování žlutého a bílého zlata, dekorovaný centrálním round briliantem o průměru 2,70 mm, doplněným deseti diamanty po stranách korunky. Celková hmotnost diamantů je 0,100 ct, s barvou HI a čirostí SI1. Velikost prstenu si vyberte z dostupných rozměrů. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Zásnubní prsten s diamantem Lawanda 3 white IZBR303AS

Tento prsten se řídí tajemstvím, že krása a ušlechtilost nemusí být spojeny s extravagancí. Prsten je dekorován centrálním round briliantem o hmotnosti 0,080 ct, s barvou H a čirostí SI1. Velikost prstenu si vyberte z dostupných rozměrů. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Zásnubní prsten s diamantem Lawanda 2 white IZBR303AM

Tento prsten se řídí tajemstvím, že krása a ušlechtilost nemusí být spojeny s extravagancí. Prsten je dekorován centrálním round briliantem o hmotnosti 0,040 ct, s barvou H a čirostí SI1. Velikost prstenu si vyberte z dostupných rozměrů. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Zlatý zásnubní prsten s diamanty 0,120 Belkis KU603A

Zásnubní prsten Belkis Vás svým jasem chytne za srdce. Je dekorován zářivým round briliantem v jeho středu, spolu s deseti brilianty osazenými v liniích prstenu. Celková hmotnost diamantů je 0,120 ct s barvou HI a čirostí SI1. Tento zásnubní prsten se svým nadčasovým designem zvýrazní přirozenou krásu a zaujme rafinovanou elegancí. Velikost prstenu je možné vybrat si z dostupných rozměrů v nabídce. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Zlatý zásnubní prsten s diamanty 0,130 Belkis KU603Y

Zásnubní prsten Belkis Vás svým jasem chytne za srdce. Je ve středu dekorován zářivým round briliantem, s celkem deseti brilianty osazenými v liniích prstenu. Celková hmotnost diamantů je 0,130 ct, s barvou H a čirostí SI1. Tento zásnubní prsten se svým nadčasovým designem zvýrazní přirozenou krásu a zaujme rafinovanou elegancí. Velikost prstenu je možno si vybrat z dostupných rozměrů v nabídce. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Zásnubní prsten s baguette diamanty 0,270 ct Ellaria IZBR339

Jemná zlatníkova práce dala vyniknout překrásnému spojení vzácného kovu s nejvzácnějšími mezi drahokamy. Prsten Elarria zdobí pět baguette diamantů se čtyřmi round brilianty, jejichž celková hmotnost je 0,270 ct, s barvou H a čirostí SI1. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Zásnubní prsten s diamantem 0,210 ct Selly ARBR22

Diamant spočívá v objetí bílého zlata přesně tak silně, jak láska, kterou cítíte. Prsten je vyroben ze 14karátového bílého zlata. Dominantní ozdobou prstenu Selly je moderní korunka s kvalitním round diamantem s průměrem 3,80 mm a celkovou hmotností 0,210 ct, čirostí Si a barvou HI. K prstenu přikládáme certifikát barvy, čirosti a hmotnosti diamantu. Velikost si vyberte z nabízených rozměrů.

Zlatý zásnubní prsten s diamantem 0,020 ct Zofia KU848

Propracovaný a nadčasový design prstenu Zofia je navržen s důrazem na eleganci. Nížší osazení kamene navíc zajistí komfort při každodenním nošení. Prsten je dekorován zářivým round briliantem o hmotnosti 0,020 ct, barvě H a čirosti SI1. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Zlatý zásnubní prsten s diamantem 0,030 ct Alameda KU699

Nekomplikovaný a nadčasový design prstenu Alameda je navržen s důrazem na eleganci.Nižší kulatá korunka navíc zajistí komfort při každodenním nošení. Prsten je dekorován zářivým round briliantem o hmotnosti 0,030 ct, s barvou H a čirostí SI1. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Zlatý zásnubní prsten s diamantem 0,100 ct Tahira ROYBR084

Pokud si Vaše milovaná vybírá jednoduché a okázale krásné věci, prsten Tahira je pro ni stvořen. Jeho čisté linie s nadpozemsky krásným leskem diamantu jsou úchvatné. Hmotnost centrálního round briliantu je 0100 ct, s barvou H a čirostí SI1. Velikost prstenu si vyberte z dostupných rozměrů. Kámen má osvědčení o pravosti iZlato®.

Zlatý zásnubní prsten s diamanty 0,060 ct Valencia DB0070

Více než jeden diamant u zásnubního prstenu? Proč ne. Tento model se pyšní třemi jiskřivými round brilianty o celkové hmotnosti 0,060 ct, barvě W a čirosti SI1, osazenými mezi dvěma liniemi zlata. Prsten splní poslání nejen zásnubního prstenu, ale i exkluzivního šperku. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Zlatý zásnubní prsten s diamanty 0,120 ct Dahli IZBR401

Velmi příjemný při nasazení je tento prstýnek, kde se linie směrem ke korunce rozdvojují a poutavě korunku obtáčejí. Prsten zdobí centrální round briliant o průměru 2,80 mm doplněný jiskrou osmnácti diamantů po stranách prstenu. Celková hmotnost diamantů je 0,120 ct, s barvou H a čirostí SI. Diamanty mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Zásnubní prsten s 0,150 ct diamantem Ginny white KU259A

Zásnubní prsten Ginny představuje objetí zlata v němž spočívá diamant, které je tak silné, jak láska kterou cítíte. Dominantní částí prstenu je rafinovaná korunka s round diamantem, který má průměr 3,40 mm a celkovou hmotnost 0,150 ct, čirostí Si 1 a barvou H. Prsten je vyroben ze 14 karátového bílého zlata. Velikost si vyberte z nabízených rozměrů. K šperku přikládáme certifikát barvy, čirosti a hmotnosti diamantu.

Luxusní zásnubní prsten s diamantem 0,500 ct Ardiente KU0005W

Luxusní zásnubní prsten se 13 diamanty ardiente 11 je vyrobený z bílého 14 karátového zlata. Línie prstenu dekorované dvanácti round brilianty vyúsťují do korunky, v níž je kvalitně čtyřnásobně uchycený centrální round briliant. Tento luxusní zásnubní prsten zvýrazní přirozenou krásu, zaujme rafinovanou elegancí a nikdy nic neztratí ze svého nadčasového noblesního půvabu. Šířka korunky prstenu je 4 mm a její výška je 6 mm. Průměr centrálního diamantu s mezinárodním certifikátem EGL je 4,00 mm s...

Zlatý zásnubní prsten s diamanty 0,200 ct Markia ROYBR058

Netradiční styl šperku z něj činí ideální zásnubní prsten, který napovídá o vytříbeném vkusu a moderním stylu. Nádhernou korunku ve tvaru čtverce dekoruje čtveřice diamantů s tvarem Princess, které obklopuje dvanáct round diamantů. Tóny žlutého zlata dekoruje dalších dvanáct diamantů. Celkem osmadvacet diamantů má hmotnost 0,200 ct, s barvou H a čirostí SI1. Velikost prstenu si vyberte z dostupných rozměrů. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Zásnubní prsten s brilianty 0,010 ct Mariya 4 K9U132

Nádherný briliantový zásnubní prsten Mariya 4 uzavírají v sobě tři kruhové dekorace v bílém zlatě s gravírováním, jejichž středy dekorují dominující round single cut brilianty. Šířka ozdoby prstenu je 5 mm a její výška je 3 mm. Průměr centrálního diamantu je 1,00 mm a dvou menších 0,80 mm, celková hmotnost je 0,010 ct, barva HI a čistota SI. Velikost briliantového zásnubního prstenu Mariya 4 si vyberte pod obrázkem z dostupných rozměrů. K diamantem přikládáme certifikát barvy, čirosti a hmotnos...

Zásnubní prsten s diamantem 0,070 ct Mariya 3 KU0065A

Jednoduchý design dává vyniknout vzácnému kousku diamantu prvotřídní kvality. Zásnubní prsten z kolekce Mariya tvoří mírně se rozšiřující linie prstenu vyúsťující do korunky, jejíž střed dekoruje dominující round briliant. Šířka korunky prstenu je 5 mm, velikost si vyberte z dostupných rozměrů. Průměr diamantu je 2,40 mm, jeho hmotnost je 0,070 ct, barva H a čistota SI. K prstenu přikládáme certifikát barvy, čirosti a hmotnosti diamantu. Byl vyroben z bílého 14karátového zlata....

Zlatý zásnubní prsten s diamanty 0,170 ct Tomika IZBR383

Zářivá krása v podání zásnubního prstenu Tomika, který dekoruje centrální round briliant o průměru 3,30 mm doplněný jiskrou deseti diamantů po stranách korunky. Celková hmotnost diamantů je 0,170 ct, s barvou H a čirostí SI1. Velikost prstenu si vyberte z dostupných rozměrů. Diamanty mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Zlatý zásnubní prsten s diamantem 0,170 ct Caryn KU625A

Pokud si Vaše milovaná vybírá spíše jednoduché a neobvykle krásné věci, tímto prstýnkem na ni rozhodně uděláte dojem. Tyto čisté matované linie ukrývají jiskřivý round briliant o průměru 3,60 mm, s hmotností 0,170 ct, barvou H a čirostí SI1. Velikost prstenu si vyberte z dostupných rozměrů. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Zlatý zásnubní prsten s diamanty 0,240 ct Jeane IZBR385

Zářivá nádhera v podání zásnubního prstenu Jeane, který dekoruje celkem až devětatřicet třpytivých briliantů o celkové hmotnosti 0,240 ct, barvě H a čistotě SI1. Průměr centrálního round briliantu je 3,40 mm. Velikost prstenu si vyberte z dostupných rozměrů. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Zlatý zásnubní prsten s diamantem 0,040 ct Lourie KU636

Dokonale elegantní provedení v prstenu Lourie, kde korunce dominuje jiskřivý centrální round briliant o průměru 2,20 mm, s hmotností 0,040 ct, barvou H a čirostí SI1. Velikost prstenu si vyberte z dostupných rozměrů. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: