Kde jsem:     >  Katalog

White wizard games sorcerer

Nalezeno:    30 produktů

White Wizard Games Sorcerer

Sorcerer je desková hra z prostředí viktoriánského světa, plného mýtických tvorů, magie a fantasie. V tomto světě se střetávají mocné prastaré bytosti, aby určily, čí rod je silnější. Hráči budou v roli čarodějů vyvolávat pomocníka a používat očarované předměty. Kdo jako první ovládne tři bojiště, stane se vítězem. Hra je v angličtině. Odkazy video (anglicky) pravidla (pdf, česky) přelepky karet (pdf, česky)

Více informací
od 1 649 Kč
Koupit nejlevněji

White Wizard Games Sorcerer: Sylvanei Lineage Pack

Sylvanei Lineage Pack je rozšiřující balíček pro hru Sorcerer, do které přidává 20 karet rodu, 1 kartu dovednosti, 5 oboustranných žetonových karet a 1 kartu s pravidly. Rozšíření je v angličtině.

Více informací
od 229 Kč
Koupit nejlevněji

White Wizard Games Sorcerer: Bloodsoaked Fjord Domain Pack

Bloodsoaked Fjord Domain Pack je rozšiřující balíček pro hru Sorcerer, do které přidává 10 karet domén a 1 kartu dovednosti. Rozšíření je v angličtině.

Více informací
od 129 Kč
Koupit nejlevněji

White Wizard Games Hero Realms: Wizard

Rozšiřující balíček pro fantasy deckbuilding hru Hero Realms, který přidává 15 karet se zaměřením na čaroděje. Rozšíření je v angličtině.

Více informací
od 125 Kč
Koupit nejlevněji

White Wizard Games Hero Realms: Lich Boss

Balíček Lich Boss obsahuje 30 karet pro jedinečného nemtvého bosse, jímž můžete nahradit svůj osobní karetní balíček ve fantasy deckbuildingové hře Hero Realms a hrát s ním proti ostatním hráčům nebo jinému bossovi. Balíček je v angličtině.

Více informací
od 229 Kč
Koupit nejlevněji

Wild Card

It was supposed to be simple. All Navy SEAL Nathan Malone had to do was rescue three young girls from a Colombia drug cartel, then allow himself to be captured just long enough to draw out a government spy. That was before his mission went disastrously wrong…and before his wife, Bella, was told that Nathan was never coming home. Bella’s mourned her husband’s death for three long years. But she has no idea he’s still alive. Forced to assume a new identity, the man Nathan was is now dead. If he c...

Více informací
od 147 Kč
Koupit nejlevněji

White Wizard Games Sorcerer

Sorcerer je temná fantasy karetní hra pro 2-4 hráče. Hráči v rolích čarodějů bojují pomocí své magie a služebníků a různé části viktoriánského světa. Hra je variabilní, protože svého mága si vytvoříte kombinací tří různých balíčků: balíčku postavy, zaměření a původu. Tím vznikne unikátní kombinace, která dá čaroději i jméno, třeba Ariaspes, the Demonologist of the Outcast Sanctuary. Ve svém tahu hospodaříte s magickou energií, posíláte na jednotlivá bojiště své služebníky i ...

White Wizard Games Sorcerer: Sylvanei Lineage Pack

Baleení obsahuje balíček 20 karet, 1 skill kartu, 5 oboustranných žetonových karet, deset počítadel a 1 kartu s pravidly. Sorcerer je temná fantasy karetní hra pro 2-4 hráče. Hráči v rolích čarodějů bojují pomocí své magie a služebníků a různé části viktoriánského světa. Hra je variabilní, protože svého mága si vytvoříte kombinací tří různých balíčků: balíčku postavy, zaměření a původu. Tím vznikne unikátní kombinace, která dá čaroději i jméno, třeba Ariaspes, the Demonologist of the ...

White Wizard Games Sorcerer: Bloodsoaked Fjord Domain Pack

Přídavek do hry Sorcerer obsahuje balíček deseti karet + jednu skill kartu. Sorcerer je temná fantasy karetní hra pro 2-4 hráče. Hráči v rolích čarodějů bojují pomocí své magie a služebníků a různé části viktoriánského světa. Hra je variabilní, protože svého mága si vytvoříte kombinací tří různých balíčků: balíčku postavy, zaměření a původu. Tím vznikne unikátní kombinace, která dá čaroději i jméno, třeba Ariaspes, the Demonologist of the Outcast Sanctuary. Ve svém tahu hospodaříte s ...

White Wizard Games Hero Realms

Hero Realms fantasy karetní deckbuildingová hra je postavená na základu hry Star Realms. Hra je stavěná primárně pro dva hráče, ale nabízí i možnosti pro více hráčů. Hráči začínají s balíčkem 10 karet se zlatem a zbraněmi. Karty se zlatem používáte na nákup nových karet s lepšími efekty než mají ty se kterými začínáte a zbraně pak na souboj se soupeřem. Deckbuildingová karetní hra Hero Realms je fantasy remake úspěšné scifi St...

White Wizard Games Hero Realms: Ancestry

Hrajte za elfa, trpaslíka, orka nebo pulčíka. Každý balíček obsahuje 20 karet (4 pro každou rasu) a pravidla. Recenze základní hry v AJ:  

White Wizard Games Terrors of London

Terrors of London je temná fantasy desckbuildong hra pro 2 hráče. Hráči v rolích Overlordů bojují pomocí své magie a služebníků a různé části viktoriánského Londýna.  Představení hry v češtině:        

White Wizard Games Star Realms Starter

Starter pack deckbuildingové hry Star Realms! Najdete tu vše potřebné pro hru dvou hráčů. Obsahuje 80 základních karet, 10 explorer karet, dva 10karetní decky a 18 bodovacích karet. Hra je určena pro 2 hráče od 12 let. Recenze hry:

White Wizard Games Star Realms Scenarios

Vybudujte si svou vlastní hvězdnou říši. Pomocí zisku z přepravy a obchodu naverbujte armádu válečných lodí, ochraňujte svou říši a dobývejte nepřátelská území! Star Realms navrhli profesionální hráči karetní hry Magic a mísí se v ní zábavné prvky deckbuildingových her s přímým bojem typickým pro sběratelské karetní hry. V průběhu hry si za body obchodu do svého balíčku přidáváte nové lodě a základny. Po vyložení vám mohou tyto karty svými efekty dodat výhodu a generovat bod...

White Wizard Games Epic Card Game

Epic je karetní hra navržená tak, abyste mohli rychle začít hrát, ale zároveň aby vás odměnila za hlubokou a strategickou hru. Ve hře Epic se ujímáte role staršího boha, který se dostává do konfliktu s jinými staršími bohy. Karty ve vašem balíčku představují vaše šampiony, kteří za vás bojují, a události, které představují vaši vůli ovlivňující říši smrtelníků. Ve hře Epic je pořadí tahů jednoduché, ale na výběr je...

White Wizard Games Hero Realms: Journeys - Hunters

Journeys je nová sada rozšiřujících balíčků pro Hero Realms. Hunters a Travelers přináší do hry nové šampiony a akce.  Recenze základní hry v AJ:  

White Wizard Games Hero Realms: Journeys - Travelers

Journeys je nová sada rozšiřujících balíčků pro Hero Realms. Hunters a Travelers přináší do hry nové šampiony a akce.  Recenze základní hry v AJ:  

White Wizard Games Epic Card Game: Jungle

Epic Card Game: Jungle je samostatně hratelná krabice hry Epic (hry podobné Magic the Gathering od bývalých šampionů Světové série), dostačující pro dva hráče. Ovšem můžete ji také volně kombinovat s ostatními sety hry Epic. Obsahuje 60 nových karet, 44 tokenů, žetony, pravidla a vše potřebné k hraní.  Recenze základní hry v AJ:

White Wizard Games Epic Card Game: Duels

Epic Card Game: Duels je samostatně hratelná krabice hry Epic (hry podobné Magic the Gathering od bývalých šampionů Světové série), dostačující pro dva hráče. Je to ideální začátek pro nováčky do světa Epic. Ovšem můžete ji také volně kombinovat s ostatními sety hry Epic. Obsahuje 60 nových karet, 34 tokenů, žetony, pravidla a vše potřebné k hraní.  Recenze základní hry v AJ:

White Wizard Games Star Realms Colony Wars

Colony Wars je samostatně hratelné rozšíření deckbuildingové hry Star Realms! Najdete tu vše potřebné pro hru dvou hráčů, ale při smíchání se základním balíkem přidává možnost hrát až ve 4 lidech! Hra je určena pro 2 hráče od 12 let. Recenze hry:

White Wizard Games Hero Realms: The Lost Village

Hero Realms: The Lost Village je pokračování The Ruin of Thandar, kampaňového rozšíření pro deckbuildingovou fantasy hru Hero Realms. Vyberte si svého hrdinu a spolu s družinou přátel se vydejte za dobrodružstvím! Obsahuje 88 karet, 14 padouchů a 2 průvodce hrou. Recenze základní hry v AJ:  ...

White Wizard Games Hero Realms: Adventure Storage Box

Tento úložný box pojme celou vaši sbírku Hero Realms s obaly nebo bez. Obsahuje také dělítka a pěnové krychle, aby byly karty vždy pevně na svém místě. Malým bonusem je i jedna promo karta. Recenze základní hry v AJ:  

White Wizard Games Epic Card Game: Promo Pack

Tento balíček vám umožní zkompletovat svoji sbírku bez nutnosti pořizovat si Storage Box. Obsahuje12 promo karet, které byste jinak našli právě v Ultimate Storage Boxu.

White Wizard Games Hero Realms - Lich Boss Deck

Použij svou temnou magii, abys zkazil mysl živých a přivolal legii mrtvých! Balíček šéfů nahrazuje váš osobní balíček v DBG Hero Realms.Balíčky Lichů a Draků jsou rozšíření s 30 kartami, která umožňují někomu hrát za velkou zlou příšeru, zatímco ostatní hráči hrají kooperativně, aby ji porazili. Tyto balíčky fungují jako super silné balíčky postav.Balíček Lich Boss obsahuje 30 karet. Vyžaduje DBG Hero Realms a hraje se nejlépe s balíčky postav Hero Realms.

White Wizard Games Star Realms Universal Storage Box

Do této krabice se vejde celá vaše sbírka Star Realms, ať už s obaly, nebo bez nich, a ještě zbude místo na další sady a dokonce i na hrací podložku! Obsahuje 15 propagačních karet, 30 odolných plastových rozdělovačů s jednotlivými sadami Star Realms a 6 pěnových bloků, které udrží karty na svém místě.

White Wizard Games Epic Card Game Ultimate Storage Box

Tento úložný box pojme celou vaši sbírku Hero Realms s obaly nebo bez, a dokonce i s playmatem. Obsahuje také dělítka a pěnové krychle, aby byly karty vždy pevně na svém místě. Malým bonusem je i 12 promo karet.  

White Wizard Games Epic Card Game: Lost Tribe - Good

Lost Tribe je nová série rozšiřujících balíčků od dvaceti kartách. Přičemž každý balíček obsahuje 15 karet pro jednu ze stran v Epic Card Game (Evil, Good, Sage a Wild), plus tokeny, počítadlo bodů a pravidla. Pokud si pořídíte 2 balíčky můžete rovnou vytvořit herní deck 30ti karet a pustit se do boje.

White Wizard Games Epic Card Game: Lost Tribe - Wild

Lost Tribe je nová série rozšiřujících balíčků od dvaceti kartách. Přičemž každý balíček obsahuje 15 karet pro jednu ze stran v Epic Card Game (Evil, Good, Sage a Wild), plus tokeny, počítadlo bodů a pravidla. Pokud si pořídíte 2 balíčky můžete rovnou vytvořit herní deck 30ti karet a pustit se do boje.

White Wizard Games Epic Card Game: Lost Tribe - Sage

Lost Tribe je nová série rozšiřujících balíčků o dvaceti kartách. Přičemž každý balíček obsahuje 15 karet pro jednu ze stran v Epic Card Game (Evil, Good, Sage a Wild), plus tokeny, počítadlo bodů a pravidla. Pokud si pořídíte 2 balíčky můžete rovnou vytvořit herní deck 30ti karet a pustit se do boje.

White Wizard Games Epic Card Game: Lost Tribe - Evil

Lost Tribe je nová série rozšiřujících balíčků od dvaceti kartách. Přičemž každý balíček obsahuje 15 karet pro jednu ze stran v Epic Card Game (Evil, Good, Sage a Wild), plus tokeny, počítadlo bodů a pravidla. Pokud si pořídíte 2 balíčky můžete rovnou vytvořit herní deck 30ti karet a pustit se do boje.

White Wizard Games Star Realms Command Deck Varianta: Star Realms: Command Deck Alignment

18karetní booster do hry Star Realms! Najdete tu legendárního velitele specializovaného na dvě frakce s jeho hand size a počáteční autoritou. 12karetní osobní komandérův deck. 2 gambit karty, 2 skórovací karty a Megaship. Hra je určena pro 2 hráče od 12 let. Recenze hry:

White Wizard Games Star Realms Command Deck Varianta: Star Realms: Command Deck Union

18karetní booster do hry Star Realms! Najdete tu legendárního velitele specializovaného na dvě frakce s jeho hand size a počáteční autoritou. 12karetní osobní komandérův deck. 2 gambit karty, 2 skórovací karty a Megaship. Hra je určena pro 2 hráče od 12 let. Recenze hry:

White Wizard Games Star Realms Command Deck Varianta: Star Realms: Command Deck Alliance

18karetní booster do hry Star Realms! Najdete tu legendárního velitele specializovaného na dvě frakce s jeho hand size a počáteční autoritou. 12karetní osobní komandérův deck. 2 gambit karty, 2 skórovací karty a Megaship. Hra je určena pro 2 hráče od 12 let. Recenze hry:

Steamforged Games Ltd. Animal Adventures RPG Cats of Gullet Cove

Rozšíření pro Animal Adventures -- RPG ve světě inteligentních koček a psů na cestě za magickým dobrodružstvím.Obsah balení:Eduardo, the canny Tabby rogueCoral, the thoughtful Savannah wizardDenira, the ingenious Persian warlockMcCoy, the grizzled Norwegian Forest Cat rangerPearl, the gentle Tortoiseshell sorcerer

The Dragon Heir - Cinda Williams Chima

For centuries, wizards have avoided making war on each other for fear of waking the legendary dragon that sleeps at Raven's Ghyll. But it is a new age. The patriarch Nicodemus Snowbeard is rapidly failing. The Wizard Houses of the Red and White Rose have united against Claude D'Orsay, Master of Games and keeper of the Dragonhold, and a moment when he and and his sadistic son Devereaux seem poised to seize control of all of the magical guilds. But then everything changes ...Jason Haley has been ...

ASUS PRIME Z590-A Intel Z590 LGA 1200 ATX

PRIME Z590-A Intel Z590 (LGA 1200) ATX motherboard with PCIe 4.0, three M.2 slots, 16 DrMOS power stages, HDMI, DisplayPort™, SATA 6 Gbps, Intel 2.5 Gb Ethernet, USB 3.2 Gen 2x2 Type-C, front panel USB 3.2 Gen 1 Type-C, Thunderbolt™ 4 support, and Aura Sync RGB lighting Intel LGA 1200 socket: Ready for 10th and 11th gen Intel Core™ processors Enhanced power solution: 14+2 DrMOS power stages, six-layer PCB, ProCool sockets, alloy chokes and durable capacitors for stable power delivery ...