Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Wilkinson sword quattro titanum

Nalezeno:    11 produktů

Wilkinson Sword Quattro for Women Bikini holicí strojek + 1 hlavice

Wilkinson Quattro Bikini pro ženy je tím nejlepším dámským holicím strojkem, který v současnosti firma Wilkinson Sword nabízí. Spojení holení a zastřihávání v jednom dělá z výrobku unikátní systém 2v1.

Wilkinson Sword Dárková kazeta Quattro Titanium Core Motion

Holicí strojek od značky Wilkinson Sword jistě potěší každého muže. Dárková kazeta obsahuje holicí strojek Quattro Titanium s výkyvnou hlavicí se 4 titanem potaženými břity a mýdlo na holení v kelímku se štětkou na holení.

Wilkinson Sword Quattro for Women holicí strojek + 1 hlavice

Dámský růžový holicí strojek Wilkinson Quattro for Women s výměnnou čtyřbřitou hlavicí je ideální volbou pro všechny ženy, které hledají kvalitní holicí strojek za rozumnou cenu.

Wilkinson Sword Quattro for Women Sensitive Náhradní hlavice 3 ks

Výměnné hlavice Wilkinson Quattro for Women Sensitive se zvlhčujícím a hydratačním výtažkem z aloe vera pro dokonale oholenou pokožku. Balení 3 kusů.

Wilkinson Sword Quattro Titanium Sensitive holicí strojek + 1 hlavice

Titanový holicí strojek Quattro Titanium Sensitive střední třídy značky Wilkinson umožňuje docílit dokonale hladkého oholení bez podráždění, a to díky čtyřem ostrým břitům + pátým zarovnávacím. O péči o pokožku se stará speciální olejový proužek s aloe vera a jojobou.

Wilkinson Sword Quattro Titanium Sensitive Náhradní hlavice 4ks

Výměnné hlavice Wilkinson Quattro Titanium Sensitive s olejovým proužkem s výtažky z aloe vera a jojoby má čtyři holicí a jeden zarovnávací břit pro dokonale oholenou pokožku. Balení 4 ks.

Wilkinson Sword Quattro Titanium Precision holicí strojek + 1 hlavice

Titanový holicí strojek 3v1 od značky Wilkinson určený pro mokré holení poskytuje dokonale hladké oholení bez podráždění, zarovnává a zastřihuje a lze jej bezpečně použít i pod sprchou.

Wilkinson Sword Quattro Titanium Vintage Edition holící strojek + 5 náhradních hlavic

Tento holicí strojek od značky Wilkinson Sword jistě potěší každého gentlemana. Retro holicí strojek s rukojetí v designu dřeva s 5 ks Quattro Titanium náhradních hlavic vás vrátí zpátky do minulosti a z holení se stane zážitek.

WILKINSON Dárková kazeta Quattro Titanium Core Motion (4027800736508)

Dárková sada obsahuje: holící strojek + mýdlo na holení + štětka na holení Dárková kazeta pro muže WILKINSON SWORD Quattro Titanium Core Motion obsahuje výrobky pro kvalitní oholení vousů od začátku do konce. Praktická holicí štětka a hydratační mýdlo na holení připraví a navlhčí vousy, zatímco se holicí strojek Quattro Titanium s výkyvnou hlavicí a 5ti břity postará o dokonale hladkou pokožku. S dárkovou sadou WILKINSON dosáhnete precizního oholení během chviličky!  Dá...

Wilkinson Sword Dárková kazeta Quattro Titanium Core Motion

Včetně mýdla a štětky na holení Vše, co muž potřebuje k perfektnímu oholení, v jednom balíčku. Sada Wilkinson Sword Quattro Core Motion zajistí svému majiteli bezchybné oholení jako ze salonu - obsahuje nejen holicí strojek, ale i mýdlo a štětku na holení. Holicí strojek s technologií Core Motion umožňuje pohyb hlavice v rozsahu 24°, díky čemuž se hlavice dokonale přizpůsobí různým částem obličeje. Je vybaven 4 břity ...

Wilkinson Sword Quattro Titanium Vintage Edition holící strojek + 5 náhradních hlavic

Propracovaná rukojeť Retro holicí strojek Wilkinson Sword Quattro Titanium zajistí svému majiteli bezchybné oholení a jeho Vintage design vykouzlí příjemný pocit nostalgie. Jeho vysoce kvalitní rukojeť je zhotovena v designu přírodního dřeva, což z něj činí unikátní kousek. Součástí balení je 5 holicích hlavic, každá se 4 titaniem potaženými břity.