Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Xiro xplorer mini baterie

Nalezeno:    2 produkty

XIRO Xplorer Mini XR16096

Kvadrokoptéra Xiro Xplorer je výkonný letoun s vestavěným GPS modulem a Full HD kamerou. Vysoce kvalitní plastové materiály jí dodávají tuhost a odolnost a zároveň nezaměnitelný futuristický design. Vyznačuje se mimořádnou sílou a stabilitou při letu a je určena pro všechny piloty již od 14 let.

Více informací
od 10 998 Kč
Koupit nejlevněji

XIRO Xplorer G

Kvadrokoptéra XIRO Xplorer G XIRO Xplorer G je kompaktní dron, který nabízí vlastnosti srovnatelné s drtivou většinou větší konkurence. Pořídíte s ním jak kvalitní videozáběry díky kompatibilitě s GoPro kamerami, tak si i zalétáte na nadstandardní vzdálenosti. Nadchne přitom svou skladností, vysokou kvalitou zpracování i intuitivním ovládáním. Disponuje i LED osvětlením pro lepší orientaci za zhoršených světelných podmínek, takže létat můžete klidně i v noci. V ...

XIRO XPLORER Mini, Dron

Xiro Xplorer Mini je malý dron, který je určen k letu v malých výškách a do menších vzdáleností. Je vybaven vestavěným GPS modulem, Full HD kamerou, LED osvětlením a třemi letovými režimy. Je ovládán výhradně přes smartphone aplikaci a zachycuje obraz v rozlišení 1080 bodů, Stabilizace je zajištěna pomocí GPS.