Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

You2toys vibrating mini pussy

Nalezeno:    10 produktů

Vagína na cesty Pussy to go Mini vibrating

Umělá vagína s vnitřním tunelem s výstupky, navíc s vibracemi, v modrém plastovém pouzdře (průměr 6 cm) s odnímatelným víkem. Pro snadné čištění ji stačí vybrat z pouzdra. Napájení na 2 AAA baterie. Materiál: TPR, ABS....

Vibrating Mini Pussy

Vibrating Mini Pussy s multi-Vagína s plynule regulovatelnými vibracemi. Délka 21 cm, hloubka 15 cm, průměr 4 cm. Snadno se čistí. PVC. Napájení: 2 x AA (nejsou součástí). Výrobce: You2Toys.

Pussy 2Go Cum Shuttle

Masturbátor v plechovce s pumpičkou a vibracemi. Masážní výstupky ve válci, vakuová pumpa s ventilem a odnímatelným mini vibrátorem s jednou úrovní vibrací. Napájení na 2 AAA baterie. Celková délka 24,5 cm, délka na zasunutí: 13...

Vagína na cesty Pussy to go Mini

Umělá vagína s vnitřním tunelem s výstupky, v modrém plastovém pouzdře (průměr 6 cm) s odnímatelným víkem. Pro snadné čištění ji stačí vybrat z pouzdra. Materiál: TPR, ABS. Velikost: celková délka cca. 16 cm, hloubka cca. 15...

Vibrační kalhotky Vibrating Panties + Remote

Vibrating Panties + Remote - černá tanga (SL, 90% polyamid, 10% elastan) s malou kapsičkou pro přiložený mini vibrátor (cca. 6 cm dlouhý, 1,8 cm tlustý, lze využít i samostatně), který je řízen miniaturním bezdrátovým dálkovým ovládáním. Materiál: ABS s polyuretanovým povlakem. Balení je včetně baterií. Značka You2Toys.

Vibrační masturbátor Pussy 2Go

Pussy 2Go Cum Shuttle- Masturbátor v tubě s podtlakovou pumpou a vibrací. Opatřen masážními výstupky uvnitř. Vakuová pumpa je opatřena balónkem pro vytvoření podtlaku a odnímatelným mini vibrátorem s jednou úrovní vibrací. Celková délka 24,5 cm, hloubka penetrace 13 cm. Vnitřní průměr 4,7 cm (nenafouknutý). Napájení: 2 AAA baterie, které nejsou součástí balení. Složení výrobku: ABS, TPE bez ftalátů dle normy REACH v EU. Výrobce: You2Toys.

Masturbátor modrý - vibrační

Pussy to go mini vibrating-Realistický pocit potěšení s touto vagínou v 6 cm tlustém praktickém pouzdře s odnímatelným víkem. Opatřena vibrací, která zvětší Vaše potěšení. Kompletní délka cca. 16 cm, hloubka průniku ca. 15 cm, průměr 1,5 cm (flexibilní). Typ: při čištění vezměte si masturbátor z pouzdra a otočte naruby. Materiál: TPR, ABS bez ftalátů dle normy REACH v EU. Napájení 2x AAA. Výrobce: You2Toys.

Vibrační vakuová pumpa pro ženy Exciting

Exciting Vibrating Sucker - Anatomicky tvarovaná vaginální vakuová pumpa s balónkovým čerpadlem a vypouštěcím ventilem. Celková délka cca 11x5 cm. Délka hadice 30 cm. Včetně integrovaného, vyjímatelného mini vibrátoru se sedmi úrovněmi vibrací. Materiál: silikon, ABS, bez ftalátů podle nařízení EU. Značka You2toys.

Profilovaný návlek na penis

Transparentní návlek na penis Vibrating sleeve se zabudovaným mini vibrátorem. Prodlouží Váš penis o 7 cm. Je celkem 16,5 cm dlouhý s tloušťkou stěny 1 cm Skvělá pomůcka pro páry. Transparentní provedení s množstvím stimulačních výčnělků, silný a přesto elastický. Součástí balení je vyjímatelná vibrační kapsle s regulací výkonu umístěna ve špičce návleku. Napájení 3 peckové baterie LR44. (GA76). Výrobce You2toys. Materiál: TPE/ABS.

Masturbátor modrý - nevibrační

Pussy to go mini-replika vagíny v praktickém modrém plastovém pouzdru (průměr 6 cm) s odnímatelným víkem. Opatřena vnitřním tunelem s výstupky. Kompletní délka cca. 16 cm, hloubka průniku ca. 15 cm, otvor 1,5 cm (flexibilní). Materiál: TPR, ABS, bez ftalátů podle nařízení EU REACH. Výrobce: You2Toys.Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: