Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Waterfall maly

Nalezeno:    8 produktů

Hagen Vodopád EXO TERRA Waterfall malý

Přírodní vodopád snadno včlenitelný do jakéhokoli terária. Průměr: 20 cm, výška: 23 cm. Díky přírodnímu vzhledu lze vodopád snadno umístit do každého typu terária.

Více informací
od 591 Kč
Koupit nejlevněji

EXO TERRA Waterfall malý 1ks

Díky přírodnímu vzhledu lze vodopád snadno umístit do každého typu terária.

Vodopád EXO TERRA Waterfall malý

Přírodní vodopád snadno včlenitelný do jakéhokoli terária. Díky přírodnímu vzhledu lze vodopád snadno umístit do každého typu terária. Velikost: 16 x 20 x 17 cm.

Vodopád Exo Terra Waterfall malý

Přírodní vodopád snadno včlenitelný do jakéhokoli terária.

Vodopád EXO TERRA Waterfall malý 1ks

Přírodní vodopád snadno včlenitelný do jakéhokoli terária. Velikost: 16 x 20 x 17 cm.Díky přírodnímu vzhledu lze vodopád snadno umístit do každého typu terária.

Lucky Reptile Waterfall - vodopád malý cca 18x18x22 cm

Vodopády Lucky Reptile jsou vyrobeny z pryskyřice a mají robustní kamený vzhled. Přední část vodopádu je odnimatelná pro dobrou obsluhu čerpadla.Rozměry: cca 18x18x22 cm

HAGEN Vodopád EXO TERRA Waterfall malý 16 x 20 x 17 cm

Díky přírodnímu vzhledu lze vodopád snadno umístit do každého typu terária.

Vodopád EXO TERRA Waterfall malý 16 x 20 x 17 cm

Přírodní vodopád snadno včlenitelný do jakéhokoli terária. Velikost: 16 x 20 x 17 cm.Vodopád Exo Terra stimuluje přirozené chování při pití ještěrek, je velmi stabilní a snadno se čistí. Je vyroben z pevné, neporézní a netoxické pryskyřice, což zabraňuje vzniku škodlivých bakterií. Osahuje výkonné Exo Terra Repti Flo 250 oběhové čerpadlo, lze dokoupit i mlhovač.Díky přírodnímu vzhledu lze vodopád snadno umístit do každého typu terária....

HAGEN Vodopád EXO TERRA Waterfall malý 16 x 20 x 17 cm 1ks

Přírodní vodopád snadno včlenitelný do jakéhokoli terária. Velikost: 16 x 20 x 17 cm. Díky přírodnímu vzhledu lze vodopád snadno umístit do každého typu terária.