Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Wuxal super

Nalezeno:    4 produkty

WUXAL Super 100 ml

Kapalné hnojivo WUXAL Super s nízkým obsahem chloru pro použití v polních plodinách, chmelu, zelinářství, okrasných rostlinách, ovocných dřevinách, vinné révě a ve školkách. Balení 100 ml. Chemický přípravek.

WUXAL Super 250 ml

Kapalné hnojivo WUXAL Super s nízkým obsahem chloru pro použití v polních plodinách, chmelu, zelinářství, okrasných rostlinách, ovocných dřevinách, vinné révě a ve školkách. Balení 250 ml. Chemický přípravek.

WUXAL Super 1 l

Kapalné hnojivo WUXAL Super s nízkým obsahem chloru pro použití v polních plodinách, chmelu, zelinářství, okrasných rostlinách, ovocných dřevinách, vinné révě a ve školkách. Balení 1 l. Chemický přípravek.

Zdravá konifera- souprava

ZDRAVÁ KONIFERA je souprava fungicidu Ortiva a kapalného hnojiva Wuxal Super na postřik okrasných dřevin, jehličnanů proti houbovým chorobám a dobrý vzhled konifer. Obsah soupravy: Ortiva 10 ml + Wuxal Super 25 ml Blok ošetření: 1.ošetření - dodání živin Wuxal Super: 12,5ml/5l vody, postřik na list-2.pol.května 2.ošetření - proti houbovým chorobám Ortiva: 5 ml/5l vody, postřikem na list-2.pol. června nebo při výskytu 3.ošetření - proti houbovým chorobám Ortiva: 5 ml/5l vody, postřikem na list-p...



Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: