Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Zarazka vrat

Nalezeno:    12 produktů

Zarážka vrat 200mm

Výrobce: TOKOZ Vratová zarážka s pružinou, pozinkováno

Zarážka vrat 300mm

Výrobce: TOKOZ Vratová zarážka s pružinou, pozinkováno

Zarážka vrat 400mm

Výrobce: TOKOZ Vratová zarážka s pružinou, pozinkováno

Zarážka dveří a vrat - výklopná 230 mm žlutě pozinkovaná

Výklopná zarážka vrat a dveří S027306, s výklopnou nohou o délce 23 cm a kulatém průměru 13 mm. Vyrobeno z oceli s galvanicky pozinkovaným povrchem (žlutý zinek).

Zarážka dveří a vrat - výklopná 300 mm pozinkovaná

Výklopná zarážka vrat a dveří S027304, s výklopnou nohou o délce 300 mm a hranatém průměru. Vyrobeno z oceli s galvanicky pozinkovaným povrchem.Technické informace: Délka výklopné nohy : 300 mm Materiál výklopné nohy: jekl 20x20x2 mm Povrchová úprava: galvanický zinek

Vnitřní blokovací zarážka závora

Vnitřní blokovací zarážka pro uzavření garážových vrat

Zarážka dveří MT00DSHJ01

Odolná pochromovaná kovová zarážka dveří s protiskluzovou gumovou podložkou. Pogumovaný okraj zarážky zabraňuje poškození dveří. Zarážka dveří MT00DSHJ01 od výrobce Basetech v kategorii Dům & zahrada|Zabezpečovací technika|Zabezpečení dveří, oken a vrat|Uzavírání oken a dveří. Kupujte špičkovou kvalitu za akční ceny na Conrad.cz!

Dveřní zarážka Basetech 1493036

Těžká chromovaná zarážka dveří z kovu. Dobrá stabilita díky protiskluzovým gumovým nožičkám. Obvodové gumové kroužky brání poškození dveří nebo stěny. Z pochromované oceli·Protiskluzový povrch·Obvodové gumové kroužky Zarážka dveří Dveřní zarážka Basetech 1493036 od výrobce Basetech v kategorii Dům & zahrada|Zabezpečovací technika|Zabezpečení dveří, oken a vrat|Uzavírání oken a dveří. Kupujte špičkovou kvalitu za akční ceny na Conrad.cz!

Zarážka dveřní vratová 22 cm

<p>Celokovové provedení, pochromováno. Zajistí polohu otevřených dveří. Tlak zarážky vytváří 2 silné pružiny. Použití u dveří, garážových vrat Délka 28cm.<br></p>Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: