Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Willow tree

Nalezeno:    126 produktů

Willow Tree Willow Tree - Hojnost, béžová barva

Willow Tree Willow Tree - Hojnost, béžová barva. Náruč plná lásky. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška 14 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Willow Tree Willow Tree - Leť!, béžová barva

Willow Tree Willow Tree - Leť!, béžová barva. Konec znamená vždy začátek něčeho nového. Jen mít odvahu a sílu! Uvnitř krabičky je vložena kartička s textem "Vstříc novému začátku" s možností vepsat krátké osobní věnování. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška 10 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Willow Tree Willow Tree - Modlitba, béžová barva

Willow Tree Willow Tree - Modlitba, béžová barva. Modlím se za klid a mír. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška 10 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Willow Tree Willow Tree - Pomněnka, béžová barva

Willow Tree Willow Tree - Pomněnka, béžová barva. Jak nejlépe vyjádřit, že na někoho blízkého myslíte? Symbol pomněnky od názvu nabádá nezapomenout, ale také tajnou lásku. Pořiďte tedy tuto krásnou figurku někomu na koho neustále myslíte. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška 13,5 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Willow Tree Willow Tree - Tiše, béžová barva

Willow Tree Willow Tree - Tiše, béžová barva. Nikdy slovem nevyzradím, co spí v srdci přehluboko, dost na tom, když v chvíli štěstí mluví tvář a mluví oko. Uvnitř krabičky je vložena kartička s textem "Tiché obklopení lásky" s možností vepsat krátké osobní věnování. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška: 13 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Willow Tree Willow Tree - Dvojčata, béžová barva

Willow Tree Willow Tree - Dvojčata, béžová barva. Dvojnásobné štěstí. Figurky dvojčat mohou znázorňovat jednotlivé osobnosti Vašich dětí. Budou krásným dárkem pro novopečenou maminku dvojčátek, nebo trvalou památkou pro prarodiče. Figurky nejsou spojené, dají se darovat i jednotlivě. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška figurek: 6 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Willow Tree Willow Tree - Vděčnost, bílá barva

Willow Tree Willow Tree - Vděčnost, bílá barva. Vděčnost je mocná síla, která nás povznáší. Je tolik krásných věcí, za které můžeme děkovat ... Uvnitř krabičky je vložena kartička s textem "Jsem tak vděčná za Tvoje přátelství" s možností vepsat krátké osobní věnování. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška: 23 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Willow Tree Willow Tree - Zlatíčko, béžová barva

Willow Tree Willow Tree - Zlatíčko, béžová barva. Autorka Susan Lordi o tomto andílkovi: ,,Věnec byl vždy symbolem pohostinnosti a přivítání. Tento věnec je ozdobný, pozlacený, krajkový a jemný. Jde o pohlazení, způsob, jak někomu poděkovat a říct, že je pro Vás výjimečný." Susan Uvnitř krabičky je vložena kartička s textem "Máš srdce ze zlata!" s možností vepsat krátké osobní věnování. Andělé a figurky Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřev...

Willow Tree Willow Tree - Důvěra, béžová barva

Willow Tree Willow Tree - Důvěra, béžová barva. Důvěra je nejkrásnější květ lásky. Když chybí lásce živá, silná, nezvratná důvěra, tehdy je podobná stromu, který je navenek pěkný a silný, ale vespod má podťaté hlavní kořeny, takže ho i slabý větřík může vyvrátit. Uvnitř krabičky je vložena kartička s textem "Souznění duší" s možností vepsat krátké osobní věnování. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška 16,5 cm. za skv...

Willow Tree Willow Tree - Laskavost, bílá barva

Willow Tree Willow Tree - Laskavost, bílá barva. Figurka Vstřícnost v sobě nese kouzlo každé dobré hospodyňky, maminky a kamarádky. Přichází proto, aby nabídla svou pomoc, starala se, zařídila vše, co je nutné, a naslouchala svým blízkým. Figurka ženy v rukou třímá ananas, symbol pohostinnosti, štědrosti a domácího štěstí, zdobený zlatými kamínky. Uvnitř krabičky je vložena kartička s textem „Vřele vás všechny vítám“ s možností vepsat krátké osobní věnování. Andělé a figurky Willow Tree jsou vy...

Willow Tree Willow Tree - Bezpečí, krémová barva

Willow Tree Willow Tree - Bezpečí, krémová barva. Autorka Susan Lordi o této figurce: "Bezpečí: Gesto figurky představuje ochranu a péči. Malý modrý ptáček v rukou dívky může být metaforou pro něco vzácného, něco co milujeme a chráníme. Může se jednat o blízkou osobu, životní prostředí nebo naše vlastní vnitřní štěstí." Susan Uvnitř krabičky je vložena kartička s textem "Ochraňujeme ty, které milujeme." s možností vepsat krátké osobní věnování. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzva...

Willow Tree Willow Tree - Děkuji, růžová barva

Willow Tree Willow Tree - Děkuji, růžová barva. Někdy se stává, že slovy nedokážeme vyjádřit přesně to, co bychom chtěli druhým sdělit. Tato figurka symbolizuje, to krásné a prosté: "Moc si cením všeho, co pro mě děláš". Uvnitř krabičky je vložena kartička s textem "Moc si cením všeho, co pro mě děláš" s možností vepsat krátké osobní věnování. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška cca 14 cm. za skvělé ceny na Bellaro...

Willow Tree Willow Tree - Slibuji, bílá barva, pryskyřice

Willow Tree Willow Tree - Slibuji, bílá barva, pryskyřice. Dodržím svůj slib lásky. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška: 23 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Willow Tree Willow Tree - Naděje, béžová barva, pryskyřice

Willow Tree Willow Tree - Naděje, béžová barva, pryskyřice. Povznášející pocit naděje. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška: 15,5 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Willow Tree Willow Tree - Požehnání, bílá barva, pryskyřice

Willow Tree Willow Tree - Požehnání, bílá barva, pryskyřice. Dny plné požehnání. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška: 14 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Willow Tree Willow Tree - Objevitel, béžová barva, pryskyřice

Willow Tree Willow Tree - Objevitel, béžová barva, pryskyřice. Hledá, bádá, objevuje. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška: 10 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Willow Tree Willow Tree - Narozeniny, bílá barva, pryskyřice

Willow Tree Willow Tree - Narozeniny, bílá barva, pryskyřice. Oslav svůj den! Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška: 16 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Willow Tree Willow Tree - Odvaha, béžová barva, pryskyřice

Willow Tree Willow Tree - Odvaha, béžová barva, pryskyřice. Vhodný dárek pro ty, co hledají sami sebe a chtějí se postavit dalším výzvám v běžném životě. Přináší ducha vítězství, inspirace a odvahy. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška: 14 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Willow Tree Willow Tree - Starostlivý anděl, béžová barva

Willow Tree Willow Tree - Starostlivý anděl, béžová barva. Andílek, který je vždy s Vámi ochoten naslouchat s otevřeným srdcem. Bude krásným dárkem pro Vaše blízké, nebo udělejte radost sami sobě. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška: 9,5 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Willow Tree Willow Tree - Anděl Vaší kuchyně, bílá barva

Willow Tree Willow Tree - Anděl Vaší kuchyně, bílá barva. Tato krásná figurka vyjadřuje, že každá návštěva Vašich přátel se bude nést v duchu vřelého pohodlí. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška: 14 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Willow Tree Willow Tree - Znamení lásky, bílá barva, pryskyřice

Willow Tree Willow Tree - Znamení lásky, bílá barva, pryskyřice. Co nelze vyjádřit slovy... Andělé jsou posly štěstí a také znamením lásky, darujte tento pěkný dárek svým blízkým a uvidíte, že je potěšíte. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Velikost: 13cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Willow Tree Willow Tree - Anděl útěchy, multi barva, pryskyřice

Willow Tree Willow Tree - Anděl útěchy, multi barva, pryskyřice. Anděl útěchy nám přináší útěchu a lásku. Ukazuje nám, že ať se kolem nás děje cokoliv, nikdy nikdo z nás není sám. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška 9 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Willow Tree Willow Tree - Můj andílek, bílá barva, pryskyřice

Willow Tree Willow Tree - Můj andílek, bílá barva, pryskyřice. Není nic silnějšího než mateřská láska. Uvnitř krabičky je vložena kartička s textem "Tak ho miluji, tak moc... " s možností vepsat krátké osobní věnování. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška: 21,5 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Willow Tree Willow Tree - Otec a syn, bílá barva, pryskyřice

Willow Tree Willow Tree - Otec a syn, bílá barva, pryskyřice. Oslavení pevného spojení lásky mezi otcem a synem. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška: 14 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Willow Tree Willow Tree - Nový tatínek, béžová barva, pryskyřice

Willow Tree Willow Tree - Nový tatínek, béžová barva, pryskyřice. Úcta k zázraku nového života. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška: 14 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Willow Tree Willow Tree - Společně, béžová barva, pryskyřice

Willow Tree Willow Tree - Společně, béžová barva, pryskyřice. Pro ty, kteří našli svého pravého partnera v lásce a životě. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška: 23 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Willow Tree Willow Tree - Babička, bílá barva, pryskyřice

Willow Tree Willow Tree - Babička, bílá barva, pryskyřice. Pro naše tolik milované babičky na památku. Uvnitř krabičky je vložena kartička s textem "Jedinečná láska, která přesahuje roky" s možností vepsat krátké osobní věnování. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška: 14 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Willow Tree Willow Tree - Jsme tak stejné, béžová barva, pryskyřice

Willow Tree Willow Tree - Jsme tak stejné, béžová barva, pryskyřice. Tyhle sestry spojuje zvláštní pouto, pouto jedinečnosti dvojčat. Uvnitř krabičky je vložena kartička s textem "Oslavme naši jedinečnou harmonii" s možností vepsat krátké osobní věnování. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška: 14 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Willow Tree Willow Tree - Mé maličké spinkej, šedá barva

Willow Tree Willow Tree - Mé maličké spinkej, šedá barva. Láska a pokoj je přikrývkou. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška 13 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Willow Tree Willow Tree - Nápadité dítě, béžová barva, pryskyřice

Willow Tree Willow Tree - Nápadité dítě, béžová barva, pryskyřice. Nápadité dítě hledá souvislosti, přemýšlí o dění kolem sebe, je vnímavé, zvídavé a vynalézavé. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška 7 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Willow Tree Willow Tree - Veselé dítě, béžová barva, pryskyřice

Willow Tree Willow Tree - Veselé dítě, béžová barva, pryskyřice. Šťastné, spokojené a veselé dítě je snem každého rodiče. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška 7 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Willow Tree Willow Tree - Temperamentní dítě, béžová barva, pryskyřice

Willow Tree Willow Tree - Temperamentní dítě, béžová barva, pryskyřice. Pro všechny temperamentní, živé a zvídavé děti, bez kterých by náš život byl tak prázdný. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška 7 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Willow Tree Willow Tree - Přemýšlivé dítě, béžová barva, pryskyřice

Willow Tree Willow Tree - Přemýšlivé dítě, béžová barva, pryskyřice. Největší dary, které může dítě dostat, jsou otevřená mysl, láskyplné srdce a tvůrčí nadšení. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška 7 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Willow Tree Willow Tree - Ty a já, béžová barva

Willow Tree Willow Tree - Ty a já, béžová barva. Jen Ty a já. Láska je kořením života a změna je kořením lásky, proto opatrujme naši lásku. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška 17 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Willow Tree Willow Tree - Sestry srdcem, bílá barva, pryskyřice

Willow Tree Willow Tree - Sestry srdcem, bílá barva, pryskyřice. Oslavte poklad přátelství a vzájemného porozumění. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška 11,5 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Willow Tree Willow Tree - Dědeček, bílá barva, pryskyřice

Willow Tree Willow Tree - Dědeček, bílá barva, pryskyřice. Krásná soška na památku pro všechny milované dědečky. Uvnitř krabičky je vložena kartička s textem "Překlenutí mezi generacemi věčnou láskou" s možností vepsat krátké osobní věnování. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška: 14 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Willow Tree Willow Tree - Mám tě ráda, béžová barva, pryskyřice

Willow Tree Willow Tree - Mám tě ráda, béžová barva, pryskyřice. Krásná soška holčičky chovající kočičku. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška: 7,5 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Willow Tree Willow Tree - Jen pro Tebe, bílá barva, pryskyřice

Willow Tree Willow Tree - Jen pro Tebe, bílá barva, pryskyřice. Andílek s děkovným nápisem, na památku pro někoho, komu chcete z celého srdce poděkovat. Uvnitř krabičky je vložena kartička s textem "Upřímné díky" s možností vepsat krátké osobní věnování. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška: 14 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Willow Tree Willow Tree - Myslím na tebe, bílá barva

Willow Tree Willow Tree - Myslím na tebe, bílá barva. Krásný dárek pro někoho, kdo je Vašemu srdci blízko a přitom tak daleko. Při pohledu na andílka se Vám okamžitě vybaví obličej milované bytosti. Jsi stále v mých myšlenkách ... Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Velikost: 13,5 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Willow Tree Willow Tree - Anděl strážný, béžová barva, pryskyřice

Willow Tree Willow Tree - Anděl strážný, béžová barva, pryskyřice. Anděl strážný je člověku přidělen na celý jeho život, kterým ho provází a ochraňuje, je náš věrný a stálý rádce, náš spolehlivý přítel. Uvnitř krabičky je vložena kartička s textem "Mějte nad sebou vždy Vašeho anděla strážného" s možností vepsat krátké osobní věnování. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška: 13 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!...

Willow Tree Willow Tree - Dobré zdraví, bílá barva, pryskyřice

Willow Tree Willow Tree - Dobré zdraví, bílá barva, pryskyřice. Andílek symbolizuje hojnost zdraví a štěstí. Kdo z nás by nechtěl mít andílka, který bude symbolem a ochráncem zdraví celé jeho rodiny. Zároveň také pomocníkem usnadňující životní cestu, protože skutečné bohatství spočívá v hojnosti zdraví a opravdového štěstí. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška: 12, 5 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!...

Willow Tree Willow Tree - Anděl náklonnosti, bílá barva, pryskyřice

Willow Tree Willow Tree - Anděl náklonnosti, bílá barva, pryskyřice. Andílek náklonnosti pomáhá najít harmonii v mezilidských vztazích a lásku k nám nejbližším. Uvnitř krabičky je vložena kartička s textem "Díky za naše přátelství " s možností vepsat krátké osobní věnování. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška: 13 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Willow Tree Willow Tree - S láskou, bílá barva

Willow Tree Willow Tree - S láskou, bílá barva. Nádherný andílek nesoucí červené srdce jako symbol lásky pro toho koho milujeme. Uvnitř krabičky je vložena kartička s textem "Tomu, kdo je milován" s možností vepsat krátké osobní věnování. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška: 13,5 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Willow Tree Willow Tree - Anděl přátelství, béžová barva, pryskyřice

Willow Tree Willow Tree - Anděl přátelství, béžová barva, pryskyřice. Pravý přítel je dar nebes, je to anděl na Zemi, který stojí při nás. Uvnitř krabičky je vložena kartička s textem "Pro všechny, kteří se radují z přátelství" s možností vepsat krátké osobní věnování. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška: 13 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Willow Tree Willow Tree - Andílek Modlitba, béžová barva, pryskyřice

Willow Tree Willow Tree - Andílek Modlitba, béžová barva, pryskyřice. Modlit se znamená mluvit s Bohem. Nezáleží na slovech, ale na postoji vašeho srdce, na upřímnosti. Uvnitř krabičky je vložena kartička s textem "Nechť v každém dni naleznete sílu, krásu a mír" s možností vepsat krátké osobní věnování. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška: 13 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!...

Willow Tree Willow Tree - Anděl naděje, béžová barva

Willow Tree Willow Tree - Anděl naděje, béžová barva. Tento andílek bude vždy při vás, bude vám přinášet světlo a novou naději v každé situaci. Uvnitř krabičky je vložena kartička s textem "Každý den skrývá novou naději" s možností vepsat krátké osobní věnování. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška: 13 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Willow Tree Willow Tree - Vzpomínka 2, béžová barva, pryskyřice

Willow Tree Willow Tree - Vzpomínka 2, béžová barva, pryskyřice. Uchovejte si své vzpomínky, neboť jsou velmi vzácné a jen vaše. Uvnitř krabičky je vložena kartička s textem "Uchovejte si Vaše vzpomínky. " s možností vepsat krátké osobní věnování. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška 13 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Willow Tree Willow Tree - Sluneční svit, béžová barva, pryskyřice

Willow Tree Willow Tree - Sluneční svit, béžová barva, pryskyřice. Přátelé jsou jako andělé, přinášejí do života radost, do duše slunce a do srdce lásku. Uvnitř krabičky je vložena kartička s textem "Přátelství přináší slunce ..... a květiny rozkvetou" s možností vepsat krátké osobní věnování. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška 13 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!...

Willow Tree Willow Tree - Anděl modlitby, béžová barva

Willow Tree Willow Tree - Anděl modlitby, béžová barva. Andělé požehnejte každý okamžik mého života, stůjte při mně a ochraňujte mě na mé cestě. Uvnitř krabičky je vložena kartička s textem "Všem, kteří znají moc modlitby." s možností vepsat krátké osobní věnování. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška: 10 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Willow Tree Willow Tree - Nový život, bílá barva, pryskyřice

Willow Tree Willow Tree - Nový život, bílá barva, pryskyřice. Každý nově vyvíjející se život je zázrak! Nádherná soška pro šťastné rodiče. Uvnitř krabičky je vložena kartička s textem "Oslavení zázraku nového život" s možností vepsat krátké osobní věnování. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška: 13 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Willow Tree Willow Tree - Matka a dcera, béžová barva

Willow Tree Willow Tree - Matka a dcera, béžová barva. Vztah mezi matkou a dcerou patří mezi najsilnější citová pouta. Uvnitř krabičky je vložena kartička s textem "Oslavení pevného spojení lásky mezi matkou a dcerou" s možností vepsat krátké osobní věnování. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška: 20 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Willow Tree Willow Tree - Otec a dcera, bílá barva, pryskyřice

Willow Tree Willow Tree - Otec a dcera, bílá barva, pryskyřice. Tatínkova holčička, princezna, brouček, miláček... Vztah mezi otcem a dcerou je pro ženy osudový na celý život. Uvnitř krabičky je vložena kartička s textem "Oslavení pevného spojení lásky mezi otcem a dcerou" s možností vepsat krátké osobní věnování. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška: 12 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!...

Willow Tree Willow Tree - V očekávání, bílá barva, pryskyřice

Willow Tree Willow Tree - V očekávání, bílá barva, pryskyřice. Období těhotenství a mateřství je pro ženu nejdůležitějším obdobím života. Je to naplnění samotné podstaty existence ženy, splnění jejího životního poslání. Uvnitř krabičky je vložena kartička s textem " Čekání na zázrak" s možností vepsat krátké osobní věnování. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška: 21 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!...

Willow Tree Willow Tree - Dotek, bílá barva, pryskyřice

Willow Tree Willow Tree - Dotek, bílá barva, pryskyřice. Dotekjy jsou nejzákladnějším signálem, který malému dítěti říká, že je v přístavu, jenž ho chrání před nebezpečím zevního světa. Uvnitř krabičky je vložena kartička s textem "Poklad výjimečné chvíle mateřství" s možností vepsat krátké osobní věnování. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška: 22 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!...

Willow Tree Willow Tree - Generace, bílá barva, pryskyřice

Willow Tree Willow Tree - Generace, bílá barva, pryskyřice. Nádherná soška jako symbol jedné generace žen. Krásný dárek na památku pro babičky a maminky. Uvnitř krabičky je vložena kartička s textem "Trvalá vzpomínka na celý život" s možností vepsat krátké osobní věnování. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška: 18 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Willow Tree Willow Tree - Mám tě rád, bílá barva, pryskyřice

Willow Tree Willow Tree - Mám tě rád, bílá barva, pryskyřice. Je zábavné mít doma přítulné a milé společníky. Domácí mazlíčci mohou plnit v životě dětí mnoho rolí. Jsou to kamarádi, kteří ho berou takové, jaké je. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška: 7,5 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Willow Tree Willow Tree - Mír na Zemi, bílá barva, pryskyřice

Willow Tree Willow Tree - Mír na Zemi, bílá barva, pryskyřice. Budoucnost míru na zemi závisí na každém z nás. Krásná soška symbolizující klid a mír. Uvnitř krabičky je vložena kartička s textem "Objetí míru" s možností vepsat krátké osobní věnování. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška: 20,5 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Willow Tree Willow Tree - Láska, béžová barva, pryskyřice

Willow Tree Willow Tree - Láska, béžová barva, pryskyřice. Láska nespočívá v tom, že se lidé na sebe dívají, ale že hledí společně jedním směrem. Uvnitř krabičky je vložena kartička s textem "Nekonečná a opravdová" s možností vepsat krátké osobní věnování. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška: 23 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Willow Tree Willow Tree - Zlaté srdce, bílá barva, pryskyřice

Willow Tree Willow Tree - Zlaté srdce, bílá barva, pryskyřice. Krásná soška chlapce držící zlaté srdce, jako symbol lásky k milované. Uvnitř krabičky je vložena kartička s textem "Vždy budeš v mém srdci" s možností vepsat krátké osobní věnování. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Velikost: 14 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Willow Tree Willow Tree - Děťátko mého srdce, bílá barva, pryskyřice

Willow Tree Willow Tree - Děťátko mého srdce, bílá barva, pryskyřice. Nádherná soška maminky s děťátkem, vyjádřující něžnou mateřskou lásku. Uvnitř krabičky je vložena kartička s textem "Přinášíš slunce do mého života a společně tvoříme rodinu" s možností vepsat krátké osobní věnování. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška: 22 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Willow Tree Willow Tree - Chybíš mi, bílá barva, pryskyřice

Willow Tree Willow Tree - Chybíš mi, bílá barva, pryskyřice. Chybíš mi jako hvězda nebi. Chybíš mi jako slunce zemi. Chybíš mi jako vítr vlnám. Nádherná soška pro toho, po kom se vám stýská. Uvnitř krabičky je vložena kartička s textem "Jsi v mých myšlenkách, v mém srdci" s možností vepsat krátké osobní věnování. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška: 14 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!...

Willow Tree Willow Tree - Výročí, bílá barva, pryskyřice

Willow Tree Willow Tree - Výročí, bílá barva, pryskyřice. Našli jste jeden druhého a pocítili štěstí, které přichází, když dva životy spojí láska. Tato soška bude krásným symbolem vašeho společného bytí. Uvnitř krabičky je vložena kartička s textem "Přetrvávající láska" s možností vepsat krátké osobní věnování. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška: 15 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!...

Willow Tree Willow Tree - Ochránkyně, bílá barva, pryskyřice

Willow Tree Willow Tree - Ochránkyně, bílá barva, pryskyřice. Přijde to samo a hned jakmile svoje miminko pochováte, podíváte se mu do tvářičky, a láska která vás zaplaví, bude věčná. Uvnitř krabičky je vložena kartička s textem "Navždy Tě budu milovat a chránit" s možností vepsat krátké osobní věnování. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška: 15 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!...

Willow Tree Willow Tree - Srdce a duše, bílá barva

Willow Tree Willow Tree - Srdce a duše, bílá barva. Nádherný dárek pro Vaši nejlepší přítelkyni, jako výraz díku za Vaše přátelství. Uvnitř krabičky je vložena kartička s textem "Otevřená srdce, duch porozumění, pevné přátelství" s možností vepsat krátké osobní věnování. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška: 11 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Willow Tree Willow Tree - Vzpomínka, bílá barva, pryskyřice

Willow Tree Willow Tree - Vzpomínka, bílá barva, pryskyřice. Snad každý má někoho, koho má rád, možná i raději než sám sebe. A když o takového člověka přijde, začne na něj s láskou vzpomínat. Uvnitř krabičky je vložena kartička s textem "Nikdy nezapomenu..." s možností vepsat krátké osobní věnování. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška: 13 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!...

Willow Tree Willow Tree - Opravdový poklad, bílá barva, pryskyřice

Willow Tree Willow Tree - Opravdový poklad, bílá barva, pryskyřice. Opravdové přátelství je ještě vzácnější než opravdová láska. Udělejte radost a potěšte svého přítele/přítelkyni a obdarujte ho touto soškou, jako důkaz silného pouta mezi vámi. Uvnitř krabičky je vložena kartička s textem "Tvé přátelství je opravdový poklad" s možností vepsat krátké osobní věnování. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška: 13cm za skvě...

Willow Tree Willow Tree - Štědrost, bílá barva, pryskyřice

Willow Tree Willow Tree - Štědrost, bílá barva, pryskyřice. Čím více dáváte, tím více se vám dostává. Dávejte s radostí a nic za to neočekávejte. Když člověk dává z upřímné lásky, je mu odměnou pocit hlubokého štěstí. Uvnitř krabičky je vložena kartička s textem "Bezmezná štědrost" s možností vepsat krátké osobní věnování. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška: 13 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!...

Willow Tree Willow Tree - Nablízku, béžová barva, pryskyřice

Willow Tree Willow Tree - Nablízku, béžová barva, pryskyřice. Jsem ti stále nablízku, ať už jsi kdekoli a budu tu vždy pro tebe. Uvnitř krabičky je vložena kartička s textem "Stále nablízku, ať jsi kdekoli." s možností vepsat krátké osobní věnování. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Velikost: 23 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Willow Tree Willow Tree - Moje holčičky, bílá barva, pryskyřice

Willow Tree Willow Tree - Moje holčičky, bílá barva, pryskyřice. Otcové své dcery milují, cloumají s nimi ochranitelské pudy a někdy je i trochu rozmazlují. Úžasný dárek pro všechny pyšné a milující tatínky. Uvnitř krabičky je vložena kartička s textem "Při pohledu na vás vidím radost, sílu a zázrak." s možností vepsat krátké osobní věnování. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška: 20 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz...

Willow Tree Willow Tree - Andělská láska, bílá barva, pryskyřice

Willow Tree Willow Tree - Andělská láska, bílá barva, pryskyřice. Andělská láska je čistá, jedinečná, bez předsudků, plná radosti a štěstí… Uvnitř krabičky je vložena kartička s textem "Je radostí milovat a být milován" s možností vepsat krátké osobní věnování. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška: 13 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Willow Tree Willow Tree - Miluji Tě, bílá barva, pryskyřice

Willow Tree Willow Tree - Miluji Tě, bílá barva, pryskyřice. Nádherná soška darovaná z lásky pro někoho, koho z celého srdce milujete. Uvnitř krabičky je vložena kartička s textem "Jakoukoli řečí mluvím, jsi to Ty, koho miluji" s možností vepsat krátké osobní věnování. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška: 21,5 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Willow Tree Willow Tree - Nejkrásnější přání, bílá barva, pryskyřice

Willow Tree Willow Tree - Nejkrásnější přání, bílá barva, pryskyřice. Tato krásná soška s náručí bílých kal potěší každého oslavence či oslavenkyni a bude krásnou připomínkou životní události. Uvnitř krabičky je vložena kartička s textem "Tvá nejkrásnější přání - láska, zdraví, štěstí" s možností vepsat krátké osobní věnování. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška 13 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!...

Willow Tree Willow Tree - Domov, bílá barva, pryskyřice

Willow Tree Willow Tree - Domov, bílá barva, pryskyřice. Domov je místo, kde žiji se svojí rodinou. A kde je můj domov tam je i mé srdce. Uvnitř krabičky je vložena kartička s textem "Můj domov je moje rodina." s možností vepsat krátké osobní věnování. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška 23 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Willow Tree Willow Tree - Obklopení láskou, béžová barva, pryskyřice

Willow Tree Willow Tree - Obklopení láskou, béžová barva, pryskyřice. Cítit lásku, být jí obklopeni - to jsou ty nejkrásnější pocity a chvíle v našem životě. Uvnitř krabičky je vložena kartička s textem "V objetí lásky." s možností vepsat krátké osobní věnování. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška: 13 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Willow Tree Willow Tree - V rozkvětu, béžová barva

Willow Tree Willow Tree - V rozkvětu, béžová barva. Nádherná soška nesoucí náruč květin bude krásným dárkem nejen pro Vaše blízké přátelé, ale třeba i pro vás jen tak pro radost. Uvnitř krabičky je vložena kartička s textem "Jako naše přátelství, čisté a trvalé" s možností vepsat krátké osobní věnování. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška 13 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!...

Willow Tree Willow Tree - Levandulový půvab, béžová barva

Willow Tree Willow Tree - Levandulový půvab, béžová barva. Kouzelná levandule pohladí po duši i po těle a její vůně vás přenese do slunné a provoněné Provence alespoň ve vzpomínkách při pohledu na tuto nádhernou sošku. Uvnitř krabičky je vložena kartička s textem "Vůně levandule prostoupí Vaše smysly" s možností vepsat krátké osobní věnování. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška 14 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz...

Willow Tree Willow Tree - Figurka Jsi jedinečný!, béžová barva

Willow Tree Willow Tree - Figurka Jsi jedinečný!, béžová barva. Nikdo nejsme perfektní, ale každičká chybička z nás dělá jedinečnou a krásnou osobnost, bez níž by svět nebyl takový, jaký má být. Uvnitř krabičky je vložena kartička s textem "Díky tobě je svět lepším místem." s možností vepsat krátké osobní věnování. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška figurky 14 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!...

Willow Tree Willow Tree - Figurka Jsme tři!, béžová barva

Willow Tree Willow Tree - Figurka Jsme tři!, béžová barva. Narození miminka je tím nejkrásnějším dárkem života. Figurka Jsme tři! reprezentuje ten krásný pocit ze vzniku nové rodiny. Uvnitř krabičky je vložena kartička s textem "Byli jsme jen ty a já, teď jsme rodina." s možností vepsat krátké osobní věnování. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška figury 22 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!...

Willow Tree Willow tree - Figurka Upřímná radost, béžová barva

Willow Tree Willow tree - Figurka Upřímná radost, béžová barva. Upřímná radost z blízkosti toho druhého je pravým důkazem lásky. Řekněte milovanému člověku, jak jste rádi, že jej máte. Uvnitř krabičky je vložena kartička s textem "Jsi radostí mého života." s možností vepsat krátké osobní věnování. Andělé a figury Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Výška figurky 14 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!...

Willow Tree Willow Tree - Domov 2, multi barva

Willow Tree Willow Tree - Domov 2, multi barva. Domov znamená pocit bezpečí a místo, kam se rádi vracíme. Je spojen se spoustou zážitků, ať už radostných, či smutných. Figurka drží domeček s otevřenými dveřmi. Uvnitř krabičky je vložena kartička s textem „Domov tvoříme společně“ s možností vepsat krátké osobní věnování. Andělé a figurky Willow Tree jsou vyrobeny z takzvané umělé pryskyřice, je to věrná napodobenina a kopie dřeva. Figurky jsou ručně malovány. Výška: 13,5 cm za skvělé ceny na Bel...